گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

بازسازی یاکوزا 2 ماه آینده روی کامپیوتر عرضه می‌شود

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار علمی و فناوری

عرضه‌ی بازی‌های مجموعه‌ی «یاکوزا» روی کامپیوتر ادامه دارد. شرکت سگا خبر از عرضه‌ی بازی «یاکوزا کیوامی 2» (Yakuza: Kiwami 2) روی کامپیوتر داده است. نسخه‌ی کامپیوتر این بازی ماه آینده با قیمت پایین 30 دلار روی استیم عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی کامپیوتر Yakuza: Kiwami 2 ماه آینده با قیمت پایین 30 دلار روی استیم عرضه خواهد شد.

پیش از این شاهد عرضه‌ی بازی‌های «یاکوزا زیرو» (Yakuza 0) و «یاکوزا کیوامی» (Yakuza: Kiwami) روی استیم بودیم. این دو بازی در واقع از ابتدا قصه‌ی «کازوما کیریو»، یعنی شخصیت اصلی مجموعه بازی‌های یاکوزا را تعریف می‌کنند. بازی یاکوزا زیرو پیش‌درآمدی برای مجموعه بازی‌های یاکوزا و بازی یاکوزا کیوامی هم در واقع بازسازی بزرگ و پیشرفته‌ای از قسمت اول این مجموعه بازی‌هاست.

در ادامه‌ی همین جریان، بازی یاکوزا کیوامی 2 هم بازسازی یاکوزا 2 است و قصه‌ی این بازی قدیمی را تعریف می‌کند. با این حال، همه چیز کاملا از ابتدا بازسازی و ضبط شده و در واقع کیوامی 2، مثل یاکوزا کیوامی، یک بازی کاملا جدید است. با این حال، کیوامی 2 در مقایسه با دو بازی دیگر، کیفیت بالاتری دارد و در واقع روی موتور گرافیکی یاکوزا 6 ساخته شده است.

نسخه‌ی کامپیوتر بازی Yakuza: Kiwami 2 با وضوح تصویر 4K اجرا می‌شود و به لطف مجموعه‌ای زیاد از تنظیمات گرافیکی، قرار است از نسخه‌ی کنسولی زیباتر باشد. محدودیتی هم در سرعت اجرای بازی وجود ندارد و در واقع بازی با فریم ریت آنلاک اجرا می‌شود.

در کنار مجموعه‌ای جدید از مینی‌گیم‌های مختلف و صحنه‌های داستانی کاملا جدید، Yakuza: Kiwami 2 هم‌چنین یک بخش داستانی کاملا جدید به اسم Mishima Saga دارد که بازی‌کننده‌ها را در نقش «گورو ماجیما» قرار می‌دهد. این بخش از اتفاقات بین یاکوزا 1 و یاکوزا 2 می‌گوید و مینی‌گیم‌های مختص خودش را دارد.

می‌توانید در ادامه تریلر نسخه‌ی کامپیوتر بازی Yakuza: Kiwami 2 و تصاویری از آن را ببینید.

دانلود
  • mp4

منبع: Gematsuمنبع: هشتگ


addup.center