گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

نرم افزار جدید One UI سامسونگ استفاده از گوشی های بزرگ تر را راحت تر می کند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار علمی و فناوری

امروز سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان، نرم‌افزار جدید خود، One UI را برای گوشی‌های هوشمند سامسونگ معرفی کرد. One UI شامل قابلیت‌های تصویری از جمله گوشه‌های گرد، اپلیکیشن‌های رنگارنگ و آیکون‌های دوباره طراحی شده است. اما هدف اصلی این نرم‌افزار این است که استفاده از گوشی‌های بزرگ ساده‌تر شود. 
بخش‌های تعاملی کلیدی One UI زیر صفحه قرار گرفته‌اند و شما با شصت دستتان می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید و دیگر لازم نیست که برای دسترسی به یک دکمه به بالا سمت چپ گلکسی نوت خود استفاده کنید. سامسونگ گفته که One UI از همه‌ی UXهایی که تا به حال ساخته بیشتر روی کاربر تمرکز دارد. 
دیگر چیزهایی که ارتقا یافته‌اند شامل حالت تاریک در کل سیستم وقابلیت focus blocks در اپلیکیشن‌هاست که جزئیات بیشتری از اپلیکیشن به شما ارائه می‌دهد. هدف از طراحی دوباره این قابلیت این است که کمتر باعث حواس پرتی شود و کاربر بتواند سریع‌تر درون گوشی خود را جست‌وجو کند. 
پیش نمایش One UI را می‌توان در تصاویر منتشر شده از سیستم عامل اندروید9 پای بتا برای گوشی‌های هوشمند مشاهده کرد. این نسخه بتا در این ماه برای امریکا، آلمان و کره و سپس کشورهای اروپایی و آسیایی منتشر خواهد شد. سامسونگ می‌گوید One UI و همچنین اندروید 9 پای برای گوشی‌های گلکسی اس9، اس9 پلاس و نوت9 از ژانویه سال 2019 منتشر خواهد شد. 

 

 

 

 

 

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

 

منبع: theverge
منبع: فیسیت


addup.center