چند پیشنهاد از لیگ جزیره برای میلاد محمدی

گلاسکو رنجرز با هدایت استیون جرارد از جمله تیم‌هایی است که خواهان به خدمت گرفتن میلاد محمدی شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اخبار فوتبال اسکاتلند، میلاد محمدی دفاع چپ تیم ملی فوتبال ایران که یک پرتاب اوت منحصر به فرد در جام جهانی داشت در حال حاضر در تیم اخمد گروزنی بازی می‌کند و از زمانی که از سال ۲۰۰۶ از راه آهن به این تیم رفته ۵۲ بازی برای این تیم انجام داده است. همین امر باعث شده که تیمی، چون هادرسفیلد و استوک سیتی در لیگ برتر و آیندهوون از لیگ هلند خواهان جذب او باشند. همچنین گلاسکو رنجرز نیز جدیدترین تیمی است که خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن شده است.

وحید امیری در تست پزشکی ترابوزان اسپور (عکس)


ستاره دو سال اخیر پرسپولیس که در هر سه بازی تیم ملی ایران در جام جهانی حضور ثابت داشت و نمایش درخشانی در این مسابقات به ویژه برابر اسپانیا ارائه کرد، با پیشنهادات خارجی و البته تمدید قرارداد با سرخ پوشان مواجه شد که در نهایت تصمیم گرفت راهی ترکیه شود
وحید امیری در تست پزشکی ترابوزان اسپور (عکس)

ملی پوش فصل گذشته پرسپولیس تست‌های پزشکی باشگاه ترابوزان اسپور را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش "ورزش سه"، وحید امیری بعد از دو فصل موفق همراه پرسپولیس و نقش مهم در کسب دو قهرمانی پیاپی لیگ برتر برای سرخ پوشان، با اتمام قراردادش و پیشنهاد خوبی که از ترابوزان اسپور به دست او رسیده، در آستانه حضور در این باشگاه ترکیه‌ای است.

ستاره دو سال اخیر پرسپولیس که در هر سه بازی تیم ملی ایران در جام جهانی حضور ثابت داشت و نمایش درخشانی در این مسابقات به ویژه برابر اسپانیا ارائه کرد، با پیشنهادات خارجی و البته تمدید قرارداد با سرخ پوشان مواجه شد که در نهایت تصمیم گرفت راهی ترکیه شود

وحید امیری که امروز بحث حضورش در ترابوزان اسپور ترکیه مطرح شده بود، دقایقی قبل در تست پزشکی این باشگاه شرکت کرد تا در صورت پشت سر گذاشتن این تست‌ها، توافق خود را نهایی کند.

در صورتی که مشکل خاصی به وجود نیاید، قرارداد وحید امیری با باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه فردا شنبه نهایی خواهد شد.

علیرضا فغانی: نمی‌خواهم به پشت پرده داوری جهان بپردازم


توانایی فنی داور آرژانتینی موجب قضاوت در فینال نشد اما نمی خواهم به پشت پرده داوری جهان بپردازم.

داور بین المللی فئتبال ایران یادآور شد: رییس فیفا در بازی رده‌بندی به ما گفت استحقاق داوری بالاتری داشتید.

به گزارش  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علیرضا فغانی اظهار کرد: پیام های پرمهر رییس جمهور ، وزیر ورزش و مردم در موفقیت تیم داوری ایران مؤثر بود. رییس فیفا در بازی رده بندی به ما گفت استحقاق داوری بالاتری داشتید. رونالدو فوق العاده مغرور است.

علیرضا فغانی گفت: توانایی فنی داور آرژانتینی موجب قضاوت در فینال نشد اما نمی خواهم به پشت پرده داوری جهان بپردازم. علاوه بر ایران تیم های داوری هلند و برزیل هم شایسته قضاوت دیدار فینال بودند و صرفا داور آرژانتینی بدلیل کیفیت فنی برای فینال انتخاب نشد اما دوست ندارم به این موارد بپردازم آنچه اهمیت دارید عزت و بزرگی نام ایران است که تا روز پایانی در این رویداد عظیم وجود داشت .

علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ایرانموفقیت در جام جهانی برای تیم داوری ایران را متعلق به ایران دانست و توضیح داد: خدا را شکر در جام جهانی همه چیز به خوبی برای تیم داوری ایران پیش رفت . أنچه مسلم است در أوج خوشبختی و موفقیت معمولا لحظات سختی هایی که سپری کردیم را به یاد می آوریم.

