اعلام جزئیات و تغییرات در مسابقات استانی قرآن یزد


گروه مسابقات ــ رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان یزد ضمن تشریح جزئیات مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن در استان یزد، از رشد 50 درصدی متسابقان در این دوره خبر داد.
اعلام جزئیات و تغییرات در مسابقات استانی قرآن یزد

محمدحسین کاظمی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، با اشاره به برگزاری مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در این استان، گفت: این مرحه طی روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به حضور ۲۷۰ برگزیده مرحله شهرستانی در مرحله استانی این مسابقات، افزود: این مرحله به میزبانی شهر یزد و در آستان مقدس امامزاده جعفر برگزار خواهد شد.
کاظمی در مورد میزان سهیمه این استان برای اعزام نماینده به مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن نیز گفت: میزان نهایی سهمیه‌های هر استان توسط مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه مشخص خواهد شد، با این وجود اغلب استان‌ها در هر رشته یک سهمیه برای حضور در مرحله کشوری دارند، اما با توجه به حضور مطلوب نمایندگان استان یزد در رشته‌هایی همچون قرائت تحقیق و ترتیل و ... سهمیه‌هایی استان در این رشته‌ها بیشتر از دو نفر است.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد در بخش دیگری از این گفت‌وگو در مورد تعداد شرکت کنندگان در چهل و یکمین دوره این مسابقات در مرحله شهرستانی، گفت: در این دوره از مسابقات از کل استان ۱۶۰۰ نفر در مسابقات مرحله شهرستانی شرکت کردند که این رقم نسبت به سال گذشته با رشد حدود ۵۰ درصدی همراه بوده است.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد شرکت کنندگان در مسابقات در این دوره افزایش یافته است، تعداد راه یافتگان به مرحله استانی نیز بیشتر از سال قبل شده است. ما در سال‌های گذشته به علت کمبود شرکت‌کننده برخی رشته‌ها خالی از متسابق بود، اما امسال تمامی رشته‌ها در مرحله استانی شرکت‌کننده دارند.
کاظمی در ادامه با بیان اینکه برای راه یافتگان به مرحله استانی این دوره از مسابقات اردوهای آمادگی طی روزهای گذشته برگزار شده است، گفت: این اردوهای آمادگی هفته قبل برگزار شد و شامل کارگاه‌های آموزشی تخصصی در سه بخش قرائت تحقیق، ترتیل و حفظ قرآن کریم و اذان به صورت جداگانه بود. سال قبل نیز چنین اردویی برگزار شد، اما این اردو به صورت گروهی و تمامی رشته‌ها با هم برگزار شد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد همچنین به اضافه شدن استاد راهنما و ارزیاب به مسابقات مرحله استانی اشاره و اظهار کرد: برنامه‌ای که در چهل و یکمین دوره مسابقات اضافه شده است، بحث استفاده از استاد راهنما یا ارزیاب و رفع اشکال است که در کنار مسابقات به متسابقین مشاوره می‌دهد.
وی در مورد داوران این دوره از مسابقات نیز بیان کرد: تلاش شده است تا از داوران سطح بالایی استفاده شود و اغلب داوران استانی هستند. سرپرستی هیئت داوران در بخش آقایان برعهده «مهدی قره‌شیخلو» و در بخش بانوان نیز برعهده «اعظم الوندی» گذاشته شده است.
کاظمی در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار ایکنا در مورد رقابت‌های بخس معارفی این دوره از مسابقات نیز گفت: رقابت‌های این بخش روز ۲۱ تیرماه همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود. این آزمون با حضور ۲۵۴ شرکت‌کننده در سه رشته برگزار می‌شود. همچنین محل برگزاری آزمون نیز امامزاده سیدجعفر(ع) شهر یزد خواهد بود.

