گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

رومانیولی: یوونتوس؟ من در میلان خوشحالم و نیازی به تغییر نمی بینم؛ معتقدم هیگواین بهترین مهاجم جهان است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

کاپیتان میلان می گوید تمام تلاششان را تا پایان فصل انجام می دهند تا بالاخره پس از چند سال، سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند.

طرفداری- السیو رومانیولی، مدافع 24 ساله ایتالیایی میلان که این فصل کاپیتان روسونری شده است، امروز در یک نشست خبری که در همایش نایکی در میلان برگزار شده بود، صحبت هایی انجام داده بود. به نقل از گل ایتالیا، رومانیولی در این نشست ابتدا در خصوص شایعاتی در رابطه با انتقال به یوونتوس در تابستان آینده گفت:

پیوستن به یوونتوس؟ من چنین شایعاتی را نشنیده ام. بازار نقل و انتقالات بسته است و من میلان خیلی راضی و راحتم. بنابر این دلیلی برای تغییر تیم نمی بینم. بستن بازوبند کاپیتانی میلان مایه افتخار است و از حضور در میلان بسیار خوشحالم.

 کاپیتان روسونری در ادامه در مورد شرایط تیمش صحبت کرد:

در مورد وضعیت میلان، باید بگویم که راه و روزهای زیادی تا پایان فصل باقی مانده و از اکنون محاسبه کردن امتیازات برای راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا، اشتباه است چون ما باید همیشه رو به بهبودی باشیم. با رقبای مستقیم چون آتالانتا هنوز بازی نکرده ایم و دربی میلان هم در پیش داریم. تا پایان فصل تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا به هدفمان که چند سال است به آن نرسیده ایم، دست پیدا کنیم. شروع سال 2019؟ در دوره دشواری قرار داریم و متاسفیم که رم را نبردیم اما هنوز مسیری طولانی در پیش است و در رتبه چهارم هستیم. ما از لیگ اروپا حذف شدیم و حالا هفته ای یک بار بازی می کنیم. باید متمرکز بمانیم و تا پایان بهترین نمایش خود را ارائه دهیم.

وی در پایان در مورد گونزالو هیگواین و کریستوف پیونتک صحبت کرد: 

جدایی هیگواین؟ من هنوز فکر می کنم که گونزالو، بهترین مهاجم جهان است. از بابت جدایی او متاسفم. هیگواین تصمیمش را برای جدایی از میلان گرفته بود و به آن احترام می گذاریم. هیگواین، دوست خوب من بود. پیونتک؟ عطش او برای گلزنی مرا تحت تاثیر قرار داده است. کریستوف جوان است و در مسیر درستی قرار دارد. فکر و ذکر او گلزنی است و این چیزی است که اهمیت دارد.

منبع: طرفداری


addup.center