گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

قاسم حدادی فر: پرسپولیس سخت گل می‌ خورد و سخت هم می‌ بازد؛ هدف ذوب آهن رسیدن به جایگاه ششمی لیگ است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

طرفداری - قاسم حدادی فر، با اشاره به آخرین وضعیت ذوب‌ آهن در لیگ برتر و نتایج خوبی که آنها در چند هفته اخیر گرفته‌اند، گفت: ما در نیم‌فصل اول عملکرد خوبی نداشتیم، ولی در چند هفته اخیر تا حدودی جبران مافات کردیم. قطعاً اگر در نیم‌فصل اول هم خوب نتیجه می‌گرفتیم الان در جمع بالانشین‌ها بودیم. هدف ما این است که در شش بازی باقیمانده هم بهترین نتایج ممکن را بگیریم و بتوانیم خودمان را به رتبه ششم برسانیم.

طرفداری - قاسم حدادی فر، با اشاره به آخرین وضعیت ذوب‌ آهن در لیگ برتر و نتایج خوبی که آنها در چند هفته اخیر گرفته‌اند، گفت:

ما در نیم‌فصل اول عملکرد خوبی نداشتیم، ولی در چند هفته اخیر تا حدودی جبران مافات کردیم. قطعاً اگر در نیم‌فصل اول هم خوب نتیجه می‌گرفتیم الان در جمع بالانشین‌ها بودیم. هدف ما این است که در شش بازی باقیمانده هم بهترین نتایج ممکن را بگیریم و بتوانیم خودمان را به رتبه ششم برسانیم.

به نقل از تسنیم، وی در مورد دیدار تیمش برابر پرسپولیس که روز چهارشنبه در اصفهان برگزار خواهد شد، عنوان کرد:

پرسپولیس تیم خوبی است که امسال هم نتایج بسیار خوبی گرفته است. بازی با این تیم سخت است. پرسپولیس سخت گل می‌خورد و سخت هم می‌بازد، ولی ما در این بازی میزبان هستیم و هدفی جز برد نداریم. این درست است که مقابل تیم پرقدرتی قرار می‌گیریم، ولی ما هم پتانسیل فنی بالایی داریم و امیدوارم در این بازی به پیروزی برسیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که امسال کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، تصریح کرد:

تمام مدعیان اندازه خودشان شانس دارند، ولی به نظر من پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است.

منبع: طرفداری


addup.center