محمدی: فعالیت‌های هیأت اصفهان فراتر از تقویم ورزشی 96 بود/ ساخت دفتر اداری در شأن هیأت استان


رییس هیأت اسکواش استان اصفهان گفت: سال گذشته با همکاری و همدلی همه اعضای هیأت اسکواش استان اصفهان توانستیم اضافه بر برنامه‌های پیش‌بینی شده در تقویم ورزشی حرکت کنیم و افتخاراتی برای ورزش استان به ارمغان آوریم.
محمدی: فعالیت‌های هیأت اصفهان فراتر از تقویم ورزشی 96 بود/ ساخت دفتر اداری در شأن هیأت استان

به گزارش روابط عمومی هیأت اسکواش استان اصفهان، سید هدا محمدی در مجمع عمومی سالیانه هیأت اسکواش استان اصفهان که ظهر _چهارشنبه 17 مردادماه_ با حضور رییس، نایب رییس، دبیرکل و مسئول کمیته آموزش و توسعه منابع انسانی فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسئول امور بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان و کارشناسان اداره‌کل و اعضای مجمع در محل سرای ورزشکاران برگزار شد با تشکر از تک تک اعضای هیأت اسکواش استان اصفهان که در سال 96 با وجود تمامی فشارها در به انجام رسیدن برنامه‌ای فراتر از برنامه پیش‌بینی شده کمک کرده و برای ورزش استان افتخاراتی به ارمغان آوردیم، اظهار کرد: سال 96 موفق شدیم در ارزیابی‌های فدراسیون در بخش همگانی با توجه به افزایش سرانه ورزشی ایجاد شده توسط بخش خصوصی در اصفهان، رتبه اول کشوری و در مجموع بخش همگانی و قهرمانی نیز رتبه دوم کشوری را به دست آوریم.

فعاالیت هیأت در بخش‌های آموزشی، استعدادیابی، فرهنگی و ...

وی با اشاره به فعالیت‌های هیأت در زمینه‌ آموزش، گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف ویژه معلمان تربیت بدنی آموزش و پرورش و دانشجویان تربیت‌بدنی، کارگاه‌های آموزشی، دوره مربیگری سطح یک، اعزام داوران استان به دوره‌های افزایش سطح داوری به خارج از استان و ... را می‌توان از جمله فعالیت‌های هیأت استان در بخش آموزش نام برد.

محمدی با بیان اینکه استعدادیابی جزو اهداف اولیه و مهم فدراسیون اسکواش است، افزود: سال گدشته و در ابتدای امسال دوره‌های متعددی از استعدادیابی در نقاط مختلف شهر برگزار کردیم که شرکت‌کنندگانی که شاخص‌های مدنظر کارشناسان را دارا بودند در حال حاضر زیر نظر مربیان هیأت اصفهان آموزش می‌بینند. همچنین هیأت اسکواش استان اصفهان در تمامی مسابقاتی که از سوی فدراسیون در طول سال گذشته برگزار شد نفراتی را در دو بخش پسران و دختران اعزام کرد و همچنین اسکواش‌بازان دختر و پسر استان اصفهان بنا به درخواست فدراسیون در اردوهای تیم ملی، تست‌های بدنی و آمادگی جسمانی که توسط کمیته استعدادیابی فدراسیون برگزار شد حضور داشتند.

درخشش نمایندگان اصفهان در لیگ برتر و دسته یک بانوان

وی گفت: سال گذشته استان اصفهان با حمایت بخش خصوصی دو نماینده در لیگ‌های برتر و دسته یک بانوان کشور داشت که تیم "ام.ال.امِ تایتان" قهرمان جام حذفی و نایب قهرمان لیگ برتر و تیم "یاران اصفهان" قهرمان لیگ دسته یک کشور شد و سهمیه حضور در لیگ برتر را نیز به‌دست آورد.

مشکلات مالی مانع برگزاری تورنمنت "اصفهان جونیور"

رییس هیأت اسکواش استام اصفهان گفت: سال گذشته با حمایت اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان و عنایت فدراسیون اسکواش موفق به برگزاری نخستین دوره مسابقات "اصفهان جونیور" دو هزار دلاریشدیم که این تورنمنت را با رنک سیلور در فدراسیون آسیا به نام اصفهان به ثبت رساندیم. این مسابقات همزمان با افتتاح کورت‌های اسکواش سیتی‌سنتر اصفهان بود. اما امسال علیرغم هماهنگی‌های لازم که باشهرداری اصفهان به انجام رسید تا از ظرفیت شهرهای خواهرخوانده استفاده کنیم اما به دلیل مسائل و مشکلات مالی توان برگزاری "اصفهان جونیور"را نداریم.

وی اضافه کرد: در بخش میزبانی‌ها هیأت اسکواش استان اصفهان سال گذشته و برای دومین‌بار میزبان مسابقات بین‌المللی نشنال کلوز بانوان جام " اصفهان سیتی‌سنتر" با رنکینگ جهانی جهانی و جایزه هزار دلاری بود که با همکاری و حمایت سیتی‌سنتر اصفهان برگزار شد.

ساخت دفتری اداری در شأن هیأت اسکواش استان

رییس هیأت اسکواش استان اصفهان با بیان اینکه سعی کرده‌ایم فعالیت‌های فرهنگی یکی از اولویت‌های هیأت باشد، خاطرنشان کرد: دفتر اداری هیأت اسکواش استان اصفهان در شأن و جایگاه یک هیأت استانی نبود که با رایزنی با اداره‌کل ورزش و جوانان استان و تعامل مدیرکل بخشی از زمین پشت کورت‌های آکادمی شهید نصر در اختیار هیأت قرار داده شد و مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز موافقت کرد تا در مباحث تفاهم‌نامه‌ای هزینه بازسازی و ساخت و تجهیز دفتر اداری هیأت را متقبل شوند.

اصفهان میزبان المپیاد نخبگان ایران

محمدی با اشاره به برگزاری المپیاد نخبگان ایران، یادآور شد: استان‌های زیادی متقاضی میزبانی این المپیاد بودند که با جمع‌بندی مسئولان فدراسیون اسکواش، اصفهان به‌عنوان میزبان در بخش پسران انتخاب شد. این رقابت‌ها در هفته تربیت‌بدنی برگزار می‌شود و فرصت خوبی برای اسکواش استان اصفهان، ورزشکاران و مربیان است تا همچون گذشته خود را محک بزنند.

محمدی با تبریک روز خبرنگار به خبرنگارانی هیأت اسکواش استان اصفهان، ابراز امیدواری کرد: با فعالیت‌های رسانه‌ای بتوانیم ورزش اسکواش را بیش از گذشته به شهروندان بشناسانیم.

رونمایی از چارت جدید هیأت اسکواش استان اصفهان


در حضور مسئولان فدراسیون اسکواش ایران از چارت جدید هیأت اسکواش استان اصفهان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت اسکواش استان اصفهان، روز چهارشنبه 17 مردادماه در حاشیه آیین افتتاح دفتر جدید هیأت اسکواش استان اصفهان، با حضور مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش، بابک فقیر و امیر عزیزی‌پور نایب رییس و دبیرکل فدراسیون اسکوش و امرهوشنگ گلرخ مسئول کمیته آموزش و منابع انسانی فدراسیون اسکواش از چارت جدید این هیأت رونمایی شد.

سرپرست فنی مسابقات در بخش بانوان گفت: پیشرفت کمی و کیفی مسابقات امسال چشمگیر بود


سرپرست فنی مسابقات در بخش بانوان گفت:برنامه ریزی دقیق هیئت تهران و میزبانی خوب باشگاه دیباجی باعث شد که مسابقات با نقص کمتری نسبت به سالهای گذشته نسبت به سالهای گذشته انجام شود،چیدمان ساعت بازی هاو حضور به موقع مسئولین برگزاری و داورها باعث شد
سرپرست فنی مسابقات در بخش بانوان گفت: پیشرفت کمی و کیفی مسابقات امسال چشمگیر بود

 سرپرست فنی مسابقات در بخش بانوان  گفت:

برنامه ریزی دقیق هیئت تهران و میزبانی خوب باشگاه دیباجی باعث شد که مسابقات  با نقص کمتری نسبت به سالهای گذشته نسبت به سالهای گذشته انجام شود،چیدمان ساعت بازی هاو حضور به موقع مسئولین برگزاری و داورها باعث شد بازیها رأس ساعت انجام شوند.
ماهرخ رشوند عنوان کرد: پیشرفت کمی و کیفی مسابقات  شرکت کنندگان امسال چشمگیر بود .
 وی در ادامه  افزود: تعداد بالای شرکت کنندگان و حمایت و همراهی خانواده ها نقش بسیار مؤثری در رقابت و درخشش بازیکنان داشت.
سرپرست فنی مسابقات اظهار داشت:  حضور بازیکنان خردسال و کمتر از 9 سال  شور و هیجان بیشتری به  مسابقات و تماشاچیان داده است. 
رشوند  در خاتمه  گفت : این دوره مسابقات با مساعدت جناب آقای محمد آران، 
 رئیس محترم  هیئت اسکواش تهران  و میزبانی باشگاه دیباجی  به بهترین شکل برگزار شد و شایسته تقدیر است .