انتهای پیام

بررسی مجدد نتایج مسابقات تواشیح و اضافه شدن 3 گروه


گروه مسابقات ــ پس از اعتراض تعدادی از گروه‌های تواشیح و بازنگری و بررسی اعتراضات واصله به ستاد مسابقات، تغییراتی در نتایج راه‌یافتگان به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات همسرایی و همخوانی صورت گرفت.
بررسی مجدد نتایج مسابقات تواشیح و اضافه شدن 3 گروه

به گزارش خبرنگار ایکنا؛ نتایج اعتراض به داوری مرحله مقدماتی مسابقات همسرایی و همخوانی قرآن کریم که توسط عده‌ای از گروه‌های حاضر در این مسابقات صورت گرفته بود، اعلام و براساس آن سه گروه دیگر به ۱۲ گروه راه‌یافته به مرحله نهایی اضافه شد تا تعداد گروه‌های راه‌یافته به مرحله کشوری به ۱۵ گروه برسد.
بر همین اساس و پس از بررسی‌های هیئت داوران، سه گروه سیدالاحرار استان همدان، الاحرار استان لرستان و آل یاسین استان خوزستان با دریافت حدنصاب لازم به همراه ۱۲ گروه دیگر که اسامی آنها روزهای گذشته اعلام شده بود به مرحله کشوری راه یافتند.
بر اساس بیانیه‌ای که ستاد برگزاری مسابقات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرده است، اسامی کامل گروه‌های راه یافته به مرحله نهایی این مسابقات به شرح زیر است؛

العباد خوزستان
الانوار خوزستان
اسراء مازندران
فاطر مازندران
میعاد خوزستان
تسنیم آذربایجان غربی
رضوان آذربایجان شرقی
آل یاسین خوزستان
شمس تهران
ثامن الحجج(ع) یزد
انوار الزهراء خوزستان
شهید دانش یزد
الاحرار لرستان
حبل المتین زنجان
سید الاحرار همدان
در این دوره از مسابقات که همراه با تغییرات زیادی بود، مجموعاً ۳۷ گروه اقدام به ارسال اثر کرده بودند.

یادآوری می‌شود، مرحله کشوری این مسابقات مهرماه امسال و همراه با چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در اراک برگزار می‌شود.

انتهای پیام

آغاز دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت کارکنان راه آهن


گروه مسابقات ــ مرحله مقدماتی دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت (ولایت)، ویژه کارکنان راه آهن و اعضای خانواده آنان، 25 تیرماه آغاز می‌شود.
آغاز دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت کارکنان راه آهن

به گزارش ایکنا؛ دوازدهمین دوره مسابقات سراسری حفظ و قرائت قرآن کریم در شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، با هدف ارتقای سطح فرهنگ قرآنی و اسلامی، اعتلای اخلاق و ایمان دینی میان کارکنان و اعضای خانواده‌ها برگزار می‌شود.
مسابقه در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ، درک مفاهیم و مسابقه غدیر(حفظ خطبه غدیر و پاسخ به سؤالات طرح شده غدیر) و اذان برگزار می‌شود. همه رشته‌ها به غیر از مسابقه کتبی غدیر در دو مرحله(مقدماتی و نهایی) انجام خواهد شد.


مرحله مقدماتی رشته‌های قرائت(تحقیق، ترتیل) و سطوح مختلف حفظ(آقایان و بانوان) با همکاری تیم داوری منتخب از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ تیرماه در مرکز و ادارات کل مناطق به طور همزمان برگزار می‌شود. مرحله مقدماتی مسابقات کتبی رشته(درک مفاهیم قرآن کریم) از ساعت ۱۰ تا ۱۱ و مسابقه سئوالات غدیرشناسی از ساعت ۱۱ تا ۱۲ به صورت همزمان در تاریخ ۲۷ تیرماه برپا خواهد شد و نتایج یک هفته بعد به ستاد هماهنگی تبلیغات اسلامی مرکز ارسال می‌شود.
یادآور می‌شود، راه‌یافتگان به مرحله نهایی از تاریخ هشتم تا دهم شهریور ماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
انتهای پیام

