گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

استقلال خوزستان کاندیدای سقوط نیست/ برای بازی با ذوب‌آهن برنامه داریم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ذوب آهن یک تیم تکنیکی و تاکتیکی است و ما این تیم را به خوبی آنالیز کرده و برای آن برنامه داریم.
استقلال خوزستان کاندیدای سقوط نیست/ برای بازی با ذوب‌آهن برنامه داریم

داریوش یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص برد تیمش مقابل شاهین انزلی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را از شاگردانم شاهد بودم و هدف ما از این بازی استفاده از ظرفیت‌های بازیکنان و بازی دادن به جوانانی بود که کمتر فرصت بازی در تیم را داشتند.

وی افزود: با توجه به اینکه ما هم‌اکنون در حال بدنسازی در اردو‌ها هستیم، شرایط بازی برای شاگردانم تا حدودی سخت‌تر بود، اما در مجموع از عملکرد بازیکنانم بسیار راضی بودم و توانستیم با دو گل حریف خود را شکست دهیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد بازی این تیم در هفته هفتم مقابل ذوب‌آهن گفت: خوشبختانه با ایجاد وقفه‌ای که در لیگ برتر فوتبال ایجاد شد، در حال آماده سازی بهتر بازیکنان‌مان هستیم و برای بازی با ذوب‌آهن برنامه داریم. ذوب‌آهن یک تیم تکنیکی و تاکتیکی است و ما این تیم را به خوبی آنالیز کردیم. درصدد هستیم تا با بهره‌گیری از نقاط ضعف این تیم بتوانیم در خانه خود به برتری رسیده و سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.

یزدی در خصوص شرایط تیمش خاطرنشان کرد: اینکه بعضی‌ها تصور می‌کنند استقلال خوزستان از کاندید‌های سقوط  به لیگ یک است بسیار غلط است. درست است که در چند هفته اول به خوبی موفق به کسب امتیاز نشدیم اما در آینده حتما امتیازات بیشتری کسب خواهیم کرد و با انجام بازی‌های خوب و عملکرد عالی در لیگ‌برتر خواهیم ماند.

انتهای پیام/
منبع: میزان
آسیاتک