گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

شروع خاطره‌انگیز گونسالس؛ بهتر از تیام


گونسالس با یک شروع خاطره‌انگیز در استقلال برای حریفان این تیم خط و نشان کشید.

به گزارش وب سایت نود، خریدن مهاجم در استقلال به کابوس سرمربیان این تیم تبدیل شده است. تیمی که مهاجمان زیادی را در این چند فصل اخیر جذب کرده و هیچ کدام نتوانسته اند مشکل این تیم را حل کنند. اگر تیام را استثنا کنیم لیستی بلندبالا می توان از مهاجمان ناکام استقلال تهیه کرد. لیستی که شامل مهاجمان با کیفیتی که نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند، مهاجمانی که کیفیت لازم برای حضور در این تیم را نداشتند و انواع و اقسام مهاجم ها را شامل می شود.

پیدا شدن بازیکنی مثل تیام به قدری استقلالی ها و کادرفنی اش را شگفت زده کرده بود که آنها تا ماه ها بعد از رفتن او هم همچنان به دنبال بازگرداندنش بودند. البته بعد از این که شفر در این کار ناکام ماند تصمیم گرفت مهاجمانی با شکل و شمایل تیام را امتحان کند. به همین دلیل با حضور منشا و گونسالس خط حمله و پاتوسی که البته فعلا اجازه بازی برای آبی ها ندارد کلکسیون شبه تیام ها در این تیم کامل شد.

در بازی استقلال مقابل پیکان البته گونسالس نشان داد که شاید شباهتش با تیام بیشتر از شباهت رنگ پوستش باشد. او دو دقیقه بعد از حضور در میدان توانست اولین گلش را برای استقلال در اولین بازی اش به ثمر برساند. این آماری است که حتی تیام هم نتوانسته بود آن را به ثبت برساند. تیام در اولین بازی اش برای استقلال مثل گونسالس در ده دقیقه پایانی وارد میدان شد. او اما در این بازی نتوانست گل بزند و در بازی بعدی با گل زدن در دقیقه سه بازی هواداران استقلال را غافلگیر کرده و روند گل زنی هایش را شروع کرد. هوادارانی که امیدوارند شروع بهتر گونسالس نشانه ای از این باشد که او قرار است نه تنها جای تیام را پرکند بلکه با گل های بیشترش نام او را برای همیشه از میان حسرت های آبی ها خط بزند.

30388

منبع: نود


addup.center