گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

رونالدینیو: انتظار دارم بارسلونا به راحتی به نیمه نهایی صعود کند؛ چرا تاتنهام نتواند قهرمان شود؟

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

طرفداری - رونالدینیو، فوق ستاره سابق بارسلونا انتظار دارد این تیم تقریبا به راحتی با عبور از منچستریونایتد به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. بارسا که در سه سال اخیر نتوانسته از مرحله یک چهارم نهایی فراتر برود، امسال با نتیجه خوبی که در دور رفت این مرحله در اولدترافورد گرفته، امید زیادی دارد تا این طلسم را بشکند. برای این کار تیم والورده فرداشب باید در نیوکمپ به منچستریونایتد نبازد. اتفاقی که رونالدینیو انتظار دارد رخ بدهد.

طرفداری - رونالدینیو، فوق ستاره سابق بارسلونا انتظار دارد این تیم تقریبا به راحتی با عبور از منچستریونایتد به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند.

بارسا که در سه سال اخیر نتوانسته از مرحله یک چهارم نهایی فراتر برود، امسال با نتیجه خوبی که در دور رفت این مرحله در اولدترافورد گرفته، امید زیادی دارد تا این طلسم را بشکند. برای این کار تیم والورده فرداشب باید در نیوکمپ به منچستریونایتد نبازد. اتفاقی که رونالدینیو انتظار دارد رخ بدهد.

به گزارش میرر، رونالدینیو می‌گوید:

حقیقت این است که بارسا باید کار را در همان منچستر تمام می‌کرد ولی حالا و با پیروزی 1 گله، منچستریونایتد همچنان باور دارد که شانس صعود دارد. با توجه به سبکی که بارسا بازی می‌کند و تعداد گل‌هایی که می‌زند، انتظار دارم به نیمه نهایی برسد. حتی می‌توانم یک برد راحت را در نیوکمپ برای آنها پیش بینی کنم. همه چیز به گل اول بازی بستگی خواهد داشت. اگر بارسا گل اول را بزند، شبی سخت و طولانی در انتظار یونایتد خواهد بود. اما اگر آنها گل اول را بزنند، نیوکمپ مضطرب می‌شود و آن زمان دیگر نمی‌توانید حدس بزنید چه اتفاقی رخ خواهد داد.

تاتنهام؟ چرا آنها نتوانند قهرمان اروپا شوند؟ به این خاطر که سابقه‌ای در این تورنمنت ندارند یا چون تاکنون هرگز قهرمان اروپا نشده‌اند؟ هر تیمی تاکنون لیگ قهرمانان اروپا را برده، بالاخره باید برای اولین بار این کار را می‌کرده است. همیشه بار اولی وجود دارد. نتیجه‌ای که آنها مقابل منچسترسیتی، یکی از بهترین تیم‌های اروپا با جمعی از بهترین بازیکنان اروپا گرفتند، نشان داد که تاتنهام می‌تواند مقابل بهترین‌ها قد علم کند. در این مرحله آنها باور دارند که می‌توانند تا انتهای کار پیش بروند و اگر این طور بازی کنند، شاید این کار را هم انجام بدهند.

منبع: طرفداری


addup.center