گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

کواچ بعد از پیروزی برابر هرتابرلین: آنها با 9-10بازیکن دفاع می کردند؛ گرنابری از فرصت هایش خارق العاده استفاده کرد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

نیکو کواچ معتقد است بازیکنان بایرن مونیخ اشتباهات فردی زیادی مرتکب می شوند و به حریف اجازه می دهند به بازی برگردد.

طرفداری - بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های جام حذفی آلمان به مصاف هرتابرلین رفت. نتیجه بازی در پایان 90دقیقه 2-2 مساوی بود. بایرن در پایان وقت های اضافی با گل کومان 3-2 برنده شد.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، نیکو کواچ بعد از پیروزی بایرن اظهار داشت:

بازی سختی بود. هیچکس نمی خواهد بازی اش 120دقیقه ای شود ولی وقتی پیروز می شوید خوشحال هستید. هرتا با 9-10بازیکن دفاع می کرد. مثل بازی که در بوندس لیگا با هم داشتیم، در این دیدار هم آنها تنها سه شوت به دروازه ما داشتند و دو گل به ثمر رساندند. در چنین شرایطی رسیدن به پیروزی اصلا ساده نیست. قبل از گل اول آنها، باید به سود ما پنالتی اعلام میشد. برد مهمی به دست آوردیم. اصلا خوب نیست با یک باخت وارد فاز بازی های میان هفته شوید. مخصوصا در مونیخ که همه انتظار دارند قهرمان شوید و در بیشتر بازی ها پیروز شوید. باید دید قرعه به چه شکل خواهد بود و در مرحله بعد با چه تیمی روبرو می شویم.

وی در ادامه افزود:

گرنابری از فرصت هایش خارق العاده استفاده کرد. هامس رودریگز هم امشب خیلی خوب بازی کرد. ریبری هم بعد از ورود به زمین خوب کار کرد. از نمایش آنها راضی ام. پیروزی در این بازی خیلی مهم بود؛ به خصوص بعد از شکست برابر بایرلورکوزن. حالا دوباره باید روی بازی های بوندس لیگا متمرکز شویم و البته بازی سخت مقابل شالکه که منتظر ماست. باید اشتباهات فردی مان را کمتر کنیم. اشتباهات ساده زیادی مرتکب می شویم که به حریف اجازه می دهد به بازی برگردد. در غیر این صورت، خیلی راحت در بازی با هرتا برنده می شدیم.

 

 

منبع: طرفداری


addup.center