گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری حوادث

برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار حوادث

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در نقاط مختلف کشور در امنیت کامل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن فتحی زاده در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: امروز سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است؛ الحمدالله مردم با شور و عظمت خاصی و با حس و حال زیبایی در این مراسم شرکت کردند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: جمعیت بسیار زیادی در این مراسم حضور دارند و بابت این حضور خداوند متعال را شاکریم که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را با تمام دشمنی ها و عداوت دشمنان با حضور هموطنان عزیزمان جشن می گیریم.

این مقام ارشد انتظامی گفت: انشاالله در آینده نیز شاهد توفیق روز افزون مردم در عرصه های مختلف خواهیم بود چرا که سرانجام صبر، بردباری، مقاومت و پایمردی پیروزی است و مردم به قله های رفیع موفقیت دست می یابند.

سردار فتحی زاده در ادامه افزود: الحمدالله امسال با وجود بارش های شدید شاهد حضور جمعیت عظیمی هستیم که با میل و علاقه ای فراوان در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی حضور یافتند که جای تقدیر و شکرگزاری دارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در خاتمه خاطر نشان کرد: به لطف خدا تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی گزارش نشده و با توجه به پیش بینی ها و تمهیدات لازم و با عنایت الهی این مراسم باشکوه در امنیت کامل در سراسر کشور به پیش می رود.

منبع: موج