استقلال ITC تیام را ریجکت کرد!|


مامه تیام و باشگاه عجمان در نامه‌ای به باشگاه استقلال درخواست کردند تا ITC این بازیکن صادر شود، ولی آبی‌ها این نامه را ریجکت کردند.
استقلال ITC تیام را ریجکت کرد!|
 
تیام حالا ITC خود را از مستقیما از فیفا می‌گیرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ مامه تیام و باشگاه عجمان در نامه‌ای به باشگاه استقلال درخواست کردند تا ITC این بازیکن صادر شود، ولی آبی‌ها این نامه را ریجکت کردند.
 
خطیر معاون ورزشی استقلال در این باره می‌گوید: «بله نامه به باشگاه رسید و ما آن را ریجکت و رد کردیم. یک نامه هم به فدراسیون فوتبال زدیم که تیام بازیکن ماست. از این به بعد پرونده به در مجرای قانونی مورد پیگیری قرار می‌گیرد.» بدین ترتیب تیام ITC خود را از مستقیما از فیفا می‌گیرد.
منبع: فرارو

اعتراض فردوسی پور به پخش نشدن برخی آیتم‌ها|


«دیگر خسته شدم اینکه در این مدت برای پخش نشدن این آیتم‌ها عذر خواستم و دیگر برای نوبت پخششان زمانی را اعلام نمی‌کنم، ولی واقعا هیچ چیز خاصی هم ندارند این آیتم ها، اما این را بگویم که این مشکل اصلا از بچه‌های گروه ما و تیم شبکه سه هم نیست، اما بالاخره دیگر؛ حالا...»
اعتراض فردوسی پور به پخش نشدن برخی آیتم‌ها|
اعتراض فردوسی پور به پخش نشدن برخی آیتم‌ها
 
عادل فردوسی پور برنامه نود دیشب را حدود نیم ساعت زودتر از تایم همیشگی به پایان برد و گفت: «یک تصمیم شوکه کننده دارد».

فردوسی‌پور که منتظر بود آیتم‌های مربوط به بازی نساجی و خونه به خونه شان تائید شود، بعد از عدم تائید روی آنتن گفت: «دیگر خسته شدم اینکه در این مدت برای پخش نشدن این آیتم‌ها عذر خواستم و دیگر برای نوبت پخششان زمانی را اعلام نمی‌کنم، ولی واقعا هیچ چیز خاصی هم ندارند این آیتم ها، اما این را بگویم که این مشکل اصلا از بچه‌های گروه ما و تیم شبکه سه هم نیست، اما بالاخره دیگر؛ حالا...»

او قبل از این‌ها هم گفت: «می خواهم یک چیزی بگویم که هم شما و هم بچه‌های شبکه احتمالا شوکه می‌شوید، اما امشب برنامه را نیم ساعتی زودتر تمام می‌کنیم، چون واقعا برای این بحث نیم ساعتی زمان گذاشته بودیم، اما همچنان این تصاویر اجازه پخش ندارد.»

فردوسی پور البته در ماه‌های اخیر و در برنامه 2018 هم چند بار به علت به هم خوردن بعضی از برنامه‌ها قهر کرده بود؛ بخصوص در روزی که  از حضور کارلوس پویول در استودیوی برنامه جلوگیری شد.
منبع: فرارو

خادم: آزادکاران فراتر از پیش‌بینی‌ها ظاهر شدند|

رئیس فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه تیم فرنگی ایران فراتر از انتظار ظاهر شد، ابراز امیدواری کرد که فرنگی کاران هم به اهداف خود برسند.

به گزارش ایسنا، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی آزاد ایران در پاسخ به این سوال که آیا آزادکاران انتظارات را برآورده کردند گفت: پیش بینی ما با توجه به شرایط موجود، وضعیت بچه‌ها و تغییر اوزان و با توجه به کاهش وزن‌ها نسبت به دور قبل و شرایطی که کشورهای آسیای میانه به خصوص ازبکستان با جذب کشتی‌گیران روسیه ایجاد کرده‌اند، این بود که به 2 مدال طلا خواهیم رسید اما بچه‌ها غیرت کرده و در همان روز نخست به 2 طلا رسیدیم و در روز پایانی هم پرویز هادی به نشان طلا رسید تا با 3 طلا به کار خود پایان دهیم.