اعلام نتایج مرحله مقدماتی مسابقات همخوانی قرآن/ حضور 4 گروه از خوزستان


گروه مسابقات ــ نتایج مرحله مقدماتی مسابقات همسرایی و همخوانی قرآن کریم که امسال با تغییراتی جزئی در شکل دریافت آثار همراه بود، اعلام شد.
اعلام نتایج مرحله مقدماتی مسابقات همخوانی قرآن/ حضور 4 گروه از خوزستان

به گزارش خبرنگار ایکنا؛ نتایج مرحله مقدماتی مسابقات همسرایی و همخوانی قرآن کریم اعلام شد که براساس آن ۱۲ گروه از ۳۷ گروه شرکت‌کننده از ۱۷ استان در این دوره از مسابقات مطابق دستورالعمل مسابقات به مرحله نهایی راه یافتند.
داوری این آثار طی روزهای ۱۶ و ۱۷ تیرماه و در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه صورت گرفت و در نهایت نیز ۱۲ گروه به عنوان راه‌یافتگان به مرحله کشوری این بخش معرفی شدند.
بر اساس این گزارش ۳۷ گروه از ۱۷ استان در این دوره از مسابقات شرکت کردند که براساس دستورالعمل مسابقات ۱۲ گروه به مرحله نهایی راه یافتند که اسامی گروه‌های راه‌یافته به مرحله نهایی به ترتیب زیر است؛
۱- گروه العباد استان خوزستان
۲- گروه الانوار استان خوزستان
۳- گروه اسراء استان مازندران
۴- گروه فاطر استان مازندران
۵- گروه میعاد استان خوزستان
۶- گروه تسنیم استان آذربایجان غربی
۷- گروه رضوان استان آذربایجان شرقی
۸- گروه شمس استان تهران
۹- گروه ثامن‌الحجج استان یزد
۱۰- گروه انوار الزهراء استان خوزستان
۱۱- گروه شهید دانش استان یزد
۱۲-گروه حبل‌المتین استان زنجان
بر اساس گزارش ایکنا رشته همخوانی و همسرایی از بخش نغمات و آواهای دینی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، امسال برای اولین بار و برای رعایت عدالت بیشتر بین‌ استان‌های برخوردار با استان‌های کمتر برخوردار، دچار تغییراتی شد.
تغییراتی که محوریت آن اعزام یک هیئت مشخص به استان‌های مختلف برای ضبط آثار با استفاده از امکانات یکسان بود. بعد از اعلام این تغییرات بود که از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه مهلتی در نظر گرفته شد تا گروه‌های فعال استان‌های مختلف آمادگی خود برای حضور در این بخش اعلام کنند.
در ادامه نیز تا اواخر سال گذشته به گروه‌ها مهلت داده شد تا در این بخش ثبت نام کنند. همچنین محوریت آثار براساس آنچه که در دستورالعمل آمده بود، در بخش عمومی قرآن کریم، ادعیه و مناجات و مدح و ثنای پیامبر اکرم(ص) و در بخش اختصاصی نیز بیداری اسلامی، وحدت اسلامی، استکبار ستیزی، مقاومت و جهاد، انقلاب اسلامی، مدافعان حرم، قدس و فلسطین و انتظار و مهدویت اعلام شد.

انتهای پیام

اجرای 4 حافظ طی چهارمین شب مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان/ رقابت تنگاتنگ متسابقان


گروه مسابقات ــ چهار حافظ قرآن از کشورهای بنگلادش، تونس، چاد و الجزایر طی چهارمین شب پخش تلویزیونی مرحله پایانی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان به رقابت با یکدیگر پرداختند.
اجرای 4 حافظ طی چهارمین شب مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان/ رقابت تنگاتنگ متسابقان

