گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

انصراف محمد معتمدی از حضور در جمع نامزد های بهترین ترانه تیتراژ جشن سالانه حافظ | موسیقی فارس


موسیقی فارس_پریسا حسین پور: محمد معتمدی، خواننده نام آشنای موسیقی سنتی، شب گذشته با انتشار پستی در حساب شخصی اینستاگرامش ضمن تشکر از اعضای هیئت داوران جشن سالانه حافظ که وی را برای جایزه بهترین خوانندگی تیتراژ کاندید کرده اند، در ادامه و با آرزوی موفقیت برای سایر کاندیدا های این دوره افزود که به دلایل شخصی از حضور در این رقابت معذور است. وی در ادامه عنوان کرد همانگونه که قبلاً نیز از همه جشن های خوب کشورمان خواهش کرده ام، مجدداً درخواست دارم که حق انتخاب جهت شرکت یا عدم شرکت در این گونه رقابت ها را برای هنرمندان محفوظ و محترم بداریم. متن کاملی که وی منتشر کرده بدین شرح است: « با سلام و عرض ادب. از دوستان خوب و بزرگوار در جشن سالانه حافظ که بنده را برای جایزه بهترین خوانندگی تیتراژ کاندیدا کرده اند بی نهایت سپاسگزارم. هرچند اگر نام اعضای هیأت داوران بخش موسیقی را می دانستم از تک تک آن عزیزان به اسم تشکر می کردم. اینجانب به دلایل شخصی از حضور در این رقابت معذورم و برای دیگر کاندیداهای محترم آرزوی موفقیت دارم. ضمناً همانگونه که قبلاً نیز از همه جشن های خوب کشورمان خواهش کرده ام، مجدداً

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: محمد معتمدی، خواننده نام آشنای موسیقی سنتی، شب گذشته با انتشار پستی در حساب شخصی اینستاگرامش ضمن تشکر از اعضای هیئت داوران جشن سالانه حافظ که وی را برای جایزه بهترین خوانندگی تیتراژ کاندید کرده اند، در ادامه و با آرزوی موفقیت برای سایر کاندیدا های این دوره افزود که به دلایل شخصی از حضور در این رقابت معذور است.
وی در ادامه عنوان کرد همانگونه که قبلاً نیز از همه جشن های خوب کشورمان خواهش کرده ام، مجدداً درخواست دارم که حق انتخاب جهت شرکت یا عدم شرکت در این گونه رقابت ها را برای هنرمندان محفوظ و محترم بداریم.
متن کاملی که وی منتشر کرده بدین شرح است: « با سلام و عرض ادب.
از دوستان خوب و بزرگوار در جشن سالانه حافظ که بنده را براى جایزه بهترین خوانندگى تیتراژ کاندیدا کرده اند بى نهایت سپاسگزارم.
هرچند اگر نام اعضاى هیأت داوران بخش موسیقى را مى دانستم از تک تک آن عزیزان به اسم تشکر مى کردم.
اینجانب به دلایل شخصى از حضور در این رقابت معذورم و براى دیگر کاندیداهاى محترم آرزوى موفقیت دارم.
ضمناً همانگونه که قبلاً نیز از همه جشن هاى خوب کشورمان خواهش کرده ام، مجدداً درخواست دارم که حق انتخاب جهت شرکت یا عدم شرکت در اینگونه رقابت ها را براى هنرمندان محفوظ و محترم بداریم. شادى هاتان افزون باد. با مهر. محمد معتمدى ».
محمد معتمدی برای خواندن قطعه «حالا که میروی» با آهنگسازی فرید سعادتمند، تنظیم هومن نامداری و ترانه ای از محمد مهدی سیار، برای تیتراژ ابتدایی سریال «لحظه گرگ و میش» ساخته همایون اسعدیان نامزد دریافت بهترین ترانه تیتراژ نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر شده بود.

سایر نامزد های این بخش عبارتند از:

رضا بهرام (ممنوعه)
محسن چاوشی (بانوی‌ عمارت)
سینا سرلک (حوالی پاییز)
علیرضا قربانی (چهار راه استانبول و سریال پدر)
رضا کولغانی (مغزهای کوچک زنگ زده)

گفتنی است که برگزیدگان نوزدهمین جشن حافظ بیست تیر ماه معرفی می‌شوند.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس