گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

فولاد خوزستان 1-1 سپاهان اصفهان؛ صلح ژنرال و امپراطور در نخستین جدالِ فولاد آرنا

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

یک تساوی به سود استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی.

طرفداری- در چارچوب رقابت های لیگ برتر، جام خلیج فارس و در هفته بیست و دوم، دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در فولاد آرنا به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

هفته بیست و دوم لیگ برتر
فولاد خوزستان 1-1 فولاد مبارکه سپاهان 
جمعه 24 اسفند ماه، ساعت 17:50
ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان
گروه داوری: محمد حسین زاهدی فرد- حسن انتظاری-علی احمدی-جواد رحیم زاده-محمدرضا تارخ-حسین مرادی-ناظر: حسن کامرانی‌فر

ترکیب دو تیم

گزارش بازی

نیمه اول این دیدار با حمله فولاد خوزستان همراه بود و سانتر آکاهوشی را رافائل مسی به تیر دروازه سپاهان زد.

در دقیقه 11 پریرا در یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه سپاهان سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در دقیقه 13 میثم دروقی در محوطه جریمه سپاهان صاحب موقعیت شد که او نیز نتوانست از فرصت خود استفاده کند و موقعیت از دست رفت. در دقیقه 17 مهرداد محمدی می توانست روی یک موقعیت تک به تک دروازه فولاد را باز کند که سالاری اجازه این کار را نداد.

در دقیقه 24 حسن بیت سعید فرصت شوت زنی داشت و ضربه اش را نیز زد اما پیام نیازمند توپ را مهار کرد. یک دقیقه بعد باز هم پریرا شوت زد که بازهم نیازمند توپ را مهار کرد.

در دقیقه 27 شوت کومان را سالاری سیو کرد و در دقیقه 30 مهرداد محمدی با یک شوت می توانست دروازه فولاد را باز کند که بازهم سالاری واکنش نشان داد و توپ را مهار کرد. یک دقیقه بعد بازهم شوت مهرداد محمدی خطرساز بود که از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 34 سجاد شهباززاده و پس از آن مهرداد محمدی می توانستد گلزنی کنند که توپ  آن ها به جایی نرسید.

نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در حال تکمیل ....

شرح گل ها

در دقیقه 69 یک پنالتی برای سپاهان اصفهان گرفته شد که کی روش استنلی پشت توپ ایستاد و توپ را به گل تبدیل کرد. این در حالی بود که گلر فولاد جهت را خوب تشخیص داده بود و تاثیری نیز روی توپ گذاشت اما نتوانست دروازه اش را بسته نگه دارد.

در دقیقه 81 سانتر فولادی ها در محوطه جریمه سپاهان به حسن بیت سعید رسید و او نیز با یک شوت سر ضرب گل تساوی را به ثمر رساند.

منبع: طرفداری


addup.center