خادم در ادامه گفت: بچه‌های ما شرایط یکسانی نداشتند و بعضی کم تجربه بوده و برخی تجربه بیشتری داشتند. به خصوص در سبک وزن و دیگر اینکه ما در سال‌های گذشته و در سنگین وزن به خصوص 97 و 125 کیلوگرم آسیا به مدال رسیده‌ایم اما امسال به توجه به شرایطی که توضیح دادم کار تا حدود زیادی برایمان سخت شده بود؛ اما با تلاشی کردند اینبار هم دستمان از مدال کوتاه نماند و توانستیم عنوان قهرمانی سنگین وزن را ازآن خود کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره انتقاداتی که قبل از مسابقات بابت انتخاب علیرضا کریمی برای وزن 97 کیلوگرم از کادر فنی می‌شد گفت: خب طبیعی چرا که کشتی یک ورزشی است که متعلق به عموم مردم بوده و ورزش ملی ما است، مردم علاقمند بوده و اخبار آن را دنبال می‌کنند. مباحث کارشناسی و فنی هم که جای خود را دارد با تمام این وجود ارزیابی و پیش بینی ما این بود با توجه به شرایط 97 کیلوی‌های آسیا به خصوص کشتی‌گیر داغستاتی الاصل ازبک‌ها، کریمی می‌تواند در این وزن با توجه به داشت‌هایش ما را به هدفمان برساند و دیدید که اینطور هم شد.

خادم درباره مبارزات مصطفی حسین خانی و اینکه نماینده وزن 74 کیلوگرم تیم ملی توقعات را برآورده نکرد گفت: مصطفی لایق حضور در فینال بود و ما دیدیم که در مبارزه با آزادکار ازبکستان کشتی را حسین‌خانی گرفت اما در نهایت برنده حریف بود و در ادامه آزادکار ایران بسیار غم انگیز کار خود را دنبال کرد. ما دیدیم که رقابت وزن 74 کیلوگرم بسیار سنگین دنبال شد و اگر به جمع کشتی‌گیران آسیایی نمایندگان آمریکا، روسیه و ایتالیا را اضافه کنیم کیفیت رقابت‌های این وزن را باید بالاتر از سایر اوزان و در سطح جهانی بدانیم. با این حال مصطفی لایق کسب مدال بود البته که اشتباهاتی داشت، فرصت‌هایی را از دست داد و این موجب شد تا علی‌رغم زحمتی که روی تشک کشید به نتیجه دلخواه نرسد.

رییس فدراسیون کشتی در مورد عملکرد رضا اطری که به مدال برنز رسید گفت: همه ما می‌دانیم که کشتی گرفتن در سبک وزن آسیا کار دشواری است البته گاهی آسیا سطح کیفی خود را نسبت به جهان در این وزن از دست می‌دهد اما حالا اینطور نیست و آسیا با نمایندگان مغولستان، ژاپن، هند، کره شمالی و ... حرفهای زیادی در جهان دارد. سهم عمده ای در کسب نتیجه خواهد داشت. حضور رضا اطری در این مسابقات نشان داد که روند رو به جلویی دارد. ما امیدوار هستیم تلاشی که اطری دارد می کند با فکر تر و آرامش بیشتری باشد تا در ادامه و در مسابقات بزرگ‌تر هم به مدال برسد.

خادم درخصوص پیش بینی اش از نتایج کشتی فرنگی گفت: پیش بینی ما برای کشتی فرنگی با توجه به شرایط موجود کسب دو مدال طلاست. البته که تا وارد مسابقه نشده‌اند نمی‌توان در این باره اظهار نظر کرد اما با این وجود امیدوار هستیم که به هدف‌شان برسند.

سرمربی تیم ملی درباره عملکرد نماینده وزن 65 کیلوگرم گفت: مهران نصیری در اولین میدان جدی خود حضور یافته بود. او در کشتی اول خودش نبود و به نوعی می‌توان گفت که شرایط سالن و مسابقات او را گرفته بود و این برای او که تجربه زیادی ندارد طبیعی است. البته مهران شرایط وزنی خوبی برای این وزن دارد. ما در میدان‌های بین المللی قبلی ای که او را محک زدیم، ارزیابیمان این بود که حرکت رو به جلویی داشته، البته که ایراداتی هم به لحاظ فنی و قوای جسمی دارد که باید آنها را برطرف کنیم.

