گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری حوادث

جزئیات دستگیری راننده تاکسی اینترنتی که قصد آزار 2 دختر را داشت

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار حوادث

رئیس کلانتری 173 امین آباد گفت: یک راننده تاکسی اینترنتی که قصد آزار و اذیت دو دختر نوجوان را داشت، دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ حیدر مسن آبادی ، رئیس کلانتری 173 امین آباد درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 19:15 روز گذشته (21 خرداد) دو دختر 15 ساله در مراجعه به کلانتری خبر دادند که از چنگ یک مرد آزارگر فرار کرده اند. یکی از این دو دختر که حال بهتری نسبت به دیگری داشت به ماموران گفت که ساعت 17:30 روز گذشته به مقصد خانه دوست شان برای گرفتن یک کتاب درسی، سوار تاکسی اینترنتی شدند و خانواده هایشان هم به طور کامل در جریان این موضوع بوده اند.

وی افزود: این راننده تاکسی با خودروی پراید پس از سوار کردن دو دختر نوجوان از مسیر اصلی خارج شده و آنها را به کمربندی دوم جاده ورامین قبل از پل فیروز آباد برده است و در آنجا به بهانه خرابی خودرواش از ماشین پیاده و در عقب را باز کرده است.

سرهنگ مسن آبادی ادامه داد: متهم 45 ساله پس از پیاده شدن از خودرو با قصد آزار و اذیت، گردن یکی از دو دختر را می گیرد و وقتی با مقاومت دیگری روبرو می شود سراغ آن یکی دختر رفته و او را هدف نیت شومش قرار می دهد که در این کش و قوس ها گردنبند یکی از دو دختر نیز پاره می شود و کف خودرو می افتد.

وی افزود: حین این اتفاقات درحالی که متهم برای رسیدن به نیتش همچنان اصرار داشته است، ناگهان بالگرد هوا ناجا از آسمان منطقه با ارتفاع بسیار پایین عبور کرده که متهم با مشاهده آن از ترس گیر افتادن در دام پلیس، هر دو دختر را در جاده رها کرده و سوار بر خودرواش که مشخصات آن در موبایل یکی از دخترها موجود بود از محل متواری می شود.

رئیس کلانتری امین آباد ادامه داد: موضوع تحت بررسی های دقیق و پلیسی قرار گرفت و نیروهای عملیات کلانتری با داشتن پلاک خودرو و همراه راننده تاکسی اینترنتی، دو محل احتمالی حضور متهم در دولت آباد و شهر ری را مورد بررسی قرار دادند که نهایتا موفق شدند متهم را حین فرار در فیروزآباد شهر ری شناسایی و دستگیر کند.

رئیس کلانتری 173 امین آباد با اشاره به اینکه متهم صاحب زن و دو فرزند است گفت که این راننده تاکسی اینترنتی بیان کرده در آن لحظات دچار وسوسه های شیطانی شده و در دام هوس افتاده بوده است.

به گفته وی، گردنبند یکی از دختران که پاره شده بود داخل خودرو کشف شد و متهم با تشکیل پرونده ای به مقام قضائی معرفی شد.

منبع: موج