سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری: همایش تکریم چهره های قرآنی در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود پخش صوتی

زمان انتشار : پنجشنبه 16 آذر 1396 - 17:01 تعداد بازدید : 5 مهر تغییر سایز فونت بزرگنمایی بستن
همايش تکريم چهره هاي قرآني در چهارمحال و بختياري برگزار مي شود|سرپرست اداره امور قرآني تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري:
  شهرکرد- سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: همایش تکریم چهره های قرآنی در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.  

محسن تقی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه همایش تکریم چهر ه های قرآنی در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود، اظهار داشت: تکریم چهره های قرآنی در چهارمحال و بختیاری از مهمترین برنامه های اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری است.

وی عنوان کرد: در این همایش از قاریان و حافظان برتر قرآن کریم در این استان تجلیل می شود.

کرسی تلاوت در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه۳۸ موسسه قرآنی در چهارمحال و بختیاری تحت نظر سازمان تبلیغات اسلامی هستند، بیان کرد: موسسه های قرآنی نقش مهمی در گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه دارند.

وی بیان کرد: تقویت فعالیت ها قرآنی در جامعه به همت خانه های قرآنی و موسسات قرآنی محقق می شود.

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: برگزاری کرسی های تلاوت در چهارمحال و بختیاری از مهمترین برنامه های اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری است.

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید