اذعان سرکرده گروهک تروریستی منافقین به نقش داشتن در اغتشاشات ماه گذشته
خبرگزاری میزان- سرکرده گروهک تروریستی منافقین، در مصاحبه با یک روزنامه سعودی به نقش این گروهک تروریستی در برخی اغتشاشات اخیر در ایران، اذعان کرد.
گروه خبری سیاسی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین، در مصاحبه با یک روزنامه سعودی به نقش این گروهک تروریستی در برخی اغتشاشات اخیر در ایران، اذعان کرد.

این عنصر تروریستی به روزنامه سعودی گفته است که آنچه که اخیرا در ایران به وقوع پیوست فعالیت مجاهدین خلق(منافقین) در شهرهای مختلف بود و پایگاه‌های مجاهدین خلق(منافقین) و مراکز شورش وابسته به آنها نقش بزرگی در شورش‌های اخیر در ایران ایفا کردند.

انتهای پیام/

راهپیمایان «22 بهمن تماشایی»، هوایِ زلزله‌زدگان را هم دارند
خبرگزاری میزان- در صحنه تماشایی راهپمایی امروز، بیست و دوم بهمن۱۳۹۶ که سی و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی است، مردم انقلابی ایران زمین مطابق با رسم دیرین و اسلامی خود که همان دستگیری از محرومان و خسارت دیدگان است، به یاری زلزله‌زدگان می‌شتابند.
گروه خبری سیاسی
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، در صحنه تماشایی راهپمایی امروز، بیست و دوم بهمن ۱۳۹۶ که سی و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی است، مردم انقلابی ایران زمین مطابق با رسم دیرین و اسلامی خود که همان دستگیری از محرومان و خسارت دیدگان است، به یاری زلزله‌زدگان می‌شتابند.

به همین سبب غرفه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی جهت بازسازی مناطق زلزله زده در مسیر راهپیمایان، برپا شده است.

گفتنی است، زلزله سرپل ذهاب، در روز ۲۱ آبان یعنی ۹۰ روز پیش و زلزله هجدک کرمان در روز ۱۰ آذر یعنی ۷۲ روز پیش، به وقوع پیوست و مردم ایران با گذشت این همه روز، یادِ خسارت‌دیدگان آن زلزله‌ها را در جشن سی و نه سالگی انقلاب اسلامی شان، از قلم نینداخته‌اند.

 

انتهای پیام/

خبرنگار صدای آمریکا فایل اصلی صحبت هایش را پخش کند/چرا جوانمردی سخنان خود را نمی‌پذیرد و سعی در توجیه غیرمنطقی آن دارد؟
خبرگزاری میزان- "علی جوانمردی" خبرنگار تجزیه طلب صدای آمریکا، به انتشار ویدئوی اظهاراتش توسط خبرگزاری فارس واکنش نشان داده و با صدور اطلاعیه‌ای تلاش کرده سخنان خود مبنی بر "عدم تجاوز به زندانیان کهریزک و ساختگی بودن این پرونده" را تکذیب نماید.
گروه خبری سیاسی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، "علی جوانمردی" خبرنگار تجزیه طلب صدای آمریکا، به انتشار ویدئوی اظهاراتش توسط خبرگزاری فارس واکنش نشان داده و با صدور اطلاعیه‌ای تلاش کرده سخنان خود مبنی بر "عدم تجاوز به زندانیان کهریزک و ساختگی بودن این پرونده" را تکذیب نماید.

جوانمردی در این ویدئو تصریح می‌کند، به زندانیان کهریزک تجاوزی نشده و خیلی‌ها در همان زمان به وی اعتراض می‌کردند که چرا دست به خبرسازی می‌زند.

این اظهارات، خلاف واقع بودن ادعای "مهدی کروبی" را به خوبی آشکار می‌سازد؛ ادعایی که زمینه را برای موج سواری و سوء استفاده دشمنان ملت ایران آماده کرد.

خبرنگار صدای آمریکا در اطلاعیه خود مدعی شده، "در این ویدیوی دستکاری شده واژه «کردند» را با ادیت به «نکردند» تغییر داده اند؟! " و می‌گوید این مطلب با لب خوانی هم مشخص می‌شود.
وی همچنین نوشته که صحت گفته‌های به اصطلاح قربانیان تجاوز، توسط سازمان ملل و کارشناسان آمریکایی تایید شده است.

جوانمردی در بخشی دیگر از این اطلاعیه مدعی شده "سپاه پاسداران و خبرگزاری فارس مجبور شده اند برای نفی و بی اعتبار کردن بنده سریال تلویزیونی بسازند".

این درحالی است که وی چند ماه پیش و پس از افشاگری هایش درباره فساد اخلاقی "کامبیز حسینی" به صحت سخنان خود درباره فساد اخلاقی کارمندان صدای آمریکا اذعان کرده و در جواب اعتراض مخاطبینش چنین نوشت: "من مشروب خورده بودم و اشتباه خود را توجیه نمی‌کنم".

