تبلیغات در تلکسیران

روپایی زدن کی‌روش سوژه شد


تمرین تیم ملی فوتبال ایران در ساعت 17:30 در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد.
ناطقان: تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز بعدازظهر از ساعت 17:30 دقیقه در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد.

* اتوبوس تیم ملی ساعت 17:15 دقیقه به زمین پژوهشگاه آمد.

* شبکه تلویزیونی آلمانی هم در تمرین بعدازظهر ملی‌پوشان حضور داشت تا گزارشی از روند آماده‌سازی تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه را به تصویر بکشد.

* در تمرین امروز شش بازیکن به نام‌های علی قلی‌زاده، مهدی ترابی، محمدرضا خانزاده، حاج صفی، مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد حضور داشتند.

*‌اشکان دژاگه و علی کریمی به علت مصدومیت در ساختمان پک در تمرین امروز غایب و مشغول ریکاوری و فیزیوتراپی بودند.

* ابتدا مهدی طارمی، مهدی ترابی و کریم انصاری‌فرد با خبرنگاران صحبت کردند تا در خصوص روند آماده‌سازی تیم ملی و آخرین وضعیت خودشان اطلاع‌رسانی کنند.

*‌ ابتدا ملی‌پوشان بدن‌های خود را با حرکات کششی و همچنین روپایی زدن گرم کردند تا آماده تمرین شوند بعد از آن همراه با دستیاران کی‌روش به گوشه‌ای از زمین تمرین رفتند و به پاس‌کاری مشغول شدند.

* بعد از اینکه پاس‌های تک‌ضرب را تمرین کردند به قسمت دیگر زمین رفتند تا فوتبال یک به یک با دروازه کوچک را تمرین کنند.

* کارلوس کی‌روش با دقت عملکرد ملی‌پوشان را زیر نظر داشت. همچنین سرمربی تیم فوتبال ایران در حرکتی جالب توجه مشغول روپایی زدن شد که این لحظه سوژه عکاسان حاضر در تمرین امروز شد تا صحنه‌های زیبایی را به تصویر بکشند.

* ملی‌پوشان به وسط زمین آمدند و به سه گروه تقسیم شدند و مشغول فوتبال بازی کردن بودند. احسان حاج‌صفی و خانزاده با کاور سفیدرنگ، کریم انصاری‌فرد و مهدی طارمی با کاور نارنجی در یک تیم و علی قلی‌زاده و مهدی ترابی هم در تیم دیگری مشغول فوتبال بازی کردن بودند تا کی‌روش سرعت و دقت بازیکنان را در ضربه زدن به سمت دروازه بسنجد.

* سرمربی تیم ملی فوتبال در کنار زمین با دقت تمرین را نظاره‌گر بود تا از عملکرد بازیکنان مطلع شود.

* در ابتدای تمرین هم تعداد اندکی هوادار از پشت فنس‌ها نظاره‌گر تیم ملی بودند.

* مارکار آقاجانیان و اوسیانو کروز دستیاران کی‌روش این قسمت از تمرین را نگه داشتند تا نکات مهم را به بازیکنان گوشزد کنند.

* بازیکنان در قسمت بعدی تمرین به دو تیم طوسی و سفید تقسیم شدند و فوتبال درون‌تیمی را انجام دادند. در تیم با کاور سفیدرنگ کریم انصاری‌فرد، خانزاده و حاج‌صفی و در تیم طوسی مهدی ترابی، علی قلی‌زاده و مهدی طارمی حضور داشتند. در این قسمت از تمرین هم بازیکنان مشغول فوتبال بازی کردن و ضربه زدن به سمت دروازه‌های کوچک بودند. سرعت زیاد و دقت بالا در ضربه زدن به سمت دروازه‌ها از نکات مهم این قسمت از تمرین ملی‌پوشان بود.

* بازیکنان بعد از نوشیدن آب به میانه‌های زمین آمدند تا کروز و مارکار آقاجانیان نکات لازم را به ملی‌پوشان گوشزد کنند.

* در ادامه بازیکنان به دو گروه سه نفره تقسیم شدند و با پاسکاری تک‌ضرب و یک و دو، توپ را به کناره‌ها می‌کشیدند و به سمت دروازه ضربه می‌زنند.

*  این آخرین قسمت از تمرین تیم ملی ایران بود و بازیکنان بعد از انجام این بخش مشغول سرد کردن بدن‌های خود شدند تا آماده شوند در روزهای آینده تمرینات را  زیر نظر سرمربی تیم ملی کشورمان  پیگیری کنند.

