گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

«تام و جری» به سینماها بازمی‌گردند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار فرهنگی هنری

کمپانی برادران وارنر تاریخ انتشار دو محصول سینمایی خود به نام‌های «تام و جری» و «خیابان سسمی» را اعلام کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ورایتی، شرکت برادران وارنر تاریخ انتشار دو محصول محبوب خود یعنی «خیابان سسمی» و «تام و جری» را اعلام کرد.

طبق گفته این کمپانی خیابان سسمی به صورت فیلم سینمایی، در تاریخ 15 ژانویه 2021 (26 دی 99) و تام و جری نیز همانند انیمیشن گارفیلد به صورت لایواکشن در تاریخ 16 آوریل 2021 (27 فروردین 1400) منتشر خواهد شد.

لایو اکشن تام و جری نیز که بر اساس سری‌های گذشته این کارتون خواهد بود، توسط تیم استوری کارگردان فیلم چهار شگفت انگیز کارگردانی خواهد شد. پروژه ساخت آن اواخر سال 2019 بدین صورت آغاز خواهد شد که در ابتدا با صحنه‌های واقعی روبرو می‌شویم و به تدریج با ورود دو شخصیت اصلی داستان، واقعیت و انیمیشن ترکیب خواهد شد.

شخصیت‌های تام و جری همانند قسمت‌های گذشته به صورت صامت خواهند بود و بر اساس کمدی فیزیکی و رفتارشان به خنداندن مخاطب می‌پردازند.

پروژه ساخت فیلم خیابان سسمی نیز از ماه ژوئن (خرداد) آغاز می‌شود که توسط جاناتان کریسل بر اساس نوشته‌ کریس گالتا و مایک روسولیو کارگردانی و ساخته خواهد شد. همچنین تهیه کننده نامزد اسکار برای فیلم «ورود»، تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد و آنی هتوی برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب در این فیلم بازی خواهد کرد.

منبع: هشتگ


addup.center