به گزارش ایکنا؛ چهارمین شب از مرحله نهایی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان شامگاه گذشته ششم تیرماه، ساعت ۲۲ به مدت حدود یک ساعت از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش شد.
در ابتدای این برنامه، داوران و شرکت‌کنندگان طی دومین مسابقات در دو آیتم جداگانه معرفی شدند. در بخش داوران و در بخش تجوید سمیع احمد خالد العثامنه از کشور اردن، محمدجواد پناهی از ایران در بخش وقف و ابتدا، محمد فهمی عبدالسید عصفور از کشور مصر در بخش وقف و ابتدا و حسن حکیم‌باشی از کشور ایران در بخش وقف و ابتدا، در بخش صوت رحیم خاکی از ایران و مخلص محمد حنفی از کشور اندونزی در بخش لحن و در بخش صوت نیز عبدالشکور فلاح از کشور افغانستان و هاشم روغنی از ایران در بخش لحن، معتز آقایی داور بخش حسن حفظ و سیدجواد سادات فاطمی ناظر داوران بودند، همچنین ریاست هیئت داوران را هاشم روغنی برعهده داشت.

در شب چهارم مسابقات چهار شرکت‌کننده در رشته حفظ کل قرآن کریم با حضور در جایگاه به تلاوت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند. نخستین نفری که بر جایگاه قرار گرفت حافظ کشور بنگلادش «مسعود رضوان» بود که به سؤالات هیئت داوران پاسخ داد. وی از دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی به این مسابقات راه یافته است.
پس از اتمام ارائه محفوظات این حافظ، داوران مسابقه به تحلیل اجرای این حافظ بنگلادشی پرداختند. هاشم روغنی، داور بخش لحن اظهار کرد: این حافظ قرآن کریم بسیار لحن خوبی دارد و اگر وی مقداری در بحث بیانی خود یعنی وقتی آیات کوچک شده و باید به سرعت وقف کند، این وقف‌ها توأم با بیان باشد، بسیار بهتر خواهد بود. این حافظ عزیز باید در وقف‌هایی که دارد، دقت کنند تا هنگامی که بحث‌ها منتتقل می‌شود، موضوع بیانی آن را نیز تمام کند.

قرآن دانشجویان/ رقابت تنگاتنگ متسابقان" src="https://www.telex-image.ir/NewsImages/iqna/805f8d0b-eb26-403b-9bfe-171fca70568d.jpg" alt="اجرای 4 حافظ طی چهارمین شب مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان/ رقابت تنگاتنگ متسابقان" width="۶۰۰" height="۴۰۰" align="">

سپس، حافاظ کل قرآن کریم، ایمن بن احمد شکری ابراهیم از کشور تونس و راه‌یافته از مؤسسه آموزش عالی دانشگاه الزیتونه تونس به این دوره از مسابقات به ارائه محفوظات خود پرداخت. وی از طریق انجمن ملی قرآن کشور تونس با این مسابقات آشنا شده و به عنوان نماینده کشور تونس در رشته حفظ به این مسابقات معرفی شده است.
سپس داوران به تحلیل اجرای این حافظ قرآن کریم پرداختند. در ابتدا معتز آقایی، داور بخش حسن حفظ بیان کرد: تنها ایرادی که ایشان داشتند در سؤال اول و در کلمه «کنز» بود که به جای آن «ملک» و «رسول» خواندند و دو تکرار نیز به خاطر اینکه قصد تصحیح تلاوت محفوظات خود را داشت و به نتیجه نرسید، داشت که باعث کسر نمره از وی شد.
در ادامه، داور دیگر این دوره از مسابقات، محمد فهمی عبدالسید عصفور در مورد تلاوت ارائه شده، تصریح کرد: در ابتدا به قاری کشور تونس تبریک می‌گویم. تلاوت وی به روایت قالون بود و اجرای بسیار زیبایی داشت اما ملاحظات ساده‌ای وجود دارد که باعث کم شدن نمره از وی می‌شود. اگرچه وی تجوید خوبی داشت، اما برخی مسائل باعث کم شدن نمره از وی شد.
وی ادامه داد: اولا در میان قاریان رایج شده که «هاء» را به صورت وقف تلفظ می‌کنند و «ِة» را بر آن وقف می‌کنند و به صورت «ه» تلفظ می‌شود. این در حالی است که «هاء» در هنگام وقف قبل از آن تفخیم و یا ترقیق صورت می‌گیرد و «هاء» در هنگام وقف به درجه مد می‌رسد و با آن همچون مد رفتار می‌شود.
شیخ عصفور در ادامه افزود: مسئله دیگر که در میان قاریان نیز رواج یافته به اختلاس (طلب شتاب) در تلفظ حروف متحرک مربوط می‌شود که در برخی واژگان همچون «رحمة» مشاهده می‌شود. از دیگر اشتباهات که در میان قاریان رایج است، در تلفظ دو همزه در تلاوت قالون است که در دو عبارت «یشاء اناثاً» و «یشاء انه» که مضموم و مکسور در این دو عبارت دووجهی است که تسهیل و ابدال است. این درحالی است که تلاوت قاری تونسی به ابدال بود. از ویژگی‌های ابدال این است که بعد از ضم، باید تمکین «واو» بعد از ضم صورت گیرد به طوریکه هر واوی بعد از ضم باید تمکین صورت گیرد.
حافظ کشور تونس در رابطه با اجرای خود اظهار کرد: تلاوتم خوب بود و مسابقه هنوز در جریان است به همین دلیل نمی‌توانم در مورد نتیجه با اطمینان صحبت کنم. برخی از شرکت کنندگان اجرای موفقیت‌آمیزی داشتند و برخی دیگر خیر اما به هرحال برای همگی از خداوند متعال طلب توفیق می‌کنم.

