شکایت یک زن از همسر فوتبالیستش به خاطر ارتباط با دختران!|


با چرب زبانی فریبم داد. من نمی‌دانستم تمام حرف هایش دروغ است دیگر نمی‌خواهم با او زندگی کنم کلی طرفدار دارد، اما زندگی من و دخترم را فدای روابط با زنان کرده است.
همسر یکی از فوتبالیست‌های پایتخت نشین همراه دختر خردسالش در دادگاه خانواده حاضر شد و خواست از همسر سرشناسش طلاق بگیرد.

به گزارش ایران، این زن وقتی پیش روی قاضی دادگاه خانواده ایستاد گفت: با چرب زبانی فریبم داد. من نمی‌دانستم تمام حرف هایش دروغ است دیگر نمی‌خواهم با او زندگی کنم کلی طرفدار دارد، اما زندگی من و دخترم را فدای روابط با زنان کرده است.

زن جوان گفت: الان وکیلش را فرستاده خجالت می‌کشد خودش بیاید کاش همه جا خجالت می‌کشید من طلاق با همه مهریه ام را می‌خواهم خودش گفته بچه هم مال من حتما دخترم مزاحم روابطش است.

پاسخ حسین کعبی به اتهامات سنگین خداداد عزیزی!|

خداداد عزیزی و حسین کعبی وارد بازی بگم بگم شدیدی شده اند. مصاحبه تند خداداد علیه حسین کعبی روز گذشته جنجال زیادی به پا کرد.

به گزارش خبرانلاین؛ حسین کعبی حالا گوشه رینگ رفته است. دعوای بین او و خداداد عزیزی در حوالی 40 و 50 سالگی شان به بلوایی در فوتبال ملی ایران بدل شده است. چند روز قبل بود که خداداد کعبی را از سپیدرود اخراج کرد.

خداداد این تصمیمش را فنی می دانست اما کعبی می گفت او را کنار گذاشته اند چون داشته تماشاگران را آرام می کرده ولی این دعوا به سرعت بالا گرفت. خداداد خودش به سرعت برکنار شد اما او کسی نیست که این نوع دعواها را نیمه کاره رها کند.

کعبی منت بازی های ملی اش را سر خداداد گذاشت و خداداد هم استاد این دعواهاست. او که خودش تقریبا با همه مربیانی که با آنها کار کرده ، از مایلی کهن تا جلالی ، بلاژویچ ، برانکو و بقیه به مشکل خورده است پرده از اتفاقی جنجالی برداشت.

او به خبرورزشی گفته بود یک ملی پوش که احتمالا حسین کعبی بوده علیه قطبی کودتا کرده است.

حسین اما می گوید این طور نیست . او می گوید:«نمی توانم کسی که به من تهمت کم کاری در بازی های ملی را زده و گفته با دلالی به تیم ملی آمده ام را ببخشم. اگر با دلالی رفته بودم تیم ملی ، 97 بازی ملی در کارنامه ام نبود.»

کعبی دارد دست روی تعداد بازی های ملی می گذارد ، چیزی که به نظر می رسد باعث دلخوری خداداد می شود!

پاسخ امیرعلی نبویان به شایعه پورسانت از قرارداد کی‌روش|


من امیرعلی نبویان هستم، مجری تلویزیونی‌ای كه نامش در خبر دخالت در قرارداد كارلوس كیروش و بانك سامان میان آمده!نخست به سهم خودم و بعد همسرم صمیمانه متاسفم كه چرا دخالتی در این قرارداد چرب و چیل نداشته‌ام تا پورسانت دلاری 20 درصدی از قرارداد كی‌روش و بانك سامان نصیبمان شود.

امیرعلی نبویان مجری برنامه فوتبالیسم که حالا متهم شده به نقش داشتن در قرارداد تبلیغاتی کارلوس کی‌روش با بانک سامان همراه با همسرش درباره این شایعه بیانیه ای منتشر کرد.

در این بیانیه که در اختیار خبرآنلاین، قرار گرفته است، این مجری جوان همراه با همسرش درباره این شایعه و چرایی آن توضیحاتی داده‌اند که چون خبر در فضای مجازی منتشر شده بوده، ترجیح داده‌اند از مدیوم رسانه‌های مکتوب فضای مجازی توضیحات‌شان را ارائه کنند و خبرآنلاین این متن را منتشر می‌کند:

به نام خدای بزرگ
من امیرعلی نبویان هستم، مجری تلویزیونی‌ای كه نامش در خبر دخالت در قرارداد كارلوس كیروش و بانك سامان میان آمده!
نخست به سهم خودم و بعد همسرم صمیمانه متاسفم كه چرا دخالتی در این قرارداد چرب و چیل نداشته‌ام تا پورسانت دلاری 20 درصدی از قرارداد كی‌روش و بانك سامان نصیبمان شود.

تاسف دوم آن كه بانك سامان هرگز -نه در گذشته و نه امروز- مشتری شركت تبلیغاتی همسرم نبوده و قرارداد كی‌روش با بانك سامان كم‌ترین ارتباطی با شركت همسرم نداشته است. فقط مجموعه 724 كه از زیرمجموعه‌های هولدینگ سامان (كه بانك سامان نیز زیر مجموعه دیگری از این هولدینگ است) مشتری شركت همسرم بوده كه مدتی هم از برنامه فوتبال برتر حمایت مالی كرده است و همین دستمایه مناسبی شده برای این شوخی رسانه‌ای.

سومین تاسف كه در طول حیات هرگز كم‌ترین تماسی اعم از فیزیكی، شیمیایی، كلامی، غیركلامی، حضوری و غیر حضوری با عالی‌جناب كی‌روش و هیچ‌یك از نزدیكان و بستگان و وابستگان و همبستگان ایشان نداشته‌ام.

امید است این شایعه و جهت‌دهی نخ‌نما و بچگانه از جانب برخی سایت‌های مولف، به شروع برنامه نوپای "فوتبالیسم" ارتباطی نداشته باشد كه در آن صورت به‌زودی ناچار خواهم شد بابت پورسانت انتقال رونالدو به یوونتوس هم بیانیه بدهم.

توقع عذرخواهی از سایت‌های سازنده این خبر من‌درآوردی هم ندارم كه به راستی آن‌ها دارند رسالت خود را در مبارزه با فساد مالی در فوتبال به انجام می‌رسانند.

یا حق
امیرعلی نبویان و بهار نوروزپور
مرداد 97

شکست استقلال مقابل پارس جنوبی جم|


استقلال با این نتیجه پنج امتیازی باقی مانده و به رده هفتم جدول سقوط کرد. پارس جنوبی نیز با هفت امتیاز موقتا به رده سوم صعود کرد.

استقلال با گل به خودی آرمین سهرابیان، مغلوب پارس جنوبی جم شد.

به گزارش ایسنا، تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال تهران در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر از ساعت 20:30 در ورزشگاه تختی جم به میدان رفتند. این دیدار با گلی که در نیمه نخست به ثمر رسید، با حساب یک بر صفر به سود پارس جنوبی به پایان رسید.

آرمین سهرابیان (گل به خودی) در دقیقه 12 برای پارس جنوبی گل زد.

استقلال با این نتیجه پنج امتیازی باقی مانده و به رده هفتم جدول سقوط کرد. پارس جنوبی نیز با هفت امتیاز موقتا به رده سوم صعود کرد.

نیمه نخست

پارس جنوبی با ارائه بازی هجومی از دقیقه یک، به دنبال باز کردن دروازه استقلال بود و روی یکی از حملاتش، آرمین سهرابیان در دفع توپ دچار اشتباه شد و ضربه او بعد از برخورد به زمین و منحرف شدن، وارد دروازه مهدی رحمتی شد تا شاگردان تارتار به گل نخست برسند. با این گل پارس جنوبی نه تنها اجازه پیش‌روی به استقلال نداد بلکه چند بار دیگر با شوت‌های از راه دور دروازه استقلال را تهدید کردند. شاگردان شفر روی چند صحنه توانستند به دروازه احمد گوهری نزدیک شوند اما این حملات به قدری کم اثر بود که این دروازه‌بان را به زحمت نیانداخت. از بحث برانگیزترین صحنه‌های بازی سرنگونی فرشید اسماعیلی در محوطه جریمه پارس جنوبی بود که علی رغم اعتراض شفر و بازیکنان استقلال، داور دستور به ادامه بازی داد.