* تمرین تیم ملی ایران طبق روزهای گذشته فردا و پس فردا در زمین پژوهشگاه نفت برگزار خواهد شد.
منبع: ناطقان

دروازه‌بان پرسپولیس به تهران بازگشت


دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل بیماری بعدازظهر امروز (یکشنبه) زاگرب را به قصد تهران ترک خواهد کرد.
ناطقان: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ابوالفضل درویش‌وند که از ناحیه چشم دچار عارضه ویروسی شده است، برای پیگیری درمان و همچنین جلوگیری از سرایت آن به دیگر نفرات تیم، با پرواز ساعت 15:30 به وقت کرواسی، زاگرب را به قصد تهران ترک می‌کند.

به این ترتیب اردوی سرخپوشان در واراژدین با 21 بازیکن و یک دروازه‌بان ادامه پیدا خواهد کرد.

منبع: ناطقان

سرپرست باشگاه سپیدرود معرفی شد


قاسم عزیزی به عنوان سرپرست جدید تیم سپیدرود رشت برای فصل پیش روی لیگ برتر ایران انتخاب شد.
ناطقان: به نقل از روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، طی حکمی از سوی جواد تن‌زاده مالک باشگاه سپیدرود، قاسم عزیزی به سمت سرپرست تیم فوتبال سپیدرود معرفی شد.

عزیزی از پیشکسوتان فوتبال رشت است و پیش از این به عنوان مربی در تیم‌های شاهین رشت، جوانان استقلال رشت و دانشگاه گیلان حضور داشت. بازیکنانی نظیر مازیار ربیعی‌فر، علی نظرمحمدی، احمد امدادی و بسیاری دیگر از شاگردان عزیزی بودند.

منبع: ناطقان

یوونتوس جذب رونالدو را تایید کرد؟


باشگاه یوونتوس با منتشر کردن ویدئویی که خیلی سریع آن را حذف کرد به نوعی از خرید جدید خود سخن به میان آورد.
ناطقان: به نقل از  کوریره دلو اسپورت، به نظر می‌رسد که کریستیانو رونالدو فصل بعد را در یوونتوس بازی خواهد کرد و همه چیز آماده پیوستن این بازیکن سرشناس به بیانکونری‌ها است.

باشگاه یوونتوس روز گذشته (شنبه) ویدئویی را از  بهترین شماره هفت‌های تاریخ این باشگاه منتشر کرد و این باعث شد تا گمانه زنی های زیادی درباره جذب رونالدو به وجود آید.

جالب این که باشگاه یووه خیلی سریع این ویدئو را حذف کرد اما  کوریره دلو اسپورت تاکید کرد که این نشانی از  توافق با کریستیانو رونالدو است و این باشگاه ایتالیایی به نوعی جذب این بازیکن سرشناس را تایید کرد.

رسانه‌های ایتالیایی و اسپانیایی از توافق نهایی رونالدو با یوونتوس سخن به میان می آورند و زمان این قرارداد را چهار ساله اعلام کردند تا جایی که این بازیکن پرتغالی بالاترین دستمزد را دریافت خواهد کرد.

منبع: ناطقان

تیام به زودی برمی‌گردد


باشگاه استقلال اعلام کرد تیام یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارد و طی روزهای آینده، او هم به تمرینات بازخواهد گشت.
ناطقان: در روزهای اخیر صحبت هایی در خصوص حامی باشگاه استقلال در برخی صفحات فضای مجازی ایجاد شده که ارائه توضیحاتی در این خصوص و سایر مسائل باشگاه ضروری است:

باشگاه استقلال اعلام می کند شرکت حامی مالی باشگاه به تمامی تعهدات خود عمل کرده و هیچ بدهی به این باشگاه ندارد و برخی صحبت ها که در خصوص بد قولی حامی مالی استقلال مطرح شده، نادرست است. باشگاه استقلال رضایت و تشکر کامل از حامی مالی خود را دارد.

تعهداتی که اسپانسر فصل گذشته انجام داده، به طور کامل صرف پرداخت هزینه های جاری باشگاه، حضور در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی، دستمزد و حقوق بازیکنان و کادرفنی شده و رقمی نزدیک به 15 میلیارد تومان نیز برای بدهی های باشگاه هزینه شده است.

