گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس بارفنی بالایی نداشت/ شاگردان یزدی فقط به دنبال یک امتیاز بودند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

خبرگزاری میزان- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس بارفنی بالایی نداشت و شاگردان یزدی فقط به دنبال یک امتیاز بودند.
محمود کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره بازی شب گذشته استقلال خوزستان و پرسپولیس در هفته سوم لیگ‌برتر فوتبال اظهار داشت: بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس بارفنی بالایی نداشت و شاگردان یزدی فقط به دنبال یک امتیاز بودند که به هدفشان هم رسیدند.
 
وی افزود: نکته‌ای که اهمیت دارد این بود که پرسپولیس به درستی در این بازی فشار نیاورد و رو به جلو حرکت نکرد و فقط در 10 دقیقه پایان بازی فشار روی دروازه حریف آورد که بی نتیجه ماند. استقلال خوزستان تیمی جوان، باانگیزه و جنگنده است و توانست مقابل پرسپولیس یک امتیاز کسب کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: اگر پرسپولیس می‌خواهد در صدر جدول باقی بماند و قهرمانی سوم را هم از آن خود کند باید کار‌های ترکیبی بیشتری در بازی‌ها انجام دهد و رو به جلو بازی کند تا بتواند امتیاز‌های لازم را کسب کرده و باز هم قهرمان شود.

کلهر در خصوص حواشی ایجاد شده در بازی شب گذشته تصریح کرد: باید مدیران قوی داشته باشیم تا این اتفاقات مدیریت شده و دیگر شاهد چنین رخدادی نباشیم. بهتر است از لیدر‌هایی استفاده شود تا کنترل را روی هواداران داشته و امنیت بازیکنان و هواداران تامین شود.

انتهای پیام/
منبع: میزان


addup.center