 

منبع: فرارو

حسن یزدانی نخستین طلایی ایران در بازی‌های آسیایی|ضربه فنی در یک دقیقه و 29 ثانیه


یزدانی پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل حریفی از اندونزی در مدت زمان 44 ثانیه با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد. وی در ادامه پاوان کومار از هند را در مدت زمان 2 دقیقه و 6 ثانیه 11 بر صفر برد و راهی نیمه نهایی شد. وی در مرحله نیمه نهایی نیز برابر آیتومن اردوگل از مغولستان در مدت زمان 5 دقیقه با نتیجه 12 بر 2 پیروز شد و به فینال رسید.
حسن یزدانی نخستین طلایی ایران در بازی‌های آسیایی|ضربه فنی در یک دقیقه و 29 ثانیه

حسن یزدانی نخستین طلایی ایران در بازی‌های آسیایی

آزادکار وزن 86 کیلوگرم ایران و دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک مقتدرانه به عنوان قهرمانی بازی‌های آسیایی 2018 در اندونزی دست یافت.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی 2018 که در جاکارتا پایتخت اندونزی در جریان است، حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در دیدار نهایی وزن 86 کیلوگرم به مصاف دومنیک میشل ابونادر از لبنان رفت و در پایان در مدت زمان یک دقیقه و 29 ثانیه با نتیجه ده بر صفر به برتری با ضربه فنی رسید و مدال طلای این رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

یزدانی پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل حریفی از اندونزی در مدت زمان 44 ثانیه با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد. وی در ادامه پاوان کومار از هند را در مدت زمان 2 دقیقه و 6 ثانیه 11 بر صفر برد و راهی نیمه نهایی شد. وی در مرحله نیمه نهایی نیز برابر آیتومن اردوگل از مغولستان در مدت زمان 5 دقیقه با نتیجه 12 بر 2 پیروز شد و به فینال رسید.

پیش از این رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم به مدال برنز رسید و مصطفی حسینخانی در وزن 74 کیلوگرم از رسیدن به مدال بازماند و پنجم شد.

در ادامه این رقابت‌ها علیرضا کریمی نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران تا دقایقی دیگر برای کسب مدال طلا به روی تشک خواهد رفت.

مهران نصیری در وزن 65 کیلوگرم دیگر نماینده ایران در روز نخست این رقابت‌ها بود که با شکست مقابل حریف چینی در همان دور نخست حذف شد.

آخرین نماینده کشتی آزاد ایران در این رقابت‌ها پرویز هادی در سنگین وزن است که فردا (دوشنبه) به روی تشک خواهد رفت.

منبع: فرارو

پست اینستاگرامی مسعود شجاعی برای سینما رکس|

پست اینستاگرامی مسعود شجاعی برای سینما رکس|
مسعود شجاعی که زاده آبادان است  برای قربانیان آن حادثه بعد از 40 سال پستی منتشر کرده و یادشان را گرامی داشته است.
 
پست اینستاگرامی مسعود شجاعی برای سینما رکس
منبع: فرارو

بازداشت فرد هتاک به پرچم ایران در استادیوم اهواز|


مأموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی باهماهنگی مرجع قضائی دریک عملیات غافلگیرانه کمتر از 24ساعت متهم را در مخفیگاه او دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری عامل آتش زدن پرچم ایران در ورزشگاه غدیر اهواز خبر داد.

به گزارش تسنیم، سرهنگ محمد صفری در تشریح جزئیات خبر گفت: در دیدار 2 تیم فوتبال پرسپولیس واستقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز، فردی خودفروخته به آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدام می‌کند که بلافاصله اقدامات لازم برای شناسایی هویت و دستگیری فرد خاطی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آغاز شد.

وی ادامه داد: باتلاش‌های مستمر و اقدامات تخصصی واطلاعاتی محل اختفاء فرد خود فروخته شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: مأموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی باهماهنگی مرجع قضائی دریک عملیات غافلگیرانه کمتر از 24ساعت متهم را در مخفیگاه او دستگیر کردند.

وی با اشاره به این‌که فرد خاطی در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرده است، افزود: متهم با تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شده است؛ تاکنون 17 نفر از اختلالگران نظم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر افراد که باعث اخلال در ورزشگاه شدند، ادامه دارد.

منبع: فرارو
>