خرازچی: تعامل بخش خصوصی و فدراسیون اسکواش کم نظیر است


مدیرمجموعه پدل اف جی بی انقلاب اعلام کرد اخلاق مداری اصل کار ما در تنها مجموعه پدل ایران تعیین شده است /برنامه های وسیعی برای شناساندن این ورزش با همکاری فدراسیون پیش رو داریم
خرازچی: تعامل بخش خصوصی و فدراسیون اسکواش کم نظیر است

مهندس خرازچی مدیر مجموعه اف بی جی پدل انقلاب در مصاحبه با خبرنگار سایت رسمی فدراسیون اسکواش از ظرفیت های بخش خصوصی در راستای تبلیغ این ورزش گفت.

س 1: ضمن عرض ادب حضور شما ، شنیدیم که مجموعه تحت فرمان شما در نظر دارد با همکاری فدراسیون اسکواش رویدادی تحت عنوان جایزه بزرگ پدل را در تابستان امسال برگزار کند.لطفا از چند و چون این برنامه توضیحاتی را بیان کنید؟

سلام عرض می کنم خدمت همه دست اندرکاران ورزش کشور و تبریک عرض می کنم روز خبرنگار را به شما اهالی رسانه ملی، مجموعه اف جی بی با هدف تولید اشتغال و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش اقدام به احداث اولین و تنها مجموعه استاندارد پدل در ایران نموده است ، از این رو از سال گذشته تا کنون برنامه ها ی متعددی در جهت شناساندن و گسترش این ورزش مهیج و زیبا از جمله برگزاری مسابقات در سطوح مختلف را در مجموعه در دستور کار قرار داشته است ، مسابقه جایزه بزرگ پدل با هدف ترویج و اشاعه و ایجاد انگیزه و اعتلای این رشته ورزشی و همچنین کمک به دیده شدن بیشتر این ورزش و آشنایی عموم مردم با پدل تدارک دیده شده است که امیدوارم با برگزاری چنین مسابقاتی در این سطحی که پیش بینی شده هم در جذب علاقمندان و استعدادهای جدید و هم به ساخت و ساز مجموعه های پدل در کشور کمک شایانی کند.

 

س 2: آیا این رقابت ها از رسانه ملی پخش می شود تا زودتر و کامل تر به اهداف مد نظر برسید؟

بله با یاری و تلاش فدراسیون محترم و هماهنگی های لازم با شبکه سیمای ورزش جهت پخش ایر رخداد صورت گرفته و موافقت مسولان شبکه اخذ شده است که در کنداکتور برنامه های شبکه گنجانیده می شود تا عموم علاقمندان و بینندگان از بازی های زیبای پدل لذت کافی ببرند.

 

س 3:چه برنامه های دیگری مجموعه شما در تابستان امسال برای توسعه پدل دنبال می کند؟

ما از ابتدای تیرماه سال جاری دوره های آموزشی گروهی را در رده های سنی 6 تا 15 سال را با حضور یکصد علاقمند کلید زدیم که تحت نظر آکادمی پدل در حال تعلیم هستند ، آموزش اصولی این ورزش آشنایی والدین با پدل آطلاع رسانی روزانه از وضعیت فرزندان آنان به والدین، ارتقای کیفیت آموزش های پایه ، برگزاری جشنواره ها و برنامه های تفریحی و رقابتی خاص این سنین ، فعالیت های مشترک والدین و فرزندان ، و تعیین سطح مستعدین از جمله برنامه های تابستان امسال است که با جدیت دنبال می شود.

 

س 4:استحضار دارید که در آخرین روزهای ماه تیر امسال بعد از 3 فراخوان اسامی فدراسیون اسکواش اسامی 16 بازیکن پدل را که جزو برترین های کشور محسوب می شوند در قالب تیم متتخب امید و تیم منتخب بزرگسالان  را اعلام و دو دسته ،تشکیل شد ، سوال اینجاست که مجموعه اف جی بی چقدر با این برنامه هماهنگی و همکاری در سطح ملی دارد چون هم مدیرعامل شرکت عضو هیات رییسه فدراسیون و هم شما به عنوان مدیر مجموعه عضو هیات رییسه کمیته پدل فدراسیون اسکواش هستید؟

خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته و بی وقفه در مجموعه اف جی بی انقلاب و فدراسیون محترم اسکواش در نشست های پی درپی بالاخره فعالیت بانوان با لباس مصوب از سوی وزارت ورزش و جوانان تایید و مجوز های مربوطه صادر شد که در هفته های آینده شاهد حضور بانوان در پدل خواهیم بود و متعاقب آن همانطور که فدراسیون اعلام کرده تیم های منتخب پدل در بانوان هم تشکیل می شود مجموعه ما کاملا با تشکیلات فدراسیون رشته هماهنگ بوده و ساعاتی را به رایگان برای تمرینات تیم های منتخب در اختیار فدراسیون قرار داده و از مهرماه ساعات موثرتری را به این امر اختصاص می دهد چون تابستان شلوغی را با سیل علاقمندان تجربه می کنیم و تعداد زمین ها و ساعات کاری محدود است.

