گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

ادامه روند گلزنی های رئال مادرید در نیوکمپ


رئال مادرید همواره در نیوکمپ گلزنی کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از گل، گل زودهنگام لوکاس واسکز در ال کلاسیکوی چهارشنبه شب به روند مثبت رئال مادرید در ال کلاسیکوهای ورزشگاه نیوکمپ ادامه داد.

لوکاس واسکز در ششمین دقیقه از مسابقه چهارشنبه رئال مادرید را از حریف دیرینه پیش انداخت اما گل مالکوم در دقیقه 57 بازی را به تساوی کشاند تا رئال مادرید با یک برتری خفیف پای به دیدار برگشت در برنابئو بگذارد. این نخستین گل واسکز در هفتمین ال کلاسیکوی دوران حرفه ایش بود.

گل ستاره ملی پوش اسپانیایی روند مثبت گلزنی کهکشانی ها در ورزشگاه نیوکمپ را ادامه داد. با استناد به آمار و ارقام اوپتا، رئال مادرید در تمامی 15 ال کلاسیکوی اخیر ورزشگاه نیوکمپ دروازه بارسلونا را گشوده و در مجموع 26 بار در این مسابقات گلزنی کرده است. این بهترین روند رئال مادرید از نظر گلزنی در مسابقات خارج از خانه در تاریخ ال کلاسیکو محسوب می شود.

رئال مادرید آخرین بار در جریان شکست 5-0 مقابل آبی اناری ها در فصل 11-2010 لالیگا موفق به گلزنی نشد. پس از آن رئال در یک مسابقه لیگ قهرمانان اروپا، 8 مسابقه لالیگا، 3 مسابقه کوپا دل ری و 3 مسابقه سوپرکاپ به نیوکمپ آمده و در تمامی این مسابقات دروازه رقیب را گشوده است.

اما در مسابقه چهارشنبه شب سرخیو راموس نیز یک رکورد را به نام خود ثبت کرد. او با حضور در چهلمین ال کلاسیکوی دوران حرفه ای، با عبور از ژاوی به باتجربه ترین بازیکن ال کلاسیکوهای قرن بیست و یکم تبدیل شد.

رئال مادرید در حالی برای دومین بار در فصل 19-2018 گام به نیوکمپ می گذاشت که در نخستین بازی این ورزشگاه را با شکست 5-1 ترک کرده بود تا جولن لوپتگی نیز از کار برکنار شود. در روز چهارشنبه، رئال تحت هدایت سولاری، جانشین لوپتگی نمایش بسیار بهتری داشت و اکنون روی کاغذ از شانس بیشتری برای صعود به فینال برخوردار است.

7712

منبع: نود


addup.center