داور دیدار رده بندی جام جهانی ۲۰۱۸ ادامه داد: برای من یک لحظه در جام جهانی حاوی پیام های زیادی بود. زمانی که بعد از دیدار رده بندی روی سکو رفتم با دو انگشت به سمت خدا اشاره کردم و هدفم این بود که اگر خیلی ها به ما گفتند حقتان قضاوت فینال جام جهانی بوده اما عوامل دیگری نقش داشت که باز هم هدفم شکرگزازی از خالق بود که با عزت جام را پشت سر گذاشتیم و هدف دیگرم از اشاره به خالق این بود که به جوانانی که بعضی وقتها در گفت و گویی که با آنها دارم گلایه می کنند بگویم نباید دست از تلاش بردارند و با کوشش زیاد به خدا توکل کنند.

علیرضا فغانی قدرشناسی مردم ایران را در قبال جامعه ورزش مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: أشک ها و لبخند های مردم ایران در قبال تلاش غیرتمندانه بازیکنان تیم ملی که به چشم خود دیدند در جام جهانی سنگ تمام گذاشتند ، و تقدیر از زحمت انها بیانگر قدرشناسی مردم ایران است که در قبال تیم داوری هم وجود داشت و همین حمایت های مردم ، مسولین و رسانه ها برای ما هم روحیه بخش بود تا جاییکه برای عزت نام ایران به عنوان نماینده ۸۰ میلیون إیرانی با خاطره خوب جام را ترک کردیم و هر چهار قضاوت تیم داوری ایران خدا را شکر با سربلندی برای کشورمان همراه شد.

این داور تاریخ ساز فوتبال ایران نقش خانواده را در موفقیت داوران پررنگ و مثمر ثمر دانست و تصریح کرد: همانقدر که خانواده ها برای قهرمانان تلاش مَی کنند ، خانواده های داوران نیز در موفقیت ها نقش ارزنده ای دارند

فغانی گفت: ۴۲ روز از خانواده دور بودم اما وقتی انها را در فرودگاه در آغوش گرفتم بهترین هدیه برای من بود .از طرفی نقش همسرم در تربیت فرزندان و کشیدن بار زندگی غیرقابل إنکار است و امیدوارم بتوانم جبران کنم .

فغانی در خصوص قضاوت داوران آرژانتینی در بازی فینال با توجه به شایستگی داوران ایرانی گفت: تیم داوری هلند و برزیل هم عملکرد خوبی داشتند و داوران آرژانتینی به دلیل کیفیت بهتر فنی انتخاب نشدند اما من نمی خواهم به مسایل پشت پرده داوری دنیا ورود کنم و حتی خدا را شکر مَی کنم که چهار قضاوت خوب انجام دادم ، چرا که چهار قضاوت خوب را بهتر از این می‌دانم که سه قضاوت خوب انجام می دادیم بعد به فینال مَی رسیدیم و با یک قضاوت بد خاطره تلخ از ما بجا می‌ماند .داور آرژانتینی اگر تکنولوژی VAR نبود باید تا اخر عمر پاسخگو می بود.

قاضی ایرانی جام جهانی ۲۰۱۸ گفت : از اینکه در بین سی تیم داوری تا روز پایانی جام جهانی حضور داشتیم و ذهن ما سربلندی ایران بود ، افتخار بزرگی است و دیگر به مسائلی که باعث قضاوت داور آرژانتینی در فینال شد نمی پردازیم.

فغانی بهترین لحظه جام جهانی را برای تیم داوری تایید شایستگی رییس فیفا نسبت به داوران ایران عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: در لحظه ای که رییس فیفا برای اهدا مدال آمد به ما گفت استحقاق بالاتری داشتید و این مهم لحظه غرور آفرینی بود که توانستیم نام ایران را سربلند نگاه داریم .

داور پرافتخار فوتبال ایران گفت: از حمایت‌های مردم و مسولین به نیکی نام می‌برم از دیدارهای رییس جمهور تا دکتر سلطانی فر و پیام های پر مهر و روحیه بخش این عزیزان در موفقیت ما نقش داشت .