 

س 5: آیا جایزه بزرگ آخرین اقدام مجموعه اف جی بی تا پایان سال جاری خواهد بود یا برنامه های دیگری را اجرایی می کنید؟

تقویم رویدادهای پدل و تور اف جی بی تا انتهای سال جاری تدوین شده و مسلما جایزه بزرگ آخرین اقدام مجموعه ما نیست و مسابقات مختلفی را تا آخر امسال با همکاری فدراسیون و تهیه جوایز از سوی حامیان مالی و برندهای مختلف برگزار می کنیم تا همیشه مجموعه پویا و کارا باشد.

س 6: بنظر خودتان میزان تعامل بخش خصوصی با فدراسیون ها که بنوعی متولی رشته ها محسوب می شوند به چه میزان است ، آیا تعارضی فی مابین وجود دارد یا همه موضوعات در راستای اهداف مشترک است؟

فدراسیون محترم اسکواش و خصوصا شخص رییس فدراسیون از شروع احداث این مجموعه در کنارمان بوده و همواره یارس رسان و کمک حال بخش خصوصی بوده اند ، حضور مهندس فتوره چی مدیرعامل شرکت فراگستر بیستون در هیات رییسه فدراسیون همانطور که شما هم به آن اشاره کردید خود گواه گویایی در تعامل نزدیک و تنگاتنگ بخش خصوصی و فدراسیون اسکواش است که همین مطلب باعث رشد روز افزون اهداف مورد نظر می شود.

 

و سوال آخر پایه های مجموعه پدل را بر چه سرمایه هایی استوار کرده اید؟

همانطور که رییس فدراسیون در شروع تمرینات منتخبین امید و بزرگسال خطاب به ورزشکاران اعلام کرد احترام و نظم و اخلاق پایه های ماندگاری هستند و مجموعه پدل هم دقیقا بر اخلاق مداری تاکید فراوان دارد.

 

از اینکه وقت با ارزش خود را در اختیار ما قرار دادید متشکرم.

آخرین قاب تصویر جاکارتایی ها در فرودگاه امام ره


تاریخ سازان دختر و پسر ایرانی پس از عبور از گیت بازرسی عکسی به یادگار گرفته و به رییس فدراسیون ارسال و از زحمات اش تشکر کردند
آخرین قاب تصویر جاکارتایی ها در فرودگاه امام ره

سنایی، حیدری ، زارعیان، شاملی، فرزاد، اقتداری، شرف پور از استان های تهران و گلستان و کیش همه کاروان ایران را برای حضور در بازی های آسیایی 2018 اندونزی تشکیل دادند و تهران را به مقصد جاکارتا ترک کردند دو روز آینده مسعود قره ضیاالدینی و مهدی مختاری دو نماینده ایران که از سوی ستاد بازی ها در جاکارتا مستقیم ازاسکواش کشورمان دعوت شده اند به کاروان ایران می پیوندند.این قاب تصویر برای همیشه در اسکواش ماندگار شد، سلیمانی رییس فدراسیون کشورمان اظهار داشت تیم ما یکی ار با شخصیت ترین تیم های حاضر در رقابت ها خواهد بود.

بازدید رییس فدراسیون از کورت‌های آکادمی اسکواش اصفهان


مسعود سلیمانی به اتفاق هیأت همراه خود از مجموعه کورت‌های آکادمی اسکواش شهید نصر اصفهان بازدید کرد.
بازدید رییس فدراسیون از کورت‌های آکادمی اسکواش اصفهان

به گزارش روابط عمومی هیأت اسکواش استان اصفهان، مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش ایران به اتفاق هیأت همراهش روز چهارشنبه 17 مردادماه در حاشیه افتتاح دفتر اداری هیأت اسکواش استان اصفهان و رونمایی از چارت جدید هیأت، از مجموعه کورت‌های آکادمی اسکواش شهید نصر اصفهان دیدن کرد.

ورزشکاران اسکواش استان مرکزی در مسابقات بین المللی ایران جونیورز خوش درخشیدن


پایان مسابقات بین المللی ایران جونیورز به میزبانی تهران و کسب 5 مدال رنگارنگ برای استان مرکزی هیات اسکواش استان مرکزی با کسب 5 مدال که شامل 2 طلا و 3 برنز بود در دو بخش اقایان و بانوان به تفکیک 2 و 3 مدال به خانه بازگشتند

