گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

200 نفر در شیراز، فریب یک پیام مجازی را خوردند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار علمی و فناوری

شیراز- ایرنا - پیامی در فضای مجازی مبنی بر انجام آزمایش‌های رایگان میکروبی در درمانگاه شهید مطهری شیراز پخش شد و 200 نفر مراجعه کردند که به گفته مدیر این درمانگاه چنین موردی نداریم و مردم‌فریب فضای مجازی را خورده‌اند.

به گزارش ایرنا، مدیر درمانگاه شهید مطهری شیراز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این درمانگاه برای میکروب شناسی معده و دیگر اعضای بدن هیچ آزمایش رایگانی انجام نمی دهد.
دکتر علی جنگجو اظهار داشت : شهروندان برای آزمایش میکروبی معده به این درمانگاه مراجعه نداشته باشند و در دام شایعات فضای مجازی قرار نگیرند.
وی با تکذیب خبر رایگان بودن آزمایش در درمانگاه شهید مطهری اظهار داشت: ضروری است شهروندان برای اطلاع از انجام آزمایش ها و ارائه خدماتی که در هر مرکز رایگان باشد به منابع رسمی مانند وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رسانه های استان مراجعه کنند.
جنگجو افزود:شهروندان باید اطلاع داشته باشند ارسال هرگونه خبر در فضای مجازی نمی تواند صحت داشته باشد و یا در صورت مشاهده خبرهای مشابه ، از منابع رسمی صحت موضوع را جویا شوند.
وی بیان کرد: براساس آمارها روزانه در حدود 40 هزار نفر به دو درمانگاه مظهری و امام رضا (ع) در شیراز مراجعه دارند که بیماران می توانند بدون حضور از طریق وب سایت دانشگاه مراجعه خود را تثبیت کنند.
طی روزهای گذشته، پیام هایی مبنی بر شیوع آلودگی میکروبی و لزوم مراجعه مردم به درمانگاه شهید مطهری و انجام آزمایش رایگان منتشر شد.
6113 / 1876منبع: هشتگ


addup.center