سوال اینجاست چرا جوانمردی این بار هم سخنان خود را نمی‌پذیرد و سعی در توجیه غیرمنطقی آن دارد؟

در پاسخ به ادعا‌های علی جوانمردی توجه به چند نکته ضروری می‌نماید:
۱. برخلاف گفته جوانمردی، با لب خوانی کاملا مشخص می‌شود که وی می‌گوید "تجاوز نکرده بودند".
۲. اگر خبرنگار صدای آمریکا در گفته‌های خود صادق است، فایل اصلی صحبت هایش را پخش کند، چون طبیعتا باید نسخه اصلی را پیش خود داشته باشد چراکه وی پیش از این در فیس بوک خود نوشته بود: "اسکایپ لپ تاب من دارای نرم افزاری است که بطور اتوماتیک گفتگو‌ها را ضبط می‌کند".

خبرنگار صدای آمریکا در فایل اصلی صحبت هایش را پخش کند/چرا جوانمردی سخنان خود را نمی‌پذیرد و سعی در توجیه غیرمنطقی آن دارد؟

۳. اگر بنابر ادعای وی، سازمان ملل صحت گفته‌های شاهدان دروغین را تایید کرده، اسناد مربوط به آن را منتشر کند.
۴. جوانمردی در همین فیلم صراحتا می‌گوید "خیلی‌ها به او برای خبرسازی درباره تجاوز به زندانیان کهریزک اعتراض کرده اند" که نشان می‌دهد این ماجرا ساختگی بوده است.
۵. به زودی قسمت‌های مهمتری از سخنان این خبرنگار صدای آمریکا منتشر می‌شود که به کلی پرده از خبرسازی و دروغ پردازی‌های وی برخواهد داشت.

انتهای پیام/

انقلاب اسلامی، امروز علی رغم همه تهدیدات، بالنده است/ باید پیام انقلاب را در قالب منشور جامع اسلام ناب تولید کنیم
خبرگزاری میزان- نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز به ریاست آیت الله جنتی در محل شورای نگهبان برگزار شد.
گروه خبری سیاسی

به گزارش خبرنگار گروه سیاسى خبرگزارى میزان، نشست هماهنگى برگزارى مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى امروز به ریاست آیت الله جنتى در محل شوراى نگهبان برگزار شد.

دارابى از مسئولان رسانه ملى در این نشست با اشاره به ضرورت معرفى و تبلیغ دستاوردهاى انقلاب اسلامى در همه حوزه‌ها و تلاش دشمنان براى انکار و کوچک نمایى این دستاوردها، گفت: یکى از مسئولان آمریکایى چندى پیش در محفل گروهک تروریستى منافقین گفت که باید کارى کنیم مردم ایران چهلمین سالگرد پیروزى انقلابشان را نبینند.

وى تصریح کرد: انقلاب اسلامى، امروز على رغم همه تهدیدات، بالنده است.

در این مراسم همچنین، حجت الاسلام تقوى مسئول ستاد اجرایى و هماهنگى مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى، گفت: ما نسبت به جوانان و انقلاب، تکلیف داریم و چنانچه نسبت به حفظ ارزش هاى برآمده از انقلاب و انتقال آن‌ها به جوانان کوتاهى کنیم، بزرگترین جفا را مرتکب شده ایم.

آیت الله کعبى عضو مجلس خبرگان نیز در این مراسم گفت: باید پیام انقلاب را در قالب منشور جامع اسلام ناب، نو به نو باز تولید کنیم.

لازم به ذکر است در نشست هماهنگى امروز، اعضا پیرامون فعالیت ۱۲ کارگروه ذیل شوراى راهبردى، براى برگزارى هر چه باشکوه‌تر مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى، اتفاق نظر داشتند. این کارگروه‌ها عبارتند از: سیاسى، فرهنگى، اقتصادى، اجتماعى، علم و فناورى، دفاعى، رسانه و فضاى مجازى، بین الملل، روستا و محرومیت زدایى، جوانان، زنان، تشکل هاى مردم نهاد.

انتهای پیام/

برای او که هم رضا بود و هم مقدس
خبرگزاری میزان- «رضا» در آخرین دیدار از رضایت خودش از حالش گفت و اینکه راضی است به رضای الهی. او که در رسانه خوش درخشید و با انگیزه عمل می‌کرد. نگران بود، اما نه نگران خود که نگران کشور و جامعه اش
گروه خبری سیاسی
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عباسعلی کدخدایی شخنگوی شورای نگهبان پیرو درگذشت رضا مقدسی از پیشکسوتان و فعلان رسانه ای در دل‌نوشته‌ای نوشت:

برای او که هم رضا بود و هم مقدس!
امروز از فرسنگ‌ها فاصله خبر ناگواری در رسانه‌ها منتشر شد. رضا مقدسی دعوت حق را لبیک گفت و به سرای ابدیت شتافت. «رضا» در آخرین دیدار از رضایت خودش از حالش گفت و اینکه راضی است به رضای الهی. او که در رسانه خوش درخشید و با انگیزه عمل می‌کرد. نگران بود، اما نه نگران خود که نگران کشور و جامعه اش. از بی انصافی برخی که منافع ملی را در نظر نمی‌گیرند، ناراحت بود. او از علاقه اش به رهبری بزرگوار انقلاب گفت و خیلی چیز‌های دیگر. افسوس که دیگر فرصتی برای گپ زدن با هم نداریم. خدایش بیامرزد و به خانواده محترم و عزادارش صبر جزیل عنایت فرماید. من و همه اصحاب رسانه خبرنگاری صادق و مقدسی سختکوش را از دست دادیم.
انتهای پیام/
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن