_  

تجربه آسیایی من می‌گوید که تیم 9 امتیازی صعود می کند، اما ما هنوز صعود نکرده‌ایم


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تجربه آسیایی من می‌گوید که تیم ۹ امتیازی صعود می کند، اما ما هنوز صعود نکرده‌ایم.
تجربه آسیایی من می‌گوید که تیم 9 امتیازی صعود می کند، اما ما هنوز صعود نکرده‌ایم

به گزارش قدس آنلاین، برانکو ایوانکویچ بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات در نشست خبری گفت: قبل از هرچیزی باید بگویم از این برد خرسندم. بازی مهمی را بردیم و این برد برای صعود ما خیلی مهم بود. از هواداران ممنون هستم و این پیروزی را به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم و این برد عیدی به هواداران بود.

* بازی سختی بود که با استفاده از فرصت‌هایمان پیروز شدیم

وی افزود: بازی سختی بود و باید در این مسابقه از فرصت‌هایمان استفاده می‌کردیم که این کار را هم انجام دادیم. به دلیل همزمانی با شب عید آن را به عنوان عیدی به هواداران می‌دهیم.

* الوصل در امارات خوب بوده و در لیگ قهرمانان بد

برانکو در مورد تیم الوصل گفت: الوصل تیم خوبی در امارات است اما در لیگ قهرمانان خوب نتیجه نگرفته است. آنها چند مصدوم داشتند و نتوانستند به موفقیت برسد آنها مقابل السد مستحق باخت نبودند.

* تجربه آسیایی‌ام می‌گوید که تیم ۹ امتیازی صعود می‌کند
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گفته بودید تیمی که ۹ امتیاز بگیرد صعود می‌کند و آیا پرسپولیس صعود کرده است، اظهار داشت:من درآسیا تجربه دارم و معمولا تیمی با ۹ امتیاز صعود می‌کند اکنون ما ۹ امتیاز گرفته‌ایم ولی صدرصد صعود نکرده‌ایم ولی تجربه من می‌گوید تیم ۹ امتیازی صعود می‌کند.

* نوروز را به ایرانی‌ها به ویژه پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه پیامی برای ایرانی‌ها دارید گفت: به همه مردم ایران نوروز را تبریک می‌گویم. به خصوص به هوادران پرسپولیس عید نوروز را تبریک می‌گویم. ما امروز هدیه بزرگی به هواداران دادیم. خوشحالیم که آنها را شاد کردیم و قهرمانی در لیگ برتر را هم در پیش داریم و برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی دارم.

* ممانعت ناظر AFC‌ برای ارائه سوال های جدید از برانکو

خبرنگاران قصد داشتند بازهم از برانکو سوال بپرسند که ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا به افشین پیروانی اعلام کرد اگر نشست بیشتر ادامه پیدا کند پرسپولیس جریمه می‌شود که در این لحظه نشست به پایان رسید.

اظهارنظر عجیب قلعه نویی: پرتغال ضعیفترین تیم گروه است!


سرمربی تیم فوتبال سپاهان تیم پرتغال را ضعیفترین تیم گروهی دانست که ایران در آن حاضر است!
اظهارنظر عجیب قلعه نویی: پرتغال ضعیفترین تیم گروه است!

به گزارش قدس آنلاین،

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:تیم ملی تا اینجا هم بازی‌های خوبی انجام داده اگر چه می‌توانستیم قشنگ‌تر هم بازی کنیم ولی به اعتقاد من توانایی صعود به دور دوم بازی‌ها را داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در خصوص انتقاداتی که این روزها به سردار آزمون می‌شود گفت: ۲-۳ روز است که می‌بینم در صفحات مجازی علیه سردار آزمون مطالبی نوشته می‌شود،اگر چه آزمون خیلی از مطالب را نمی‌گوید اما زمانی که او ۱۶ سالش بود من او را با تیم سپاهان به ترکیه بردم، حتی خود آقای ساکت  آن زمان می‌گفت اگر امکان دارد او را نبریم چون مقداری بچه سال است. همانجا به آزمون گفتم باید چه مدلی باید بازی کند، کما اینکه همین حرف‌ها را به  امید ابراهیمی زدم.

