گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

نوکیا 9 تلفن هوشمندی با دوربین عجیب(+عکس)


شرکت HMD یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اسمارتفون است که هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی و عرضه می کند. اسمارتفون هایی که هر یک مشخصات مطلوبی داشته و طراحی نسبتا شبیه دارند.
نواندیش- مهتاب رضایی: شرکت HMD یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اسمارتفون است که هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی و عرضه می کند. اسمارتفون هایی که هر یک مشخصات مطلوبی داشته و طراحی نسبتا شبیه دارند.

 شرکت اچ ام دی در نظر داشته بزودی پرچمدار منحصربفرد خود Nokia 9 PureViewرا معرفی کند. اسمارتفونی که با 5 دوربین همراست. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون نوکیا 9 منتشر شد و حال به تازگی شاهد انتشار تصویر کیس دستگاه هستیم.


این کیس یا همان قاب محافظ به دوربین 5 گانه اسمارتفون اشاره می کند و طراحی عجیبی به گوشی هوشمند بخشیده است. گفته می شود HMD در 5 دسامبر سال جاری رویدادی را در دبی برگزار خواهد کرد.

رویدادی که انتظار می رود در آن دستگاه های هوشمند مختلفی از جمله نوکیا 9 پرویو، نوکیا 2.1 و نوکیا ایکس 7 رونمایی خواهد شد. از مشخصات نوکیا 9 باید به پردازنده اسنپدراگون 845، حافظه رم 8 گیگابایتی، باتری 4000 میلی آمپری، دوربین اصلی 5 گانه و چندی دیگر اشاره داشت.

منبع: نواندیش


addup.center