با توجه به مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملی کارلوس‌کی‌روش در تمرین نگران نشان می‌داد و چند بار با پرهان خانلری پزشک تیم صحبت کرد تا جویای وضعیت بازیکنان مصدوم شود.
ناطقان: تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی آماده‌سازی این تیم برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عصر امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۷:۳۰ در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

* در این تمرین کریم‌انصاری‌فرد، احسان حاج‌صفی، مهدی طارمی، علی قلی‌زاده، مهدی ترابی و محمدرضا خانزاده حضور داشتند. اشکان دژاگه و علی کریمی نیز که زیر نظر فیزیوتراپ تیم تمرین می‌کنند در مجموعه پک به تمرینات خود ادامه دادند.

* میک‌مک‌درموت دستیار پیشین کارلوس‌کی‌روش در تیم ملی و علیرضا منصوریان در استقلال از امروز رسماً کار خود را دوباره در تیم ملی آغاز کرد و در کنار سایر مربیان تمرینات بازیکنان را زیر نظر داشت.

* خبرنگار شبکه تلویزیونی «سی‌ان‌ان» که برای پوشش روند آماده‌سازی تیم ملی کشورمان به تهران سفر کرده، امروز نیز گفت‌وگویی با کی‌روش داشت و در تمرین امروز حاضر شد. نکته جالب در این خصوص حضور یکی از نفرات در تمرین تیم ملی با لباسی که پرچم آمریکا روی آن نقش بسته بود تبدیل به سوژه این خبرنگار شد. چرا که با توجه به اقدامات اخیر آمریکا در خصوص برجام و در قبال ایران باعث شده بود لباس جالب توجه این فرد تعجب خبرنگار «سی ان‌ان» را به دنبال داشته باشد.

* یکی از عکاسان خانم ایرانی که قرار است برای اولین بار از یک رسانه ایرانی به جام جهانی اعزام شود با مجوز حراست وزارت ورزش در تمرین امروز حضور یافته بود.

* ملی‌پوشان تمرینات خود را زیر نظر می‌کو و دکتر دیه‌گو پیگیری کردند که تمرینات متنوعی از جمله پاسکاری‌های سریع در منطقه‌ای بسیار کوچک همراه با کار‌های استقامتی بخش اول این تمرین بود. در ادامه بازیکنان فوتبالی تحت فشار را با دروازه‌های کوچک به اجرا گذاشتند و کارلوس کی‌روش نیز از نزدیک روی تمرینات نظارت می‌کرد.

* با توجه به مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملی کارلوس‌کی‌روش در تمرین نگران نشان می‌داد و چند بار با پرهان خانلری پزشک تیم صحبت کرد تا جویای وضعیت بازیکنان مصدوم شود.

*بازیکنان پس از فوتبال در دروازه‌های کوچک، حمله به دروازه را در دو دروازه بزرگ اجرا کردند. به این شکل که مهدی طارمی، احسان حاج صفی و کریم انصاری‌فرد ۳ بازیکن اصلی این تمرین بودند که باید با پاسکاری به سمت دروازه حمله می‌کردند. در یکی از دروازه‌ها لوپز مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی قرار گرفت و نقش دروازه‌بان را ایفا می‌کرد که این ۳ بازیکن هنگام رسیدن به محوطه جریمه به ۲ نفر تبدیل می‌شدند که یکی از آن‌ها از جناحین وظیفه ارسال روی دروازه را داشت و در سمت دیگر میدان نوع تمرین تفاوت داشت به این شکل که این ۳ بازیکن توپ را باید در جناحین به علی قلی‌زاده و مهدی ترابی می‌سپردند و محمدرضا خانزاده نیز با کاور سفید نقش تک دفاع را به عهده داشت.

تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از ترک ایران برای بازی دوستانه با ترکیه، شنبه شب از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف ازبکستان خواهد رفت.
عکس/تمرین تیم ملی فوتبال در پک
تمرین نوبت صبح تیم ملی در مجموعه پک برگزار شد.
ناطقان: بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی، امروز (جمعه) صبح فعالیت تمرینی شاداب و متنوعی را در پک با حضور اعضای کادر فنی برگزار کردند. آن‌ها تمریناتی در بخش‌های مختلف مانند انجام حرکات کششی و بازی بسکتبال انجام دادند. علی کریمی هم که با مصدومیت روبه‌رو است به طور اختصاصی با فیزیوتراپ تیم ملی تمرینات اختصاصی داشت.

تیم ملی عصر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ در زمین نفت آخرین تمرین خود را پیش از دیدار برابر ازبکستان برگزار خواهد کرد.


عکس/طرح موزائیکی جالب سرخ پوشان!
تصویری از طرح موزائیکی هواداران پرسپولیس پیش از شروع بازی با الجزیره در ورزشگاه آزادی را مشاهده می کنید.
ناطقان: تصویری از طرح موزائیکی هواداران پرسپولیس پیش از شروع بازی با الجزیره در ورزشگاه آزادی را مشاهده می کنید. 
عکس/تبریک مسلمان به برانکو!
نیمکت‌نشین شدن آقای پاس گل لیگ برتر اتفاقی نیست که حاشیه‌هایش به سادگی‌ها دست از سر برانکو بردارد.
ناطقان: نیمکت‌نشین شدن آقای پاس گل لیگ برتر اتفاقی نیست که حاشیه‌هایش به سادگی‌ها دست از سر برانکو بردارد. پرسپولیس حتی اگر برنده بازی شود و به مرحله بعد برود هم نگاه‌ها به محسن مسلمان خیره است. مسلمان دیروز علاوه بر ترکیب فیکس، جایی در بین سه تعویضی برانکو هم نداشت تا کلافه تر از همیشه روی نیمکت بنشیند. اتفاقی که سوژه عکاس‌های حاضر در بازی هم شد.

در تصاویری که پس از بازی منتشر شد، مسلمان تنها فرد قرمزپوش حاضر در ورزشگاه آزادی بود که در جشن بعد از گل سیدجلال شادی نکرد (اینجا) ولی تصاویری که ساعتی بعد از مسابقه آپلود شد نشان می‌دهد که اوضاع خیلی هم بغرنج نبود و مهندسِ پرسپولیس برای تبریک این برد به سمت برانکو هم رفت و با او دست داد.
محسن مسلمان در پایان بازی شب قبل به سمت برانکو رفت و این برد را به او تبریک گفت
عکس/تمرین امروز تیم ملی فوتبال
چهار بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی امروز (شنبه) تمرین شادابی را در پک برگزار کردند.
ناطقان: چهار بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که خود را آماده حضور در جام جهانی روسیه می کنند، امروز پس از دو جلسه تمرینی دیروز روی چمن، در پک حاضر شدند و در این مجموعه تمرینات خود را دنبال کردند.

این تمرین از ساعت ۱۷ و با نظارت کامل کارلوس کی‌روش برگزار شد تا این چهار بازیکن، قدم دیگری را برای آماده سازی خود بردارند.

تمرین امروز در بخش‌های متنوع و مختلفی برگزار شد و فضای شادی در آن حاکم بود.


loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن