گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

صدف خادم، نخستین بوکسور زن کشورمان برابر حریف فرانسوی خود به برتری رسید

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

طرفداری - صدف خادم،‌ اولین بانوی ‌ایرانی است که در مسابقه ‌ای زیر نظر فدراسیون جهانی بوکس،‌‌ به مبارزه پرداخته است. بانوی مشت زن 24 ساله کشورمان در شهر ساحلی رویان فرانسه به مصاف «آنه شاوین» از کشور میزبان رفت و در آخر توانست با پیروزی برابر حریف فرانسوی خود، تاریخ ساز شود. مبارزه خادم با آنه شاوین تا حدی برای فرانسوی ها مهم بود که حتی وزیر ورزش این کشور نیز به سالن مسابقه آمد و پوسترهایی از صدف خادم در سطح شهر رویان دیده می شد.

طرفداری - صدف خادم،‌ اولین بانوی ‌ایرانی است که در مسابقه ‌ای زیر نظر فدراسیون جهانی بوکس،‌‌ به مبارزه پرداخته است.

بانوی مشت زن 24 ساله کشورمان در شهر ساحلی رویان فرانسه به مصاف «آنه شاوین» از کشور میزبان رفت و در آخر توانست با پیروزی برابر حریف فرانسوی خود، تاریخ ساز شود. مبارزه خادم با آنه شاوین تا حدی برای فرانسوی ها مهم بود که حتی وزیر ورزش این کشور نیز به سالن مسابقه آمد و پوسترهایی از صدف خادم در سطح شهر رویان دیده می شد.

صدف خادم یکی از شناخته ‌شده‌ ترین بوکسور‌های زن ایرانی است که بخش زیادی از فعالیت‌های وی در شبکه های مجازی دیده می شود و از همین رو بسیار مشهور شده است. خادم در شب قبل از مبارزه اش در صفحه اینستاگرام خود گفته بود:

رویایی که چهار سال است با عشق آن خوابیدم و صبح ها با عشق آن بیدار شدم، دارد محقق می شود. امیدوارم نماینده شایسته ای برای مردم عزیزم مخصوصا خانواده بوکس باشم.

حال با پیروزی برابر آنه شاوین رویای چهار ساله بانوی بوکسور کشورمان محقق شده و او بسیار امیدوار است تا همچنان بتواند موفقیت های خود را در این رشته ورزشی ادامه دهد.

منبع: طرفداری


addup.center