گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

پاداش قهرمانی تیم ملی فوتبال قطر در جام ملت های آسیا؛ از یک میلیون دلار آمریکا تا ماشین بنتلی و ساعت رولکس!

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

پاداش بازیکنان تیم ملی قطر بابت قهرمانی‌شان در جام ملت‌های آسیا مشخص شد و در این بین برخلاف شایعات خبری از خانه در لندن نیست.

طرفداری - تیم ملی قطر با قهرمانی در جام ملت‌های آسیا 2019 شگفتی بزرگی در فوتبال قاره خلق کرد. نکته شگفت‌انگیز البته بحث پاداش بازیکنان تیم ملی قطر بود که پس از قهرمانی شایعاتی نیز منتشر شد.

به نقل از تسنیم، شایعاتی مبنی بر اینکه امیر قطر به هر کدام از بازیکنان این تیم یک ماشین لکسوس 2019، یک خانه در لندن، 10 میلیون ریال قطری، حقوق مادام العمر و پاداش‌های معنوی دیگری که عجیب به نظر می‌رسید. علی الصلاة، سخنگوی فدراسیون فوتبال قطر و مدیر رسانه‌ای تیم ملی این کشور در جام ملت‌ها هم در پاسخ به این شایعات اعلام کرد که چنین چیزی صحت ندارد و کذب محض است.

با این حال پاداشی که بازیکنان قطر دریافت کردند مشخص شد و بر این اساس یک میلیون دلار آمریکا، یک ماشین بنتلی آخرین مدل، حقوق ماهیانه 70 هزار ریال قطری به صورت مادام‌العمر، یک ساعت رولکس و نیم میلیون ریال قطر به پدر یا مادر هر بازیکن به عنوان پاداش پرداخت شد. همچنین پاداشی که از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت می‌شود نیز بین بازیکنان تقسیم شد که به هر بازیکن 150 هزار دلار آمریکا رسید.

منبع: طرفداری


addup.center