وی افزود: سیستم کلی تیم ملی ما ۳-۳-۴ است و هنگام دفاع می‌شود ۱-۴-۱-۴.با نوع بازی که انجام می‌دهیم و در یک سوم دفاعی خودمان شروع به دفاع کردن می‌کنیم برای بازیکنی مثل آزمون خیلی سخت است که با ۲ مدافع درگیر شود. در واقع این بازیکن کار ۲ بازیکن را برای ما انجام می‌دهد و معتقدم وظایفی را که کی‌روش از او می‌خواهد انجام می‌دهد.برخی از دوستان در مورد سردار آزمون کم لطفی می‌کنند.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که خیلی‌ها آزمون را علی دایی در جام جهانی ۲۰۰۶ قیاس می‌کنند گفت: اصلا آن زمان نوع بازی‌ها فرق می‌کرد. من همیشه  به شخصه دوست دارم فوتبال تیمم هجومی باشد اما افکار کی‌روش این است که از یک سوم تیمش دفاع کند. بالاخره وقتی بازیکنی می‌خواهد جلوی پیکه بازی کند طبعا روی عملکرد او تاثیر می‌گذارد. با توضیحاتی که از نظر فنی دادم آزمون واقعا زحمت کشید. انصاری‌فر و طارمی با یک نفر که دفاع چپ و راست اسپانیا بودند و روز بدشان هم بود درگیر می‌شدند ولی آزمون باید با ۲ نفر از بهترین دفاع وسط‌های دنیا می‌جنگید.

قلعه‌نویی در خصوص حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی گفت: هر کسی این کار را کرد و این بستر را آماده کرد کار خوبی انجام داد. شما دیدید چه تصاویری از نمازخانه استادیوم در آن شب پخش شد. مطمئنا هر انسان را با اعمال خودش سوال و جواب می‌کنند و امیدوارم در فوتبال ما این اتفاق بیفتد که بانوان عزیز هم بتوانند بازی ها را تماشا کنند. من ایرانی هستم و مدعی هستم فرهنگ ۹ هزار ساله داریم،خود من وقتی به کشورهای اروپایی سفر کرده‌ام همسر و دخترم را به ورزشگاه برده‌ام و در کنار آنها در فضایی آرام بازی ها را تماشا کرده‌ام.من امیدوارم این بستر فراهم شود که همه بتواند بازی‌ها را در ایران تماشا کنند.

سرمربی سپاهان با اشاره به عملکرد تیم ملی مقابل اسپانیا گفت:  وقتی ما این توانایی را داریم که بعد از دریافت گل رو به جلو بازی می‌کنیم به نظرم ما باید در فوتبال هجومی افکاری داشته باشیم. ما یک سیستم پایه داریم و در دفاع ۱-۴-۱-۴ می‌شویم و در سیستم حمله‌ای ما با توجه به تکنیکی که داریم می‌توانستیم رو به جلوتر بازی کنیم.وقتی امیری یک بار آن حرکت را کرد پس می‌تواند ۵ بار این کار را انجام دهد. ما ۴ سال پیش هم در جام جهانی همین شرایط را داشتیم و اگر می‌بردیم صعود می‌کردیم و امیدوارم این بار این اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق رخ داد که خیلی خوب است و اگر هم نشود باید از همه بچه‌های تیم ملی تشکر کنیم چون شادی را به مردم هدیه کردند. تیم ملی بازی های خوبی انجام داده و عملکرد بازیکنان هم خوب بوده است اگر چه می‌توانستیم قشنگتر هم بازی کنیم. به نظر من پرتغال جزو تیم‌های ضعیف این گروه است و واقعا در این دوره مراکش فوتبال مدرنی را  به نمایش گذاشت.زمانی که سرمربی تیم ملی بودم در یک اجلاس با آقای معینی در هلسینکی شرکت کردم که در مورد شاخصه‌های یک مربی صحبت شد،در آن سمینار شاخصه پنجم مربیگری با خودکار قرمز «شانس» نوشته شده بود و من فکر می‌کنم مربی مراکش بدشانس بود و شما دیدید آنها مقابل پرتغال چه فوتبالی بازی کردند.بعد از بازی مربی پرتغال با وجودی که بازی را از مراکش برد واقعیت را گفت و اعتراف کرد مراکش بهتر بود ما باید این موارد را یاد بگیریم که  وقتی می‌بریم ولی واقعیت را هم بگوییم. این موارد هم در فوتبال ما کمرنگ است. پرتغال در بازی با اسپانیا  زیاد خوب نبود و با وجودی که ۳ گل زد اما هر توپی آوردند رفت داخل دروازه اسپانیا. امیدوارم بازیکنان تیم ملی مقابل پرتغال خوب بازی کنند و در ۵۰ متر رو به جلو بیشتر حضور داشته باشند.

