گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

یان کارامو به دلیل بی انضباطی های متعدد، تا اطلاع ثانوی حق همراهی بوردو را نخواهد داشت

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

وینگر جوان اینتر که به طور قرضی در بوردو توپ می زند، به دلیل غیبت در تمرینات و درگیری با کمک مربی تیم، دردسرهای بزرگی ایجاد کرده است.

طرفداری- یان کارامو، وینگر 20 ساله فرانسوی اینتر در تابستان با انتقالی قرضی به بوردو پیوست و از نظر فنی، با ثبت سه گل و سه پاس گل نمایش های خوبی ارائه داده اما از نظر انضباطی، رفتار آماتوری داشته است.

وب سایت باشگاه بوردو در بیانیه ای، به دلیل بی انضباطی های مکرر، کارامو را تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات این تیم محروم کرده است. بیانیه این باشگاه در خصوص رفتارهای کارامو به شرح زیر است:

یان کارامو تا اطلاع ثانوی حق همراهی تیم را نخواهد داشت و دلیل این امر، رفتارهای نامناسب و غیرقابل قبول است که باشگاه به هیچ عنوان نمی تواند چنین رفتارهایی را تحمل کند. 

اکیپ گزارش داده که هفته گذشته یان کارامو با پاتریس کالکتر، دستیار سرمربی بوردو وارد درگیری فیزیکی شده و دلیل این امر، تذکر کمک مربی بابت عملکرد ضعیف کارامو بوده است. وی همچنین روز سه شنبه در تمرینات بوردو شرکت نکرد و به پاریس سفری داشت. کارامو پس از سفر یک روزه اش به پاریس، عکس هایی از از خود در پاریس در اینستاگرام خود منتشر کرد که هواداران بوردو در کامنت ها، واکنش های تندی به او نشان دادند.

منبع: طرفداری


addup.center