گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری حوادث

جامعه مماشات با هنجارشکنان را بر‌نمی‌تابد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار حوادث

فرمانده مرزبانی کشور در مراسم تشییع پیکر دو مرزبان شهید در میناب گفت: باید در حداقل زمان ممکن عاملان این حادثه محاکمه شوند و به سزای عمل خود برسند؛ چراکه جامعه از ما نمی‌پذیرد که با مخلان امنیت مماشات کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار سرتیپ قاسم رضایی صبح امروز در مراسم تشییع پیکر دو مرزبان شهید در میناب با بیان اینکه مرزبانان شهید دائم زنده هستند، گفت: شهدا امروز به ما می گویند ما دست خالی می رویم اما انتظار داریم راه ما ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: صف مردم از صف اشرار و مخلان امنیت جداست و هرگونه محافظه کاری و حمایت از ناامن کنندگان بشدت محکوم است.

فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به اینکه مردم میناب اجازه نخواهند داد خون شهیدان پایمال شود، تصریح کرد: با جلسه فوق العاده ای که دیشب در شورای تأمین استان برگزا و تصیم قاطع اتخاذ شد تا عرصه را بر مخلان امنیت تنگ خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در کشوری که به امنیت معروف است و اقتدار آن به فراسوی مرزها کشیده شده، اقدام چند اراذل و اوباش و تعدی به مأمور قانون قابل قبول نیست.

رضایی با اشاره به اینکه باید در حداقل زمان ممکن این مفسدان محاکمه شوند و به سزای عمل خود برسند، خاطرنشان کرد: جامعه از ما نمی پذیرد که با مخلان امنیت مماشات کنیم.

فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به اینکه اگر مأمور یک نظام تضعیف شود یعنی نظام تضعیف شده است، خاطرنشان کرد: در میدان عمل به زودی به این هنجارشکنان پاسخ قاطع می دهیم.

رضایی در پایان با تأکید بر اینکه پیام این شهدا را به حول و قوه الهی در صحنه به مخلان امنیت نشان خواهیم داد، اظهار کرد: عده ای که اراذل و اوباش و قانون شکن هستند قطعاً صفشان از مینابی ها جداست، اما این عده اندک بدانند که یا باید به صف مردم برگردند یا در صحنه عمل و در برابر مرزبانان منتظر برخورد قاطع و تند و شکننده باشند.

به گزارش موج، صبح روز سه شنبه دریابانان شهرستان میناب، به محض مشاهده قاچاقچیان احشام فرمان ایست صادر کردند که در پی آن قاچاقچیان با آن ها درگیر شده و استوار یکم سجاد افراسیابی و گروهبان یکم حسن کریمی در حین درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

منبع: موج