گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سینما

بهرام رادان: دوست داشتم تمرین بیشتری می کردم / میلاد صدر عاملی: گزینه های زیادی نداشتم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سینما

نشست رسانه ای فیلم سونامی ساخته میلاد صدرعاملی در عصر نهمین روز از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، نشست رسانه ای فیلم سینمایی سونامی ساخته میلاد صدرعاملی در عصر نهمین روز از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور میلاد صدرعاملی کارگردان، محمدرضا صدرعاملی فیلم نامه نویس، علیرضا شجاع نوری، مهرداد صدیقیان، بهرام رادان، محمدرضا غفاری، فرشته حسینی و امیرمهدی ژوله (بازیگران)، کریستف رضاعی آهنگساز، غزاله معتمد طراح لباس، پیمان شادمان فرمدیر فیلم برداری، امیرحسین حداد طراح صحنه، کوروش رجلی مربی تکواندو و اجرای فرزاد حسنی برگزار شد.

در ابتدای این نشست میلاد صدرعاملی کارگردان فیلم سینمایی سونامی درباره علت انتخاب رادان برای این نقش گفت: با توجه به اینکه بازیگران نقش اول ورزشکار بودند و هیکل های ورزیده ای داشتند من گزینه های زیادی نداشتم. وقتی فیلمنامه را به رادان دادم از همان ابتدا به تعاملات خوبی رسیدیم.

در بخشی از این نشست بهرام رادان بازیگر فیلم سینمایی سونامی عنوان کرد: من سالها و شاید از المپیک 2004 آتن، رویای بازی در فیلم ورزشی داشتم. وقتی آقای صدرعاملی این پیشنهاد را انگار این آرزو برآورده شد و امیدوارم که در اکران هم جواب خوبی از مردم بگیریم.

وی در مورد سختی های انجام این کار گفت: سختی کار برای ما این بود که قهرمانان المپیک بین 19 تا 22 سال سن دارند یعنی قهرمانان ورزش تکواندو در 24 یا 25 سالگی بازنشست می شوند. برای آمادگی بیشتر، تمرینات سختی را زیر نظر آقای رجلی که از قهرمانان تکواندو هستند و الان هم در سالن حضور دارند داشتیم. دلم می خواست که تمرینات بیشتری داشتیم. اگر به جای یک ماه، 6 ماه تمرین می کردیم، شاید از بازی خودم راضی تر بودم.

بهرام رادان از بازیگران فیلم سونامی در پاسخ به این سوال که چرا کمتر در نقش های مکمل ایفای نقش می کند گفت: برای هر بازیگری بیش از نقش اول یا دومی ماهیت نقش اهمیت دارد. من هم از بین پیشنهاداتی که می شود انتخاب می کنم و چندباری هم مثل فیلم کنعان در نقش مکمل بازی کرده ام. . شاید در این سالها اغلب نقش هایی که به من پیشنهاد شده، نقش های اصلی بوده است

وی همچنین در واکنش به این نظر که برخلاف برخی سوپراستارها که در زمینه های مختلف و حتی اجرای تلویزیونی ورود کرده اند، همچنان مسیر بازیگری برایش جدی است گفت: هر بازیگری برای ادامه مسیر خود رویکردی دارد و در انتخاب خودش هم آزاد است.من هم مطابق با برنامه ریزی خودم، توانم را روی بازیگری متمرکز کرده ام. امیدوارم بتوانم هرسال با کارهای نوتری در جشنواره فجر باشم. این از اقبال من است که امسال با سه نقش متفاوت در فیلم های آشفتگی، ایده اصلی و سونامی حضور دارم.

شایان ذکر است که فیلم سینمایی سونامی که در ژانر سینمای ورزشی ساخته شده است داستان مربی کهنه کاری را روایت می کند که قصد دارد بین دو شاگردش یکی را برای المپیک انتخاب کند، انتخابی که برای او سخت ترین انتخاب زندگی است.

منبع: موج


addup.center