گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

برگزاری اولین کنسرت 98 گروه رستاک در برج میلاد | موسیقی فارس


موسیقی فارس- گروه موسیقی رستاک، یکشنبه 9 تیر ماه 1398 در برج میلاد تهران به استقبال هواداران و علاقه مندانشان خواهند رفت. این کنسرت به سرپرستی و نوازندگی سیامک سپهری و خوانندگی فرزاد و بهزاد مرادی به روی صحنه می رود. در این کنسرت اکبر اسماعیلی پور تار و عود، صبا جمالی قانون، امید مصطفوی تمبک و ناقارا و زنبورک و تمپو، سپهر سعادتی کنترباس و گیتار بیس، دینا دوستی کمانچه، حامد بلند همت سرنا و نی انبان و بالابان، فرزاد خورشید سوار دف و سازهای کوبه ای، مجید پوستی دف و سازهای کوبه ای و پریسا اینانلو دف و سازهای کوبه ای می نوازند. این کنسرت با همکاری موسسه آوای هنر در سالن مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود. علاقه مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به سایت www.tik8.com مراجعه فرمایند.

موسیقی فارس- گروه موسیقی رستاک، یکشنبه 9 تیر ماه 1398 در برج میلاد تهران به استقبال هواداران و علاقه مندانشان خواهند رفت.
این کنسرت به سرپرستی و نوازندگی سیامک سپهری و خوانندگی فرزاد و بهزاد مرادی به روی صحنه می رود.

در این کنسرت اکبر اسماعیلی پور تار و عود، صبا جمالی قانون، امید مصطفوی تمبک و ناقارا و زنبورک و تمپو، سپهر سعادتی کنترباس و گیتار بیس، دینا دوستی کمانچه، حامد بلند همت سرنا و نی انبان و بالابان، فرزاد خورشید سوار دف و سازهای کوبه ای، مجید پوستی دف و سازهای کوبه ای و پریسا اینانلو دف و سازهای کوبه ای می نوازند.

این کنسرت با همکاری موسسه آوای هنر در سالن مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود.
علاقه مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به سایت www.tik8.com مراجعه فرمایند.