گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری حوادث

تحرکات دشمن به ویژه آمریکا برای ایجاد ناامنی خنثی می‌شود

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار حوادث

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به امنیت افتخارآمیز امروز ایران گفت: تحرکات دشمن به ویژه آمریکا برای ایجاد ناامنی خنثی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری ، فرمانده ناجا پیش از ظهر امروز (22 خرداد) در مراسم معرفی فرمانده انتظامی استان فارس گفت: استان فارس جایگاه مهمی در زمینه تصمیمات مهم کشوری دارد و شان مردم این استان ایجاد امنیتی مثال زدنی است و امنیت در فارس باید الگو باشد.

وی با بیان اینکه جرائم خشن در برخی از سال ها به 35 فقره نیز می رسید ولی امروز به کمتر از 20 فقره رسیده است، گفت: امروز با اقتدار تمام با جرائم خشن برخورد می شود زیرا برای ناجا خط قرمز امنیت شهروندان است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به امنیت افتخارآمیز امروز ایران افزود: تحرکات دشمن به ویژه آمریکا برای ایجاد ناامنی خنثی می شود.

سردار اشتری ایجاد ناامنی در کشورهای سوریه و عراق را نمونه ای از آشوب گری های آمریکا دانست و بیان کرد: آنان به دنبال همین موضوع در ایران بودند که با اراده دستگاه های قضایی و امنیتی نقشه ها و توطئه هایشان خنثی شده و می شود.

وی با اشاره به شهادت امام جمعه کازرون و دستگیری عامل آن در کمتر از چهار ساعت افزود: این موضوع مهمی است که مردم با ناجا همکاری دارند و نیروی انتظامی در ایجاد امنیت با کسی معامله نمی کند.

سردار اشتری آمار کشف جرائم در فارس را رضایت مند دانست و گفت: امروز امنیت کشور از وضعیت مناسبی برخوردار است و اجازه نمی دهیم آرامش مردم مختل شود. فرمانده ناجا با اشاره به مبارزه با کالای قاچاق افزود: برای محقق شدن شعار امسال با کالای قاچاق مقابله می کنیم و این امر از اولویت های مهم کشور است.

سردار اشتری با اشاره به بحث ترافیکی نیز گفت: نیروی انتظامی برنامه ریزی منسجم برای کاهش حوادث دارد و امروز در استان فارس با وجود ارتباط با چند استان با کاهش 30 درصدی حوادث روبه رو بودیم.

وی با تاکید بر حمایت نمایندگان در بحث های بودجه ای از ناجا به اعتماد مردم نسبت به نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: تمامی بودجه صرف حقوق پرسنل می شود و حمایت از ناجا به منزله حمایت از مردم است، امروز اعتماد و اطمینان مردم به نیروی انتظامی ارتقا یافته و در این راستا تلاش می شود.

فرمانده ناجا با اشاره به وجود 16 استان مرزی که مسئولیتش با نیروی انتظامی است، گفت: باید از ظرفیت همه فرماندهان استفاده کنیم.

در این مراسم سردار رهام حبیبی به مدت سه سال به فرماندهی انتظامی فارس و سردار گودرزی به عنوان جانشین فرماندهی مرزبانی منصوب شد.

منبع: موج