نکته بعدی آنکه هنوز زمان پرداخت برای فصل جدید نیز فرا نرسیده و طی چند روز آینده نیز زمان پرداخت اسپانسر برای فصل جدید فرا می رسد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

درباره بازیکنانی که بحث تمدید قرارداد آنها مطرح است نیز باید توضیحاتی ارائه شود:

مدیرعامل باشگاه به صورت مستقیم با این بازیکنان در حال مذاکره است و شایعاتی که در این خصوص مطرح می شود، واقعیت ندارد. هواداران عزیز مطمئن باشند اطلاعات درست و دقیق به صورت رسمی و خیلی زود از جانب باشگاه در اختیار آنها قرار می گیرد.

مشکلی برای تمدید قرارداد بازیکنانی مانند امید ابراهیمی، وریا غفوری و سرور جپاروف وجود ندارد. صحبت های خوبی با غفوری و ابراهیمی انجام شده و در حال انجام است. این بازیکنان هم به زودی و با امضای قرارداد به تمرینات اضافه می شوند تا تیم استقلال به صورت کامل و با قدرت تمام تمریناتش را ادامه دهد و آماده مسابقات شود.

تیام نیز یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارد و طی روزهای آینده، او هم به تمرینات بازخواهد گشت.

استقلال تا به امروز در نقل و انتقالات عملکرد قابل قبولی داشته و نفرات مورد نظر سرمربی محترم جذب باشگاه شده اند و قراردادهای باقی مانده نیز خیلی زود امضا می شود. در نیم فصل گذشته نیز چنین شرایطی وجود داشت و شایعات مختلفی مطرح شد اما در نهایت دیدیم که در آرامش و زمان مناسب با بازیکنان خوبی مانند تیام قرارداد امضا شد که یکی از بهترین های لیگ قهرمانان بود. هواداران عزیز استقلال مطمئن باشند اتفاق خوبی که در نیم فصل رخ داد، حالا هم تکرار خواهد شد و در زمان مناسب با ستاره های مورد نظر باشگاه تمدید قرارداد خواهد شد.
منبع: ناطقان

هشدار سیدجلال به بازیکنان جدید


کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: از فصل گذشته طلبکار هستیم و این فصل هم پولی نگرفتیم و این مسئله کار ما را سخت کرده است.
ناطقان: سیدجلال حسینی درخصوص اردوی تیم پرسپولیس در کشور کرواسی گفت: خوشبختانه اردوی خیلی خوبی را پشت سر می‌گذاریم و امکانات و شرایط خوبی هم اینجا برپاست. خوشبختانه تمرینات خوبی انجام می‌دهیم و به جز ملی‌پوشان، همه بازیکنان حضور دارند و تمرینات خود را به خوبی انجام می‌دهند. باید بیشتر از همیشه تمرین کنیم، چون بازی‌های سختی در پیش داریم.

 

وی درباره حضور بازیکنان جدید در پرسپولیس افزود: بازیکنانی که قرار است از نیم‌فصل دوم به ما اضافه شوند باید بدانند که پیراهن چه تیمی را به تن دارند، در تیم پرسپولیس انتظارات بسیار بالاست و شرایط تیم پرسپولیس با همه تیم‌ها فرق می‌کند، باید با همه وجود در خدمت تیم باشیم و تلاش چند برابری انجام دهیم تا بتوانیم موفقیت‌هایمان را ادامه دهیم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره مشکلات این روزهای سرخپوشان افزود: بازیکنانی که به کرواسی آمدند، از فصل گذشته طلب دارند و امسال هم هیچ‌گونه دریافتی نداشتند، ما از باشگاه طلب داریم و شرایط سختی هم در پیش خواهیم داشت، اما با این وجود، بازیکنان همه تلاش خود را انجام می‌دهند و چشم انتظار مدیران هستند تا با تلاش بیشتر بتوانند مشکلات  بازیکنان را حل کنند.

وی ادامه داد: ما مشکلات زیادی داریم و از سال گذشته دریافتی نداشتیم، امسال هم پولی نگرفتیم و امیدواریم که این مشکلات حل شود، تا درنهایت شرایط ما هم ایده‌آل شود. ما دو پنجره نقل و انتقالات است که نتوانستیم بازیکن بگیریم و این مسئله واقعا کار سختی است. بازیکنانی هم که با باشگاه قرارداد امضا کردند، از نیم‌فصل می‌توانند به ما بپیوندند. من معتقدم که نیم فصل اول سخت‌ترین نیم‌فصل فوتبالی ماست و با تیم الدحیل بازی داریم که از تیم ملی قطر قوی‌تر است، این تیم قوی‌تر شده، اما ما نه تنها بازیکن نگرفتیم بلکه بازیکنانی را هم از دست دادیم.
منبع: ناطقان
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