مهدی زاده ، رییس کمیته پدل خراسان رضوی شد


در پی سیاست های کلان فدراسیون اسکواش در استان های کشور و با هدف راه اندازی و گسترش ورزش پدل در استان خراسان رضوی با ابلاغ سرپرست هیات استان خراسان رضوی، مهندس سعید مهدی زاده رییس کمیته پدل استان شد.
مهدی زاده ، رییس کمیته پدل خراسان رضوی شد

اصغری سرپرست هیات اسکواش استان خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از اهداف هیات استان راه اندازی و تقویت ورزش پدل در دو مقوله نرم افزاری و سخت افزاری است،  اقدام به شناسایی نیروهایی کرده است که بتوانند تاثیرگذار بوده و این ورزش را در مشهد و شهرهای استان و با ارتباط با آستان قدس رضوی و شهرداری ها  و ادارات ورزش و جوانان و بخصوص ترغیب بخش خصوصی نسبت به تقویت پایه های این ورزش مفرح که بی شک مخاطبان زیادی را بخود جلب می کند ، گام بردارد. .مهدی زاده مهندس عمران بوده و با نشستی که با سرپرست هیات و دبیر هیات در ابتدای کار داشت ، مذاکرات خود را از آستان قدس و هتل های شماره یک و دو هما شروع کرده است این در حالی است که در بازار بزرگ تجاری مشهدمال که از گروه سرمایه گذاری پارس  است با رایزنی با بخش فنی مهندسی فدراسیون 4 زمین پدل در مشهد مال که همان گروه سرمایه گذاری ایران مال که مدتی قبل رییس فدراسیون و هیات همراه در تهران تشکیل جلسه داده بودند در نقشه مشهد مال نهایی و ابلاغ شده است که در حال انجام  مقدمات احداث است.

برای وی آرزوی توفیق در انجام وظایف مرتبط داریم.

اعلام نتایج روز سوم رقابتهای بین‌المللی ایران جونیور در بخش پسران

اعلام نتایج روز سوم رقابتهای بین‌المللی ایران جونیور در بخش پسران

 در سومین روز رقابتهای بین الملی ایران جونیور در بخش پسران در رده سنی کمتر از 9 سال، دانیال مقری، مانی میرحسینی، امیر حسین رضایی و عرشیا یگانه عظیمی به مرحله نیمه نهایی رقابتها راه یافتند.

در رده سنی کمتر از 11 سال نیز فرناد ناصری از کیش، رایان مصطفوی به همراه آرین جعفری طیار و باربد چاوشی به مرحله بعد صعود کردند.
همچنین محمد چنگانیان از اصفهان، امیر عباس بروجردیان، آروین رسول زاده و امیر حسین رضا زاده به نیمه نهایی صعود کرند.
در کمتر از 15 سال نیز پویا شفیعی، دانیال حسین زاده، امیر حسین صادق خانی و ابوالفضل سجادیان صعود کردند.
در رده سنی کمتر از 17 سال هم دانیال قارونی، سید جاوید سیدان، ایمان سافاروقی و محمد سپهر افتخاری صعود خود را به مرحله نیمه نهایی قطعی کردند و همچنین در رده سنی کمتر از 19 سال امیر حسین فیض پور از تهران و باربد جعفر زاده فینالیست های این رده سنی شدند.
 كلیه بازی های فینال جدول پلیت و اصلی در روز چهارشنبه به میزبانی کورت های هیات تهران، در ورزشگاه حیدرنیا برگزار میگردد.
 شرکت کنندگان، جهت ملاحظه و دریافت فایل PDF نتایج روز سوم در بخش پسران و اعلام نتایج جدول پلیت مسابقات به همراه برنامه زمان بندی این رقابتها تا روز آخر به قسمت فایل ضمیمه در پایین صفحه مراجعه نمایند.

نتایج روز دوم مسابقات رقابتهای ایران جونیور در بخش پسران


فینالهای جدول پلیت و اصلی رقابتهای ایران جونیور در روز چهارشنبه به میزبانی کورت های هیات تهران در مجموعه حیدرنیا برگزار میگردد
نتایج روز دوم مسابقات رقابتهای ایران جونیور در بخش پسران

روز دوم رویداد بین‌المللی ایران جونیور در بخش پسران با حضور 137بازیکن از استانهای مختلف کشور در 6 رده سنی از ساعت 15 عصر در حالی پیگیری شد که در این مسابقات پر هیجان بازیکنان با توان هر چه بیشتر برای کسب جایگاه بهتر به رقابت می پردازند.

همچنین به علت استقبال بینظیر همراهان و تماشاچیان نهمین دوره ایران جونیور كلیه بازی های فینال جدول پلیت و اصلی در روز چهارشنبه در ورزشگاه حیدرنیا به میزبانی کورت های هیات تهران برگزار میگردد.

لطفا به ساعت و محل برگزاری مسابقات در جداول اینده دقت فرمایید

شرکت کنندگان، جهت ملاحظه و دریافت فایل PDF نتایج روز دوم در بخش دختران و اعلام نتایج جدول پلیت مسابقات به همراه برنامه زمان بندی این رقابتها تا روز آخر به قسمت فایل ضمیمه در پایین صفحه مراجعه نمایند.

>