گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

سعید مسیگر، مدیرعامل شاهین: مبلغ پیش پرداخت را به طور کامل به بازیکنان خارجی داده‌ایم؛ تا آخر کنار ویسی هستیم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

طرفداری- سعید مسیگر، مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر، انتقادات عبدالله ویسی را از سر عصبانیت او دانست. به گزارش تسنیم، سعید مسیگر  درباره گلایه‌های عبدالله ویسی از شرایط تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت:

طرفداری- سعید مسیگر، مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر، انتقادات عبدالله ویسی را از سر عصبانیت او دانست.

به گزارش تسنیم، سعید مسیگر  درباره گلایه‌های عبدالله ویسی از شرایط تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت:

بعدازظهر امروز جلسه‌ای با ویسی و رئیس شورای شهر بوشهر برگزار کردیم و بحث ما درباره این موارد بود. سرمربی تیم نباید خود را درگیر مسائلی چون بلیت هواپیما و خوابگاه بازیکنان کند و سرپرست تیم در این مورد باید به اظهارنظر بپردازد. اگر موضوع حل نشد، افراد دیگر در این باره صحبت کنند.

وی درمورد ناراحتی سرمربی شاهین شهرداری بوشهر از محل اسکان شاگردانش تصریح کرد:

ما دو هتل از بهترین هتل‌های بوشهر را در اختیار داریم. همچنین دو واحد حدوداً 50 متری رهن کردیم و در مجموع شش تا هشت جای خوب برای بازیکنان‌مان داریم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره عدم پرداخت پول بلیت بازیکنان خارجی این تیم به تسنیم گفت:

مبلغ پیش‌پرداخت را به صورت کامل به بازیکنان خارجی پرداخت کردیم و صحبت در مورد 800 هزار تومان خنده‌دار است. ویسی با دفتر هواپیمایی هماهنگ کرد، اما پرداخت پول در گروی طی شدن کامل سیستم اداری است. من هم مبلغی به بازیکنان پرداخت کردم که مطمئنم باشگاه آن را به من برمی‌گرداند. فکر می‌کنم صحبت‌های ویسی از روی عصبانیت بود.

"شاید می‌خواهند آزارم بدهند تا از شاهین بروم."، مسیگر درباره این بخش از اظهارات ویسی خاطرنشان کرد:

ما تا آخر کنار ویسی هستیم و دوست داریم او در شاهین شهرداری بوشهر بماند. هر کسی مخالفان و موافقانی دارد و همه با یک نفر موافق نیستند. شاید برخی ویسی را دوست نداشته باشند، اما ما او را دوست داریم

منبع: طرفداری