وی در خصوص اینکه بازیکنان لیگ برتری هم در ترکیب تیم ملی آماده نشان دادند گفت: من می‌خواستم این مورد را بگویم ولی اگر من این حرف را بزنم می‌گویند او می‌خواهد موضع بگیرد. شما با جی پی اس همه چیز را به مردم بگویید. البته به این هم اشاره کنم که بیرانوند واقعا خوب کار کرد و نشان داده چه عملکرد خوبی دارد. او مقابل مراکش ۲ توپ خوب صد در صد را گرفت. ما مربیان می‌گوییم یک گلر خوب از پدر و مارد هم بهتر است.از آن طرف مجید حسینی، وحید امیری، امید ابراهیمی و اگر چیزی زیاد نداشتند اما از دیگر بازیکنان هم کم نداشتند.به اعتقاد من در حق لیگ ایران کم لطفی شد.اگر کسی از زیر ساخت‌ها ایراد بگیرد من قبول دارم ولی مثلا جهانبخش از کجا به اروپا رفته؟ او از داماش به اروپا رفته است.سردار آزمون توسط اکبر محمدی کشف شده و بعد از حضور در سپاهان به اروپا رفته است. حرف کی‌روش را من در مورد زیرساخت‌ها قبول دارم ولی در مورد نیروی انسانی واقعا جزو ۲۰ کشور اول جهان هستیم. این بازی‌ها می‌تواند باعث شود تا فوتبال را فرصت بدانیم. باید از این فرصت استفاده کنیم و زیر ساخت‌ها را  درست کنیم.۴-۵ سال پیش هم در کمیسیون اصل ۹۰ گفتم که فوتبال را تهدید ندانیم، فوتبال یک فرصت است. یک مربی اول از همه دوست دارد زمین مسابقه تیمش را ببیند. فوتبال ایران یک فوتبال تکنیکی است و از نظر نوع فوتبال شبیه برزیل هستیم ولی شما ببینید ما چقدر عقب هستیم که در مازندران و گیلان دو چمن مصنوعی داریم.همه آنهایی که خارج از کشور رفته‌اند اگر بستر برایشان فراهم بوده نشان دادند چه جوان‌های رشیدی بودند و چقدر موفق شده‌اند.

سرمربی سپاهان گفت:ما اصلا زمین فوتبال نداریم و کمپ برسد جای خودش. به نساجی و شخص آقای پرهام عزیز و مهندس صنیعی‌فر تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم که باعث شدند نساجی با پشتوانه مردمی به لیگ برتر صعود کند.اما شنیده‌ام آنها ۲ بازی اولشان در زمین خودشان نمی‌تواند برگزار شود. اینها مشکل زیر ساخت است.ما ۴۰ سال پیش لیگی به نام تخت جمشید داشتیم که از بوندس‌لیگا الگو می‌گرفت.سال ۵۳ تیم تاج از رئال مادرید بیشتر سرمایه داشت.امیدوارم به سمتی برویم که کشور ما به سمت اقتدار برود.چون لیقات ایران و ایرانی خیلی بالا است.