قرآن دانشجویان/ رقابت تنگاتنگ متسابقان" src="https://www.telex-image.ir/NewsImages/iqna/38db17a1-4c49-42d8-a25f-97df43b62088.jpg" alt="اجرای 4 حافظ طی چهارمین شب مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان/ رقابت تنگاتنگ متسابقان" width="۶۰۰" height="۴۰۰" align="">

در ادامه، حافظ کشور چاد، محمد صوصال الطیب، دانشجوی رشته ادبیات عرب و معارف اسلامی جامعة‌المصطفی(ص) العالمیه که از طریق اطلاع‌رسانی دوستان خود و با استفاده از فضای مجازی در این دوره از مسابقات شرکت کرده است، به ارائه محفوظات خود در برابر هیئت داوران پرداخت.
معتز آقایی، داور بخش حسن حفظ این دوره از مسابقات در رابطه با اجرای این حافظ کشور چاد بیان کرد: هیچ‌گونه خطایی در تلاوت این حافظ قرآن کریم وجود نداشت و وی نمره کامل در این بخش را احراز کرد.
همچنین، رحیم خاکی، داور بخش صوت این مسابقات از کشور ایران در رابطه با صوت این حافظ چادی اظهار کرد: صدای ایشان محدوده درجات صوتی مختصری دارد. بنده به ایشان پیشنهاد می‌کنم که حتما بر روی تلاوت تحقیق تمرین کنند که صدا از این رخوت بیرون آمده و انعطاف صدای بیشتری داشته باشند و مطمئن هستم که با این تمرینات صوتی می‌توانند هم انعطاف صدا و هم محدوده درجات صوتی خود را بیشتر کنند. به هر حال این حفظ ارزشمند و دقیق با یک لحن زیباتر می‌تواند جلوه خیلی بهتری داشته باشد.
محمد صوصال الطیب در رابطه با تلاوت خود گفت: الحمدلله از نظر حسن حفظ مشکلی نبود اما از نظر صوت و لحن داورها یک تذکر دادند و ان‌شاءالله نسبت به این تذکرات دقت خواهم داشت تا بتوانم چنین اشکالاتی را برطرف کنم. امید دارم که بتوانم به مرحله نهایی راه پیدا کنم؛ چراکه هنوز مسابقه در جریان است و شرکت‌کنندگان قوی تا این لحظه تلاوت خود را انجام دادند و اغلب شرکت‌کنندگان باقی مانده نیز قوی هستند. بیشتر شرکت‌کنندگان در این مسابقه پیش از این در مسابقات جهانی شرکت کرده‌اند و رتبه‌های دوم، سوم و حتی اول را نیز کسب کرده‌اند.