نیمه دوم

استقلال با ورود همام طارق و سعید آذری به زمین، توانست تا حدودی به دروازه پارس جنوبی نزدیک شود اما حساس‌ترین موقعیت دقایق اولیه نیمه دوم متعلق به شاگردان تارتار بود که ابراهیم صالحی در استفاده از این موقعیت تعلل کرد و مهدی رحمتی توپ را در آغوش گرفت. بعد از گذشت 20 دقیقه از نیمه دوم، وریا غفوری در موقعیت تک به تک، توپ را با کمترین اختلاف به بیرون زد. در ادامه نیز شاگردان شفر چند موقعیت خوب داشتند که با مقاومت بازیکنان پارس جنوبی به توفیق نرسیدند. موقعیت بعدی استقلال را علی کریمی در چند قدمی دروازه با ضربه سر به بیرون زد تا کماکان دست آبی‌ها از رسیدن به گل کوتاه بماند. در اواخر بازی استقلال فرصت گلزنی داشت که به سادگی از کنار آن گذشت.

ترکیب پارس جنوبی: احمد گوهری، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، محمد ستاری، سعید محمدی‌فر، حسین پورامینی، میثم نقی‌زاده، امیر میربزرگی، روح‌الله سیف‌اللهی، عماد میرجوان (محمد نوری 45 (کارت زرد))، ابراهیم صالحی.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، فرشاد محمدی‌مهر (مارکوس نیومایر 82)، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور (رضا آذری 45)، محمد دانشگر (کارت زرد)، علی کریمی، وریا غفوری، مرتضی تبریزی، فرشید اسماعیلی و روح‌الله باقری (همام طارق 45).

صعود 5 پله‌ای ایران در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا|


تیم ملی آلمان که در جام جهانی 2018 عملکرد خوبی نداشت و در مرحله گروهی حذف شد با 14 پله سقوط در رده پانزدهم قرار گرفت و صدر را به فرانسه واگذار کرد. روسیه هم با 21 پله صعود در رده 49 دنیا ایستاد تا بیشترین صعود را داشته باشد. مصر نیز بیشترین سقوط را داشت و با 20 پله سقوط در رده 65 دنیا جای گرفت.

در تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان از سوی فیفا، ایران با پنج پله صعود برترین تیم آسیایی لقب گرفت.

به گزارش تسنیم، سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) امروز (پنجشنبه - 25 مرداد) تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های ملی جهان در ماه ژوئن را منتشر کرد که براین اساس تیم ملی ایران با پنج پله صعود نسبت به رده‌بندی ماه گذشته و با هزار و 471 امتیاز در رده سی‌و‌دوم جهان قرار گرفت. این اولین رده‌بندی اعلام شده از جانب فیفا پس از مسابقات جام جهانی 2018 و با فرمول‌های جدید است.

به این ترتیب شاگردان کارلوس کی‌روش که در آخرین رده‌بندی اعلام شده از سوی فیفا پس از چهار سال صدرنشینی در آسیا، به رده دوم قاره کهن سقوط کرده بودند، جایگاه اول این قاره را از استرالیا پس گرفتند. تیم ملی به لطف عملکرد قابل قبول در مرحله گروهی جام جهانی 2018 که حاصلش یک برد مقابل مراکش، یک تساوی برابر پرتغال و یک شکست مقابل اسپانیا بود، بار دیگر به قله فوتبال آسیا بازگشت.

رده‌بندی 10 تیم ملی برتر فوتبال جهان به شرح زیر است:

1- فرانسه 1726 امتیاز (شش پله صعود)
2- بلژیک 1723 امتیاز (یک پله صعود)
3- برزیل 1657 امتیاز (یک پله سقوط)
4- کرواسی 1643 امتیاز (16 پله صعود)
5- اروگوئه 1627 امتیاز (9 پله صعود)
6- انگلیس 1615 امتیاز (6 پله صعود)
7- پرتغال 1599 امتیاز (3 پله سقوط)
8- سوئیس 1597 امتیاز (2 پله سقوط)
9- اسپانیا 1580 امتیاز (یک پله صعود)
9- دانمارک 1580 امتیاز (3 پله صعود)

رده‌بندی پنج تیم برتر آسیا نیز به ترتیب زیر است:

1- ایران 1471 امتیاز (پنج پله صعود/ سی‌و‌دوم جهان)
2- استرالیا 1431 امتیاز (هفت پله سقوط/ چهل‌وسوم جهان)
3- ژاپن 1392 امتیاز (شش پله صعود/ پنجاه‌و‌پنجم جهان)
4- کره جنوبی 1387 امتیاز (بدون تغییر/ پنجاه‌و‌هفتم جهان)
5- عربستان سعودی 1336 امتیاز (سه پله سقوط/ هفتادم جهان)

تیم ملی آلمان که در جام جهانی 2018 عملکرد خوبی نداشت و در مرحله گروهی حذف شد با 14 پله سقوط در رده پانزدهم قرار گرفت و صدر را به فرانسه واگذار کرد. روسیه هم با 21 پله صعود در رده 49 دنیا ایستاد تا بیشترین صعود را داشته باشد. مصر نیز بیشترین سقوط را داشت و با 20 پله سقوط در رده 65 دنیا جای گرفت.