وی در خصوص اینکه کدام بازیکن تیم ملی می‌تواند لژیونر شود گفت: تیم‌های اروپایی به دنبال بازیکنان زیر ۲۰ سال هستند. سردار آزمون و رضا شکاری که در ذوب‌آهن بود بازیکنانی هستند که اروپایی ها می‌توانند از آنها استفاده کنند چون نگاه آنها نگاه اقتصادی است. همین سید مجید حسینی را زمانی که ۱۷ سال سن داشت در انزلی در ترکیب استقلال گذاشتم ولی این بازیکن زحمت آقای علی دوستی است.ما باید به لیگ و مربیان داخلی اعتماد کنیم. حسینی هم نمونه این اعتماد است. البته لیگ‌های قطر دنبال بازیکنان بالای ۲۴ سال ما باشند ولی لیگ های اروپایی به دنبال بازیکنان ۱۷ ساله هستند.

قلعه‌نویی در پایان گفت: همیشه دنبال زدن حرف حق بودم، از آقای روحانی خواهش می‌کنم بستر را به شکلی فراهم کند که بانوان بتوانند در ورزشگاه حضور پیدا کنند. وقتی تصاویر نماز خواندن بانوان را دیدم لذت بردم.قبول دارم این مسائل زمانبر است ولی امیدوارم که این اتفاق بیفتد.

حریف تدارکاتی پرسپولیس مشخص شد


حریف تدارکاتی تیم پرسپولیس در بازی روز سه‌شنبه مشخص شد.
حریف تدارکاتی پرسپولیس مشخص شد

به گزارش قدس آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس روز سه‌شنبه اولین دیدار تدارکاتی خود را برگزار خواهد کرد.

قرار است شاگردان برانکو ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف پرسپولیس قائم‌شهر بروند.

آخرین صحبت‌های کی‌روش درباره بازی با پرتغال، داور دیدار با اسپانیا و توافق با فدراسیون فوتبال ایران


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، با بیان اینکه هنوز علت ایجاد کمک داور ویدئویی را نمی داند، شرط توافقش با فدراسیون فوتبال ایران را اعلام کرد.
آخرین صحبت‌های کی‌روش درباره بازی با پرتغال، داور دیدار با اسپانیا و توافق با فدراسیون فوتبال ایران

به گزارش قدس آنلاین، کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هنوز کارهای ریکاوری باقی مانده است. امروز آخرین تمرین در مسکو است. کار بزرگ و بازی  مهمی در پیش داریم. این جذاب‌ترین و مهمترین بازی این چند سال حضورم در ایران است و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

* بازی با پرتغال مهمترین بازی تیم ملی است

وی در پاسخ به این سؤال که شاید بازی با پرتغال را بتوان یکی از مهمترین بازی‌های تاریخ ایران دانست، گفت: مطمئناً این مهم‌ترین بازی است. ما این حق را کسب کردیم که با تلاش بتوانیم به این مرحله برسیم. قبل از آمدن‌مان به روسیه کسی این رویا را برای ما متصور نمی‌شد، اما ما با بازی‌هایمان باعث شدیم تا این رویا همچنان زنده بماند. این یک مسئله خاص و متفاوت برای ما است.

* توقع داریم داورانی با توانایی مناسب برای قضاوت این مسابقات در نظر گرفته شود
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که خیال همه از کادر فنی و بازیکنان راحت است اما نگران این هستیم که جذابیت پرتغال و بازیکنی مثل رونالدو باعث شود در صحنه‌های ۵۰-۵۰ سوت‌ها به سود حریف باشد و همان برخوردهای دوگانه در بازی با اسپانیا به وجود بیاید، اظهار داشت: ما هم نگران این موضوع هستیم. ما مربیان برای صحبت در این موارد در موضع خوبی نیستیم. مسابقه مقابل حریفانی مثل اسپانیا و آرژانتین آنقدر سخت است که ما توقع داریم داورانی با توانایی مناسب برای قضاوت این مسابقات در نظر گرفته شود.

