گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سینما

ملت تحت تاثیر متری شیش و نیم و سرخپوست/ خداحافظی نوید محمدزاده از جشنواره فجر

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سینما

نوید محمدزاده که در دو سانس پیاپی برای نمایش فیلم های سینمایی متری شیش و نیم و سرخپوست در سینمای رسانه حضور داشت، در نشست سرخپوست از حضور نداشتن در جشنواره فیلم فجر سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، هشتمین روز از برپایی جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه واقع در پردیس ملت در حالی سپری شد که در سانس اول شاهد کم توجهی اهالی رسانه به فیلم های کوتاه حاضر در جشنواره بودیم. فیلم های کوتاه مادر، بچه خور و رورانس فیلم های کوتاهی بودند که نمایش داده شدند. البته نشست اکران فیلم های کوتاه در جمع تعداد اندکی از اهالی رسانه برگزار شد و این در حالی بود که حتی یکی از عوامل فیلم کوتاه مادر نیز حضور نداشتند.

محمد کارت کارگردان فیلم کوتاه بچه خور در این نشست پیشنهاد داد که محدودیت انتخاب فیلم های کوتاه در جشنواره فیلم فجر برداشته شود.

پردیس ملت در ادامه تحت تاثیر اکران متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی قرار گرفت و تمامی سالن های جشنواره بیش از حد خود پر شدند، به قدری که حتی جا برای ایستادن و نشستن روی پله ها نیز وجود نداشت! و این فیلم یکی از سانس های شلوغ جشنواره را به خود اختصاص داد.

نشست خبری این فیلم نیز تحت تاثیر حضور نوید محمدزاده بود و این بازیگر جوان که نقش قاچاقچی را در این فیلم ایفا کرده بود، درباره سختی های این بازی صحبت کرد.

سیدجمال ساداتیان نیز در این نشست حاشیه های فیلم درباره پول های کثیف را پاسخ داد و این موضوع را شفاف سازی کرد.

یکی از نکات جالب توجه این نشست خبری، ارتباط مستقیم ادا و اطوارهای نوید محمدزاده و شاتر دوربین های عکاسان بود!

فیلم سرخپوست دیگر فیلم روز هشتم جشنواره بود که این فیلم هم در میان استقبال زیاد اهالی رسانه روی پرده رفت. سرخپوست دومین فیلم بلند نیما جاویدی است که تقریبا با همان کست فیلم سینمایی متری شیش و نیم ساخته شده است و سرمایه گذار آن همچون متری شیش و نیم، محمدصادق رنجکشان است که چندی پیش حاشیه های بسیاری درباره پول کثیف او به میان آمد.

نوید محمدزاده در نشست خبری سرخپوست خطاب به اهالی گفت: برای اینکه بتوانم مسیر بازیگری خودم را بهبود دهم، سال آینده قطعا فیلمی در جشنواره فیلم فجر نخواهم داشت و اگر داشتم مطمئن باشید برادرم است!

منبع: موج


addup.center