گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

واکنش تند جهانبخش بابت از دست دادن فیفادی اول!

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

هافبک تیم ملی فوتبال بابت اینکه فیفادی اول را از دست داده ایم ابراز ناراحتی کرد.

علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی عنوان کرد:

    بعد از چند جلسه تمرین، تیم کامل‌تر شده، این اردو اهمیت زیادی دارد. امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی داشته باشیم، اما این اتفاق نیفتاد. با این حال امیدوارم بازی خوبی برابر بولیوی انجام دهیم و محک خوبی برای ما باشد.

علیرضا جهانبخش درباره شرایط خودش در باشگاه برایتون انگلیس بیان کرد:

    شرایطم در برایتون بهتر شده است. دیر به به لیگ انگلیس اضافه شدم، لیگی که خیلی سخت است. خدا را شکر با تمرینات سخت به شرایط خوبی رسیده‌ام و امیدوارم بتوانم این مسیر را ادامه دهم. از طرفی، بحث بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌هاست و می‌دانم این تورنمنت چقدر برای مردم ایران مهم است. برای خودم هم به شخصه مهم است و در وهله‌ اول افتخار می‌کنم که برای تیم ملی بازی می‌کنم و امیدوارم نتایج خوبی هم در جام ملت‌های آسیا کسب کنیم.

علیرضا جهانبخش هافبک ملی پوش باشگاه برایتون انگلیس درباره اینکه رقبای ایران با تیم های قدرتمند بازی دوستانه انجام می دهند و شرایط برای تیم ما اینطور نیست، گفت:

    ابتدای صحبت‌هایم اشاره کردم که امیدوار بودم در این اردو دو بازی تدارکاتی برگزار کنیم. هر چقدر بازی‌های دوستانه برگزار کنیم، محک بهتری برای ما خواهد بود. حریفان ما با تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند، اما این شرایط برای ما فراهم نیست. پیش از جام جهانی نیز این شرایط وجود داشت و برای ما مساله جدیدی نیست. مسئولان ذی‌ربط تلاش خود را می‌کنند و امیدوارم در اردوی بعدی، بتوانیم بازی خوبی برگزار کرده و محک بخوریم.

جهانبخش افزود:

    در اردوی فعلی، یک بازی را از دست دادیم. پیش از آغاز جام ملت‌ها، 15 روز اردو خواهیم داشت و باید با این شرایط سخت، خودمان را آماده کنیم، آن هم در شرایطی که انتظارات از تیم ملی بالاست. بازیکنان هم انتظاراتی برای انجام بازی‌های دوستانه دارند.

علیرضا جهانبخش هافبک توانمند تیم ملی در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایط موجود آیا تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت های آسیا را دارد، اضافه کرد:

    در وهله‌ اول می‌دانیم انتظارات بالاست. وقتی حرف از امکانات و بازی‌های دوستانه می‌زنیم، برای این است که شرایطی فراهم شود تا بازیکنان با برگزاری بازی‌های تدارکاتی، با اعتماد به نفس بیشتری پا به میدان بگذارند. قطعا ما تیمی داریم که کادر فنی و بازیکنان باکیفیت دارد. همه باید دست به دست هم دهند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم. نشان داده‌ایم با حداقل‌ها تلاش‌مان را کرده‌ایم. تیم ملی در 3، 4 سال اخیر، اول آسیا بوده و امیدوار هستیم در جام ملت‌ها به مراحل بالاتر برویم. هدف‌مان این است که در جام ملت‌ها تا مراحل آخر بالا برویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.


addup.center