* به ناظر بازی با اسپانیا گفتم داور می‌خواهد من را بزند مشکلی نیست

کی‌روش افزود: در بازی ما مقابل اسپانیا همان‌طور که متوجه شدید داوری اهل آمریکای جنوبی که هم‌زبان با تیم حریف بود انتخاب شد. بازیکنان اسپانیایی دائم با او صحبت می‌کردند و او را تحت‌تأثیر قرار می‌داند. در رفتار داور دوگانگی مشهود بود، او با آنها با محبت و متأثر از رفتارشان صحبت می‌کرد اما هنگام صحبت با بازیکنان ما و دادن کارت‌های نابجا رفتار خشن داشت، حتی وقتی سمت داور چهارم رفتم، او طوری صحبت کرد که به ناظر بازی گفتم اگر می‌خواهد من را بزند مشکلی نیست.

*هنوز علت خلق کمک‌داور ویدئویی را نمی‌دانم

وی در ادامه یادآور شد: هنوز علت خلق کمک‌داور ویدئویی را نمی‌دانم. این دوربین برای جلوگیری از خطاهای انسانی در نظر گرفته شده است. بارها صحنه‌ گل بازی با اسپانیا را دیدیم و هنوز متوجه نمی‌شویم معیارها چیست. 

*رویای یک ملت خیلی وقت است روی شانه های من است

سرمربی تیم ملی در ادامه تأکید کرد: رویای یک ملت خیلی وقت است روی شانه‌های من است و وظیفه من این است که بتوانم این رویا را به واقعیت تبدیل کنم. خیلی وقت است ما برای این رویا می‌جنگیم، برنامه‌ریزی کردیم تا به اهدافمان برسیم، اما بعضی از افراد به دنبال خراب کردن برنامه‌های ما هستند، فکر می‌کردند ما خواب هستیم در صورتی‌که ما یک سال برنامه منظمی را طراحی کرده‌ایم تا به آن برسیم ولی زندگی بدون آب و غذا بسیار سخت است. پس ما اهداف خوبی داشتیم که متأسفانه میسر نشد.

* یک عده همیشه بی‌احترامی کردند و نگذاشتند برنامه‌های تیم ملی منظم پیگیری شود

کی‌روش در ادامه تأکید کرد: ما باید از گذشته و اتفاقاتی که افتاده درس بگیریم، زمانی که از جام جهانی برزیل برگشتیم، به جام ملت‌های استرالیا رفتیم و الان هم در روسیه هستیم. در این مدت هیچ اتفاقی در فوتبال ایران نیفتاده است؛ چراکه یک عده همیشه بی‌احترامی کردند و نگذاشتند برنامه‌های تیم ملی منظم پیگیری شود. در این ۸ سال هیچ تغییراتی صورت نگرفت ولی الان نمی‌خواهم راجع‌به این موضوع صحبت کنم. در حال حاضر تمام تمرکز روی بازی با پرتغال است. از صمیم قلب از کسانی که از تیم ملی حمایت کردند، از مردمی که همیشه برای تیم ملی آرزوی موفقیت کردند، دستانشان را می‌فشارم. متأسفانه روزهایی که از دست دادیم را نمی‌توانیم دوباره به دست بیاوریم و متأسفانه حافظه من بسیار قوی است و همه چیز یادم هست، ولی الان تمرکزم بیشتر برای بازی با پرتغال است.

*برای توافق با فدراسیون مشکلی ندارم اما به شرطی که اتفاقات گذشته تکرار نشود

وی در پایان در خصوص اینکه تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مصاحبه روز گذشته تأکید کرد که با کی‌روش به توافق می‌رسیم تا در مسابقات جام ملت‌های آسیا به عنوان سرمربی حضور داشته باشد، گفت: الان زمان، زمانی نیست که بخواهیم راجع‌به آینده صحبت کنیم. زمان حال است و من تمام تفکرم برای بازی با پرتغال است. ما یک صحبت رسمی با رئیس فدراسیون داشتیم ولی الان وقتش نیست که راجع‌به این موضوع صحبت کنم ولی یادتان باشد هیچ اختلاف و مشکلی بین من و فدراسیون فوتبال وجود ندارد، ولی اگر قرار است به توافق برسیم، نباید اتفاقات گذشته دوباره تکرار شود و همان افراد به تیم ملی لطمه بزنند، در این صورت هیچ توافقی بین من و فدراسیون صورت نمی‌گیرد. اجازه بدهید من به فکر بازی با پرتغال باشم، بعداً راجع‌به همه چیز صحبت می‌کنیم

