گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

سپاهان اصفهان 3-0 سپیدرود رشت؛ جواب مثبت قلعه نویی به تعارف برانکو

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

سپاهان یک بار دیگر به صدر رسید.

طرفداری- در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر، دو تیم سپاهان اصفهان و سپیدرود رشت از ساعت 17:15 به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 3 بر 0 سپاهان به پایان رسید.

هفته هفدهم لیگ برتر ایران 
سپاهان اصفهان 3-0 سپیدرود رشت
اصفهان-ورزشگاه نقش جهان
یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 17:15
داوران: سیدمهدی مرجان زاده، علی اکبر عظیم پور و محمد هاشمی نسب

ترکیب دو تیم

ترکیب سپاهان:

  • پیام نیازمند-سعید آقایی-عزت پورقاز-سیاوش یزدانی-محمد ایران پوریان-مهدی کیانی-ولادیمیر کومان-سجاد شهباززاده-محسن مسلمان-علی قربانی-استنلی کی روش

ترکیب سپیدرود:

  • کوروش ملکی-علیرضا نورمحمدی-میلاد شیخ سلیمانی-ابراهیم لطفی-امیر منصوریان-محمد علیزاده-میثم تهیدست-میثم فردوسی-محمد غلامی-پویا نزهتی-حسین شنانی

گزارش بازی

دو تیم سپاهان اصفهان و سپیدرود رشت در حالی به مصاف هم می رفتند که سپاهان با توجه به شکست پرسپولیس برابر فولاد، این امید را داشت که با پیروزی برابر سپیدرود به صدر جدول بازگردد و سپیدرود نیز برای فرار از قعر نشینی به دنبال کس امتیاز از سپاهان بود. آن ها هفته قبل موفق شده بودند که از سایپا امتیاز بگیرند.

در اولین دقایق بازی، محمد غلامی، مهاجم سپیدرود صاحب موقعیت شد که ضربه او به جایی نرسید. در دقیقه 16 ابتدا کی روش استنلی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که نتوانست دروازه تیم قرمز پوش را باز کند و همان توپ طی یک ضد حمله می رفت که دروازه سپاهان را باز کند که این اتفاق نیز رخ نداد.

در دقیقه 23 باز هم کی روش موقعیت گلزنی داشت که ملکی مانع از باز شدن دروازه اش شد.

تلاش های دو تیم در نیمه اول بازی بی نتیجه بود تا سوت پایان زده شود و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

نیمه دوم با گلزنی سپاهانی ها آغاز شد. در دقیقه 48 پاس بلند محمد ایران پوریان به محوطه جریمه سپیدرود، با اشتباه گلر این تیم روبرو شد و توپ به علی قربانی رسید و او نیز موفق شد که گل اول سپاهان را به ثمر رساند.

پس از این گل سپاهانی ها روحیه گرفتند و موفق شدند که بهتر کار کنند و موقعیت های بیشتری را ایجاد کنند.

در دقیقه 58 مهرداد محمدی روی پاس کومان با یک شوت زیبا و فنی دروازه سپیدرود را باز کرد و حساب کار 2 بر 0 به سود سپاهان شد.

در حال تکمیل ....

شرح گل ها

در دقیقه 48 محمد ایرانپوریان از میانه زمین توپ را به محوطه جریمه سپیدرود ارسال کرد و توپ پس از اشتباه کوروش ملکی، گلر این تیم، به علی قربانی رسید و او نیز توپ را درون دروازه جای داد.

در دقیقه 57 مهرداد محمدی روی پاس کومان از سمت راست و بیرون محوطه جریمه با پای چپ و با شوتی زیبا دروازه سپیدرود را باز می کند.

در حال تکمیل .....

منبع: طرفداری


addup.center