????ورزشکاران اعزامی به نهمین دوره مسابقات بین المللی اسکواش خوش درخشیدند

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش استان مرکزی نهمین دوره مسابقات بین المللی ایران جونیور به میزبانی استان تهران با حضور 270 شرکت کننده به مدت پنج روز برگزار شد که در بخش پسران سپهر اعتمادپور مقام سوم رده سنی کمتر از نوزده سال ،علیرضا امیری مقام اول پلیت کمتر ازهفده سال و در بخش دختران ستایش پزشکی مقام سوم  کمتر از پانزده سال،فاطیماه قانعی مقام سوم کمتر از یازده و مایده عزیزمحمدی مقام اول پلیت کمتر از پانزده سال را به دست اوردند این مسابقات با حضور رییس فدراسیون اسکواش و اهدای جوایزبه نفرات برتر پایان یافت

همچنین در پایان مسابقات بین المللی اسکواش ایران جونیورز، سر کار خانم طوفانی رییس هیات اسکواش استان مرکزی که همراه تیم اعزامی استان  بود از زحمات مسئولین برگزاری مسابقات مخصوصا هیات اسکواش استان تهران و ریاست هیات استان تهران که کمال همکاری را با تیم های اعزام شده داشتند و سطح بالایی از مسابقات را به بهترین شکل مدیریت کردند تشکر کرد 

فینالیست های نهمین دوره رقابتهای بین المللی ایران جونیور در بخش دختران مشخص شدند


فینال های جدول پلیت دختران، فردا از ساعت 9 صبح الی 9:40 و فینال های جدول اصلی از ساعت 14:30 الی 14 به میزبانی کورت های هیات اسکواش استان تهران، واقع در مجموعه حیدرنیا برگزار میگردد.
فینالیست های نهمین دوره رقابتهای بین المللی ایران جونیور در بخش دختران مشخص شدند

در روز چهارم نهمین دوره رقابتهای بین الملی ایران جونیور در رده سنی کمتر از 9 سال شاینا امیری و آمنا اسفندیاری به فینال مسابقات راه یافتند.

در رده ی سنی کمتر از 11سال نیز باران محمدپور وپرنیان نجفی و در کمتر از 13 سال نارگل رمضان زاده و پارمین نکوپایان به فینال مسابقات رفتند.

در رده ی سنی کمتر از 15 سال نیز فاطمه فلاحتی و نرگس سلطانی به فینال مسابقات صعود کردند.
نیکی شمیرانی و هستی چمنی به فینال مسابقات در رده سنی کمتر از 17 سال صعود کردند.
و در نهایت در رده سنی زیر 19 سال فرشته اقتداری و هلیا استیلی به فینالیست های نهمین دوره رقابتهای کمتر از 19 سال در بخش دختران شدند.
فینال های جدول پلیت دختران، فردا از ساعت 9 صبح الی 9:40 و فینال های جدول اصلی از ساعت 14:30 الی 14 به میزبانی کورت های هیات اسکواش استان تهران، واقع در مجموعه حیدرنیا برگزار میگردد.
 شرکت کنندگان، جهت ملاحظه و دریافت فایل PDF نتایج روز سچهارم در بخش دختران و اعلام نتایج جدول پلیت مسابقات به همراه برنامه زمان بندی این رقابتها در روز آخر به قسمت فایل ضمیمه در پایین صفحه مراجعه نمایند.

اعلام نتایج روز سوم رویداد بین المللی ایران جونیور در بخش دختران


اعلام نتایج روز سوم رویداد ایران جونیور در بخش دختران
اعلام نتایج روز سوم رویداد بین المللی ایران جونیور در بخش دختران

 روز سوم رقابتهای بین المللی ایران جونیور در حالی پیگیری شد که شاینا امیری و آمنا اسفندیاری در رده سنی کمتر از 9 سال به فینال این رقابتها راه یافتند و فاطمه سعادت با برد حریف خود به مقام نخست جدول پلیت کمتر از 9 دست پیدا کرد.

در کمتر از 11 سال نیز باران محمد پور، فاطیما قانعی، پرنیان نجفی و آیلین بابایی به نیمه نهایی صعود کردند و در کمتر از 13 سال نیز نازنین تقی نجاد، نارگل رمضان زاده، پارمین نکوپایان به همراه تارا سعادتی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرند.
در رده کمتر از 15 سال نیز، ستایش پزشکی، فاطمه فلاحتی، نارگل سلطانی و بهار قایدی به نیمه نهایی راه یافتند و تکلیف جدول کمتر از 17 سال نیز با صعود نیکی شمیرانی، ترلان سعادتی، روبیتا اشاقیان و هستی چمنی به نیمه نهایی تا روز سوم مشخص شد و در رده کمتر از 19 سال هم فرشته اقتداری، سارا احمدی، فاطمه خبری و هلیا استیلی به مرحله بعد صعود کردند.
 شرکت کنندگان، جهت ملاحظه و دریافت فایل PDF نتایج روز سوم در بخش دختران و اعلام نتایج جدول پلیت مسابقات به همراه برنامه زمان بندی این رقابتها تا روز آخر به قسمت فایل ضمیمه در پایین صفحه مراجعه نمایند.

>