قرآن دانشجویان/ رقابت تنگاتنگ متسابقان" src="https://www.telex-image.ir/NewsImages/iqna/b0ab1eb4-eaca-43bc-8b4a-8850e8ef18cb.jpg" alt="اجرای 4 حافظ طی چهارمین شب مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان/ رقابت تنگاتنگ متسابقان" width="۶۰۰" height="۴۰۰" align="">
سپس، عمار یوسفی، حافظ قرآن کریم از کشور الجزایر و دانشجوی ادبیات و زبان عرب دانشگاه المدیه الجزایر که از طریق وزارت اوقاف و امور اسلامی این کشور در مسابقات شزکت کرده است، در جایگاه حاضر شده و به سؤالات هیئت داوران پاسخ داد.
معتز آقایی، داور بخش حسن حفظ ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان در رابطه با اجرای این حافظ الجزایری گفت: این حافظ محترم قرآن کریم از کشور الجزایر نیز برنامه خود را بدون غلط و در روایت ورش اجرا کرد.
همچنین، سمیع احمد خالد العثامنه، داور بخش تجوید این دوره از مسابقات از کشور اردن نیز بیان کرد: نماینده کشور الجزایر تلاوت خوب و موفقی داشت و بر اساس اصول و مبانی روایت ورش قرائت کرد و اشتباه قابل ذکری نداشت اما نیاز دارد که تسلط بیشتری داشته باشد که بتواند مد متصل در برخی واژگان را کاهش دهد؛ چراکه مد متصل در برخی واژگان بیش از شش حرکت بود و برخی از غنه‌ها از دو حرکت بیشتر می‌شد. البته این‌ها خیلی مسائل قابل ذکری نیستند. همچنین، فصاحت و بلاغت وی خوب بود و بسیار مسلط اجرا کرد و حروف و حرکات را بسیار مسلط تلفظ می‌کرد. تلاوت روان و فصیحی داشت که بر اساس قواعد و دستور زبان عربی بود.
عمار یوسفی، حافظ الجزایری نیز در رابطه با برنامه‌ای که اجرا کرد، اظهار کرد: تا حدود زیادی موفق بودم به نحوی که حتی یک اشکال نیز نداشتم و در حفظ هیچ تذکری دریافت نکردم و امید دارم ان‌شاءالله جزء پنج نفر اول باشم.
همچنین، با اجرای این حافظ کل قرآن کریم از کشور الجزایر، چهارمین شب از مرحله نهایی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان به پایان رسید.
یادآور می شود، مرحله نهایی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان طی روزهای هفتم تا نهم اردیبهشت ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار و نفرات برتر آن اعلام شد. پخش تلویزیونی آن از ۳۰ خردادماه آغاز شده است و به مدت یک ماه در قالب برنامه «اسراء بین‌المللی» در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام

پیام قدردانی معاون پرورشی آموزش و پرورش از برپایی مسابقات قرآن فرهنگیان


گروه مسابقات ــ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش طی پیامی از برپایی شایسته سومین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان تشکر کرد.
پیام قدردانی معاون پرورشی آموزش و پرورش از برپایی مسابقات قرآن فرهنگیان

به گزارش ایکنا؛ علیرضا کاظمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش طی پیامی به محمدرضا مسیب‌زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش از برگزاری شایسته و مطلوب سومین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان تشکر کرد.
متن پیام بدین شرح است؛
«سلام و سپاس
ضمن خدا قوت به جنابعالی و همکاران محترمتان مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه خود را از برگزاری شایسته و مطلوب سومین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان اعلام می‌دارم و برای شما و همکارانتان آرزوی توفیق و سربلندی در جهت توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن، نماز و عترت در همه ابعاد آن را دارم.
خداقوت، دست مریزاد
از طرف اینجانب از همه همکاران خدوم و پرتلاشتان تقدیر و تشکر نمایید.
ارادتمند برادر کوچک شما
علیرضا کاظمی»
انتهای پیام


بستن