فغانی در مورد بازیکنان جام جهانی گفت: ادن هازارد بازیکن تیم ملی بلژیک که قضاوت دیدار آنها با انگلیس را در بازی رده بندی بر عهده داشتم بسیار با اخلاق و فوق العاده فنی است و به همان اندازه رونالدو فوق العاده مغرور است.

پرسپولیس وحید امیری را از دست می‌دهد؟


واقعیت اما هر چه باشد تفاوتی نمی کندتناقض در  گفته های وحید امیری و پرسپولیس نشان می‌دهد که این دو به سرعت از هم دور می شوند و قرمزها اگر به فکر نباشند یک بازیکن دیگر را از دست خواهند داد و نیم فصل اول سختی را پشت سرخواهند گذاشت.

صحبت های باشگاه پرسپولیس و وکیل وحیدامیری نشان می‌دهد ستاره ملی پوش قرمزها در حال دور شدن از تیمش است. 

به گزارش عصرایران ، وکیل وحید امیری امروز اعلام کرد که تا فردا منتظر پاسخ باشگاه پرسپولیس خواهند ماند. جمله ای که نشان می‌داد مذاکرات به پیشنهاد امیری رسیده و حالا توپ در زمین قرمزهاست. 

اما دقایقی بعد روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که از اظهار نظر امیری تعجب می کند. خمارلو در این مصاحبه اعلام کرد که پرسپولیس با همه شرایط امیری توافق کرده و منتظر بوده که او روز پنج شنبه به باشگاه برود اما امیری به باشگاه نرفته و وکیلش اعلام کرده منتظر جواب پرسپولیس است. 

بوجودآمدن چنین شرایطی نشان می دهد که یکی از دوطرف با صداقت کمتری برخورد می کنند و همین مساله تمدید قرارداد امیری و پرسپولیس را با مشکل مواجه خواهد کرد. 

در اصل به نظر می رسد هم باشگاه و هم امیری تلاش می کنند توپ جدایی را در زمین حریف بیاندازند .باشگاه می گوید ما موافقیت کردیم و امیری می گوید منتظر جواب است. 

در این شرایط و با توجه به وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس و جدا شدن محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس و البته علاقه شدید برانکو به امیری بعید به نظر می رسد که پرسپولیس بتواند ریسک نداشتن امیری را تجربه کند و در مقابل وکیل امیری برای اینکه او را برابر هواداران قرار ندهد از انتظار پاسخ قرمزها می گوید. 

ناگفته مشخص است پیشنهاد مالی امیری از هر جایی که باشد اینقدر قابل توجه است که نمی تواند به راحتی از آن بگذرد و ظاهرا در پیشنهاد مالی به باشگاه پرسپولیس سعی نکرده اعداد را به هم نزدیک کند. 

واقعیت اما هر چه باشد تفاوتی نمی کندتناقض در  گفته های وحید امیری و پرسپولیس نشان می‌دهد که این دو به سرعت از هم دور می شوند و قرمزها اگر به فکر نباشند یک بازیکن دیگر را از دست خواهند داد و نیم فصل اول سختی را پشت سرخواهند گذاشت.

 

سرباز فراری فوتبال به ایران برمی گردد+ عکس

سرباز فراری فوتبال به ایران برمی گردد+ عکس

مهرداد پولادی که به دلیل انجام ندادن خدمت سربازی خارج از کشور حضور دارد با انتشار پستی در مورد ایران به شایعات پایان داد.

مهرداد پولادی که به دلیل انجام ندادن خدمت سربازی خارج از کشور حضور دارد با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود در مورد ایران به شایعات پایان داد.

این بار کریس رونالدو در اینستاگرام رکورد شکست!

این بار کریس رونالدو در اینستاگرام رکورد شکست!

کریس رونالدو یک رکورد جدید شکست و نام خود را مجددا سر زبان‌ها انداخت.
کریس رونالدو با تغییر تیمش حسابی دوباره خبرساز شده است. او با جدایی از باشگاه رئال مادرید و رفتن به تیم یوونتوس، تقریبا تمام اتفاقات بعد از جام جهانی را به نام خود رقم زد.

او سه روز قبل با انتشار عکسی از حضورش در یووه، ورودش به این تیم را رسما اعلام کرد و حالا مشخص شده است این پست از نظر تعداد بازدید و لایک، چهارمین پست تاریخ اینستاگرام شده است!


بستن