گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

رحیمی: امیدوارم مقابل سپاهان بتوانیم بازی جوانمردانه‌ای ارائه دهیم/ مقابل استقلال هیچ انگیزه‌ای نداشتیم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: شرایط خوبی داریم و مشکل خاصی نیست و امیدوارم مقابل سپاهان بتوانیم بازی جوانمردانه و خوبی را ارائه دهیم.
به گزارش فانوس، محمد رحیمی، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان درباره وضعیت تیمش برای دیدار با سپاهان اصفهان بیان کرد: شرایط خوبی داریم و مشکل خاصی نیست و امیدوارم مقابل سپاهان بتوانیم بازی جوانمردانه و خوبی را ارائه دهیم. رو در روی سپاهان با تمام توان و قوا بازی می‌کنیم تا در هفته پایانی، تمام تیم‌ها به حق شان برسند.

او افزود: اینکه می‌گویند، بازیکنان استقلال خوزستان بی انگیزه هستند، درست نیست. بازیکنان با تمام توان رو در روی سپاهان قرار می‌گیرند، چون این تیم انگیزه می‌دهد و نفرات می‌خواهند خودشان را نشان دهند. سپاهان مدعی قهرمانی است و بازیکنان ما مقابل تیم‌هایی که مدعی هستند، همیشه خوب بازی کردند و شک ندارم دیدار روز پنج شنبه، مسابقه تماشایی خواهد شد.

رحیمی ادامه داد: مقابل استقلال هیچ انگیزه‌ای نداشتیم، اما بازی خیلی خوبی ارائه دادیم و فقط با بدشناسی شکست خوردیم. شایعات در فضای مجازی است، اما این صحبت‌ها در شان استقلال خوزستان نیست و با تمام توان رو در روی سپاهان حاضر می‌شویم. بازیکنان و کادرفنی هم قسم شدند تا در بازی آخر به برد برسند و با تمام توان بازی خواهند کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در پایان گفت: می‌خواهیم در بازی آخر نشان دهیم که همچنان با انگیزه هستیم و فصل را به خوبی به پایان برسانیم. همانطور که گفتم با تمام توان رو در روی سپاهان بازی می‌کنیم تا به برد دست یابیم.

منبع: فانوس