گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

گواردیولا: شانس منچسترسیتی و تاتنهام برای صعود برابر است؛ حضور در جمع هشت تیم برتر اروپا لذتبخش است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

پپ گواردیولا معتقد است که دو تیم منچسترسیتی و تاتنهام هاتسپر از شانس مساوی برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا برخوردار هستند.

طرفداری - قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و منچسترسیتی و تاتنهام هاتسپر در این مرحله به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش وب سایت رسمی یوفا، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در خصوص این دیدار گفت:

ما یکدیگر را به خوبی می شناسیم. شانس دو تیم 50-50 است. بعد از یک دوره استراحت به دلیل بازی های بین المللی، تلاش خود را برای پیدا کردن بهترین فرم ممکن در این دو دیدار به کار خواهیم گرفت. حضور در جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا بسیار لذتبخش است. ما دو باشگاه با مجموعه ای از بازیکنان و استادیوم های باورنکردنی هستیم. شاهد دو بازی جذاب خواهیم بود. ما می دانیم که آن ها در خط حمله با حضور هری کین و سون هیونگ مین تا چه اندازه خوب هستند و آن ها در ضربات شروع مجدد نیز تیم بسیار خوبی هستند، زیرا از وجود کریستین اریکسن بهره می برند. اما شما در صورت مقابله با هر تیمی در لیگ قهرمانان اروپا، شاهد چنین وضعی خواهید بود.

لازم به ذکر است مطابق برنامه، دیدار رفت دو تیم روز 20 فروردین در زمین تاتنهام و دیدار برگشت روز 28 فروردین در زمین منچسترسیتی برگزار خواهد شد.

منبع: طرفداری


addup.center