آخرین تحولات بازار مرغ

  رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی ازدیاد عرضه در برابر تقاضا را دلیل اصلی روند کاهش ۲۰۰ تومانی قیمت مرغ، در روز‌های اخیر اعلام کرد.  
گروه خبری اقتصادی
ناطقان: محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی از کاهش ۲۰۰ تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۵ هزار و ۳۰۰ تومان، مرغ آماده به طبخ میدان بهمن ۶ هزار و ۸۰۰ و خرده فروشی سطح شهر ۷ هزار و ۵۰۰ تا ۷ هزار و ۶۰۰ تومان است.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی؛ ازدیاد عرضه در برابر  تقاضا را دلیل اصلی روند کاهش قیمت مرغ در روزهای اخیر اعلام کرد.

یوسفی قیمت مرغ در روزهای آتی را پیش بینی کرد و گفت: با توجه به افزایش تقاضا در روزهای آتی پیش بینی می شود که قیمت مرغ تا حدودی در بازار بهبود یابد.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی ادامه داد: با توجه به روند کنونی تقاضا بعید است که نرخ مرغ به قیمت مرغ واقعی خود در بازار برسد که با این وجود به زیان انباشته مرغداران افزوده خواهد شد.

به گفته وی؛ هم اکنون مرغداران حداقل در فروش هر کیلو مرغ با زیان هزار تومانی روبرو هستند که با روند افزایش قیمت نهاده ها از جمله کنجاله سویا در یک هفته اخیر امیدی نیست که آنها از حاشیه زیان خارج شوند.

یوسفی تصریح کرد: طی یک هفته اخیر قیمت کنجاله سویا با روند روبه رشدی در بازار مواجه شد، به طوریکه هم اکنون با نرخ هر کیلو ۲ هزار و ۱۰۰ تومان توزیع می شود.

این گزارش می افزاید؛ نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر ۶ هزار و ۶۰۰، ران مرغ بدون کمر ۷ هزار و ۶۰۰، سینه با کتف ۱۳ هزار، سینه بدون کتف ۱۴ و فیله مرغ ۱۶ هزار تومان است.
لینک کوتاه : https://goo.gl/dkuacb
آخرین تحولات بازار مرغ
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن