گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سینما

در دنیای سحر و جادو چهلمین فیلم پرفروش سال 2018 شد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سینما

خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "در دنیای سحر و جادو" به کارگردانی "الی روث" با با گذر از مرز فروش 125 میلیون دلاری توانست با شش پله صعود به رتبه چهلم پرفروش‌ترین‌های سینمای جهان در سال 2018 دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی "در دنیای سحر و جادو" به کارگردانی "الی روث" با با گذر از مرز فروش 125 میلیون دلاری توانست با شش پله صعود به رتبه چهلم پرفروش‌ترین‌های سینمای جهان در سال 2018 دست پیدا کند.

این فیلم در ژانر فانتزی و تخیلی ساخته شده است. داستان این فیلم سینمایی روایتگر زندگی عجیب و رویایی در خانه ای قدیمی و چنگلی است که توسط کمپانی قرن بیست یک ساخته شده است. یک پسر یتیم به عموی جادوگرش کمک می کند تا ساعتی را بیابد که می تواند سرنوشت دنیا را تغییر دهد.

"جیک بلیک"، "کیت بلانشت"، "کایل مک کالگن"، "لورنزو ایزو"، "سانی سالجیک"، "اوون واکارو"، "کولن کمپ"، "پرلا میدلتون"، "چارلی گرین"، "الی بکمن" و "ترینیتی بیلز" از جمله بازیگری هستند که در فیلم "خانه ای با ساعت های روی دیوار" به ایفای نقش پرداخته اند.

پسر بچه ای کوچک به خانه عمه خود می رود و در آنجا متوجه می شود که عمه اش یک جادوگر بوده و خانه وی بسیار عجیب غریب است. خانه عمه مملو از ساعتهای عجیب و غریبی است که زمان را دستکار می کنند.

"الی روث" کارگردانی فیلم‌هایی چون "مسافرخانه" و "جهنم سبز" را در کارنامه کاری خود دارد. "جیم کری" نیز که بیشتر برای بازی‌های درخشان خود در فیلم‌های کمدی شناخته می‌شود، آخرین بار در قسمت دوم فیلم "احمق و احمق‌تر" ظاهر شده است.

انتهای پیام/

منبع: میزان


addup.center