معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان یزد: بخشی از کمبودهای مالی در زمینه تامین مبلغ جبران شد

بخشی از کمبودهای مالی در زمینه تامین مبلغ جبران شد|معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان یزد:
  یزد ـ معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان یزد با اشاره به برخی مشکلات مالی که سبب کاهش آمار مبلغان یا حجم فعالیت آنها شده است، گفت: بخشی از این کمبودها در استان یزد رفع شده است.  

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدمحسن حسینی‌پور در حاشیه سفر معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه به یزد با اشاره به فعالیت مبلغان طرح هجرت در استان یزد اظهار داشت: در حال حاضر ۸۷ مبلغ در قالب این طرح در مناطق شهری و روستایی استان یزد مشغول به فعالیت هستند.

وی همچنین از فعالیت ۶۰ مبلغ در مدارس امین استان خبر داد و بیان کرد: آمار مبلغان استان یزد در سال گذشته ۵۵ نفر بود که به نظر می رسید با توجه به کمبودهای مالی، آمار مبلغان استان افزایش نداشته باشد.

حسینی پور تاکید کرد: کمبودهای مالی در این زمینه وجود داشت اما تا حدی مسائل مالی تأمین شده به نحوی که ۴۵ نفر را استان قم و ۱۵ نفر از مبلغین را استان یزد پوشش داده است.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان یزد افزود: در برخی شهرستانها نیز بخشی از کمبودهای مالی توسط فرمانداری‌ها جبران شد که امیدواریم این همکاری ها تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه شعار ما در استان یزد «هر مدرسه یک مُبلغ است»، تصریح کرد: امسال گزارشی از مسئولان آموزشی مدارس خواستیم که نشان داد فعالیت‌ها بسیار مثبت بوده و امیدواریم در سال‌های آینده نیز بتوانیم با فعالیت‌های بیشتر، بهتر عمل کنیم.
شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن