تبلیغات در تلکسیران

گروه خبری سیاسی

برگزاری یادواره شهدای اطلاعات و عملیات دفاع مقدس در فرهنگسرای سرو

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

گروه جهاد و حماسه ــ یادواره شهدای اطلاعات و عملیات دفاع مقدس، با حضور فرماندهان، رزمندگان و مسئولان شهری، روز شنبه، 7 مهرماه در فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود.
برگزاری یادواره شهدای اطلاعات و عملیات دفاع مقدس در فرهنگسرای سرو

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه شش، فرهنگسرای سرو؛ بهنام خادم مدیر فرهنگی هنری منطقه 6 و رئیس فرهنگسرای سرو با اعلام این خبر گفت: یادواره شهدای اطلاعات و عملیات فرماندهان دفاع مقدس با همکاری کانون ادبیات داستانی فرهنگسرای سرو و گروه مطالعات دفاعی انجمن اندیشه و قلم، هفتم مهرماه مصادف با روز بزرگداشت سرداران شهید اسلام در سال 1360 از جمله شهیدان فلاحی، فکوری، نامجو، کلاهدوز و جهان آرا، با حضور فرماندهان، رزمندگان، مسئولین شهری و عموم مردم برگزار می‌شود.

وی افزود: نیروهای اطلاعات عملیات در زمان هشت سال جنگ تحمیلی، کار حساس و سرنوشت‌ساز شناخت دشمن، طراحی عملیات و مواجه با دشمن را به عهده داشتند و در این میان نقش فرماندهان بسیار ویژه و ارزشمند است.

خادم ادامه داد: برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری یادواره شهدای اطلاعات و عملیات از حدود دو ماه  قبل در فرهنگسرای سرو آغاز و طی جلسات متعدد با پیشکسوتان اطلاعات عملیات توانستیم هماهنگی های لازم برای اجرای این برنامه را صورت دهیم.

رئیس فرهنگسرای سرو ادامه داد: در حاشیه یادواره تجلیل از شهدای اطلاعات و عملیات، رونمایی از کتاب «فرمانده عتیق» که بر گرفته از خاطرات ارزشمند شهید عتیقی نژاد بوده و توسط کانون  ادبیات داستان سرو به سرپرستی ابوالفضل درخشنده جمع آوری و تدوین شده است انجام خواهد شد.

خادم بیان کرد: این کتاب حاصل بررسی، تحقیق، جمع آوری و تدوین خاطراتی است که از زبان سکینه نواصری مادر شهید مجید عتیقی‌نژاد به زبانی ساده و روان بیان شده است.

خادم در پایان گفت: این برنامه شامل بخش های متنوع و جذابی ازجمله خاطره گویی، اجرای نمایش، پخش کلیپ و رونمایی کتاب است.

یادواره شهدای فرماندهان اطلاعات و عملیات روز شنبه 7 مهر ماه از ساعت 15:30 در محل سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای سرو واقع خیابان ولی عصر(عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، انتهای کوی ساعی دوم برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن گویای 88881879 تماس حاصل کنید.

 انتهای پیام

منبع: قرآن
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