گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

کی روش: اولین مأموریت من حفظ میراث فوتبالی کلمبیا است؛ خامس، فالکائو و اوسپینا ستون‌های ما هستند و رویای کلمبیا باید قهرمانی باشد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

کی روش می‌گوید ضروری است تا در روزهای غیر فیفادی هم برای تیم ملی کلمبیا اردوهای آماده‌سازی انجام شود.

طرفداری- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا در نشست خبری معارفه رسمی خود اظهار داشت امروز کلمبیا شهرت فوتبالی فوق‌العاده‌ای دارد و من از این میراث مراقبت خواهم کرد. مهم‌ترین مسئله حفظ شرایط خوب کنونی و تلاش برای بهتر کردن آن با فداکاری و آرزوهای بیشتر است.

مشروح صحبت‌های کی روش در اولین نشست خبری بعد از انتخاب به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا:

به خاطر ابراز عشق و دادن این فرصت به مردم کلمبیا احترام می‌گذارم و قدردان آن‌ها هستم. بهترین عملکردم را در اینجا ارائه خواهم داد. امروز کلمبیا شهرت فوتبالی فوق‌العاده‌ای دارد و من از این میراث مراقبت خواهم کرد. مهم‌ترین مسئله حفظ شرایط خوب کنونی و تلاش برای بهتر کردن آن با فداکاری و آرزوهای بیشتر است. شما مجبورید که هر روز آرزویی داشته باشید و این مهم‌ترین چیز است.
اولین مأموریت من حفظ میراث فوتبالی کلمبیا است. هدایت این تیم برای من مایه افتخار است. از این بابت بسیار سپاسگزارم. شما مجبورید تا مراقب حال و آینده باشید. مهم این است که در آینده با تفرقه‌اندازی کمتری کار کنیم. کار با تفرقه‌اندازی کمتر مسئله‌ای اساسی است و بدین گونه است که فوتبال این کشور پیشرفت می‌کند.
اصول مربیگری من تعهد و رفتار بازیکنان و سایر اشخاص پیرامونم هستند. ما اعضای کلمبیایی در تیم ملی خواهیم داشت. من در ایران و آفریقای جنوبی نیز همین منوال را داشتم. ما اطلاعیه‌ای ویژه را در مورد دستیارانم منتشر خواهیم کرد. رابطه و همکاری با دستیاران در اینجا اساس کار ما خواهد بود و باید اتحاد و همدلی داشته باشیم.
هنر پیروزی موضوع مهمی است. در بازی شما باید به میدان بروید و از هدفمند بودن برای پیروزی لذت ببرید. این سبک من است
برای این‌که این پیراهن را در والاترین جایگاه قرار دهید باید تلاش کنید تا پیروز شوید. فقط یک چیز در ذهنم دارم؛ تلاش برای بردن. ضروری است تا در روزهای غیر فیفادی هم تیم ملی را آماده کنیم.
خامس رودریگس، فالکائو و اوسپینا پایه‌ها و ستون‌های کلمبیا هستند، ما باید بر روی این میراث تکنیکی که سرمربی قبلی بر جای گذاشته تأکید ورزیم. رویای ما باید قهرمانی باشد.
منبع: طرفداری


addup.center