اتلتیکو مادرید قهرمان سوپرجام اروپا شد|


اتلتیکو مادرید چهارشنبه شب با پیروزی چهار بر دو برابر رئال مادرید فاتح سوپرجام اروپا شد.
اتلتیکو مادرید قهرمان سوپرجام اروپا شد|
اتلتیکو مادرید قهرمان سوپرجام اروپا شد
 
اتلتیکو مادرید با درخشش دیگو کاستا توانست رئال مادرید را شکست دهد و قهرمان سوپرجام اروپا شود.

به گزارش ایسنا، اتلتیکو مادرید چهارشنبه شب با پیروزی چهار بر دو برابر رئال مادرید فاتح سوپرجام اروپا شد.

در شروع بازی قرمز و سفیدپوشان به گل رسیدند. هنوز بازی به دقیقه یک نرسیده بود که دیگو کاستا در نخستین حرکت روخی بلانکو صاحب موقعیت شد. او توانست به زیبایی دروازه رئال مادرید را در ثانیه 53 باز کند. پس از این اتفاق سفیدپوشان بازی را در اختیار گرفتند و حمله کردند تا این که در دقیقه 27 به گل رسیدند. گرت بیل با پشت سر گذاشتن مدافعان اتلتیکو به سمت دروازه حریف سانتر کرد و کریم بنزما با ضربه سر گلزنی کرد. در ادامه بیل یک موقعیت تک به تک را از دست داد. بازی در 10 دقیقه پایانی نیمه نخست متعادل دنبال شد و اتلتیکو دوباره به دنبال گلزنی بود، اما این اتفاق رخ نداد و نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در نیمه دوم مادرید شروع بهتری داشت، اما در گلزنی ناکام بود. نخستین تعویض بازی در دقیقه 57 انجام شد و لوکا مودریچ به جای مارکو آسنسیو وارد زمین شد. لحظاتی بعد آنتوان گریزمان که کاملا در بازی محو شده بود به بیرون رفت و آنخل کورئا وارد زمین شد. در ادامه دیگو گودین در محوطه جریمه خطای هند کرد و داور یک پنالتی برای سفیدپوشان گرفت. سرخیو راموس به راحتی این ضربه را به گل تبدیل کرد. در دقیقه 71 رودری از زمین خارج شد و ویتولو به میدان رفت.
 
دقایقی بعد کاسمیرو تعویض و دنیل سبایوس وارد زمین شد. اتلتیکو در حالی که بازی قابل توجهی را ارائه نمی‌داد از اشتباه مارسلو بهترین بهره را برد و توانست بازی را در دقیقه 79 مساوی کند. کاستا با پاس کورئا دبل کرد. ایسکو نیز تعویض شد و لوکاس واسکس به میدان رفت. در دقایق پایانی بازی آرام پیش رفت و در لحظات آخر مارسلو یک فرصت خوب را از دست داد تا بازی در وقت‌های اضافه دنبال شود.

در وقت‌های اضافه دو تیم به دنبال گلزنی بودند که اشتباه بازیکنان رئال مادرید باعث شد اتلتیکو به گل برسد. واران اجازه داد توپ در محوطه جریمه به شاگردان دیگو پابلو سیمئونه برسد و توماس که در نیمه دوم به میدان رفته بود به سائول نیگس پاس داد و بازیکن اسپانیایی با یک ضربه زیبا بازی را سه بر دو کرد. مادرید پس از خروج آسنسیو افت کرده بود نمی‌توانست خطر ساز شود. دوباره یک حرکت خوب کاستا توپ را به ویتولو رساند و مهاجم اسپانیایی به کوکه پاس داد. او نیز دروازه سفیدپوشان را برای چهارمین بار باز کرد.

در نیمه دوم وقت‌های اضافه کاستا به بیرون رفت و خوسه خیمنس وارد زمین شد تا قرمز و سفیدپوشان نتیجه را حفظ کنند. شاگردان یولن لوپتگی در این لحظات نیز کم فروغ ظاهر شدند و در مقابل اتلتیکو قصد داشت با ضد حمله‌ها حریف را آزار دهد. در نهایت توپی از خط دروازه‌ها رد نشد و اتلتیکو نخستین جام خود را در این فصل به دست آورد.
>