سرمربی پرتغال: مقابل ایران به دنبال تساوی نیستیم


فرناندو سانتوس اعلام کرد که تنها به دنبال پیروزی برابر ایران است.
سرمربی پرتغال: مقابل ایران به دنبال تساوی نیستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال پیش از این بازی در یک مصاحبه گفت‌: پرتغال برای تساوی به میدان نخواهد رفت و می‌خواهد پیروز شود. پیش از این گفته بودم که تنها به پیروزی فکر می‌کنیم. زمانی که حریف توپ را در اختیار دارد، به هدفش بیشتر نزدیک است. ما نمی‌توانیم ریسک کنیم، ایران خیلی خوب دفاع می‌کند و در ضد حملات خوب عمل می‌کند. باید منسجم بازی کنیم و به خوبی دفاع کنیم تا ضد حملات تیم‌ ‌ملی ایران اتفاق نیفتد. اگر ما تنها به تساوی فکر کنیم و به دنبال گل نباشیم و تهاجمی بازی نکنیم ریسک کرده‌ایم. با این حال ایران می‌تواند مانند ۱۸ ‌دقیقه پایانی دیدار برابر ‌اسپانیا بازی کند که در این صورت برای ما مشکل ساز خواهد شد.

سرمربی پرتغالی در ادامه‌ اظهار کرد: تیم‌ ‌ملی ایران قصد دارد بازی را در اختیار بگیرد. آنها به پیروزی نیاز دارند. ما باید متعادل و جنگنده بازی کنیم و تلاش کنیم از لحاظ فردی برتر از حریف باشیم. سپس از قدرت تهاجمی‌مان استفاده کنیم.

او افزود: ابتدا باید فکر کنیم که تیم‌ ‌ملی ایران چه کار خواهد کرد و چگونه بازی را آغاز خواهد کرد. باید دید ایران به دنبال پیروزی خواهد بود و یا این که منتظر فرصت خواهد ماند تا در ضد حمله به گل برسد. این قضیه در بازی تعیین کننده خواهد بود.

سانتوس درباره کارلوس کی‌روش گفت‌: ما با هم دوست هستیم. او از پیراهن ایران دفاع خواهد کرد و من نیز از پیراهن پرتغال. من خواهان پیروزی هستم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال در مورد بازی ایران و اسپانیا اظهار کرد:  نمایش ایران مقابل لاروخا یک هشدار برای ما بود. باید بازیکنان‌مان هوشیار باشند. شاگردانم معتقدند بازی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران آسان نیست. آنها می دانند که دیدار سختی را پیش رو خواهند داشت.

فقط 4 باشگاه لیگ برتری مجوز نقل‌وانتقالات دارند!


تنها چهار باشگاه لیگ برتری اجازه ثبت قرارداد بازیکنان و مربیان‌شان برای لیگ هجدهم برتر فوتبال را دارند.
فقط 4 باشگاه لیگ برتری مجوز نقل‌وانتقالات دارند!

به گزارش قدس آنلاین، با اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال, باشگاه‌های ذوب‌آهن, پیکان, صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان به دلیل نداشتن هیچ پرونده‌ای در فدراسیون فوتبال می‌توانند برای ثبت قرارداد بازیکنان و مربیان‌شان اقدام کنند.

به غیر از این چهار تیم, سایر باشگاه‌ها تا زمانی که رضایت طلبکارانی که برای‌شان حکم صادر شده را جلب نکنند, اجازه به ثبت رساندن قراردادهای‌شان را ندارند.

روزبه وثوق‌احمدی, رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم این خبر را تائید کرد.


شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن