گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

روز سرنوشت ساز یوونتوس و الگری در تورین؛ فقط خواسته‌های غیرقابل قبول الگری می‌تواند جدایی‌اش را رقم بزند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

طرفداری- سرانجام روز تعیین کننده فرا رسیده است، الگری می‌ماند یا از یوونتوس جدا می‌شود؟ سوالی که پس از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا، ذهن بسیاری را درگیر خود کرده است و احتمالاً امروز پاسخ آن را می‌گیرند.

طرفداری- سرانجام روز تعیین کننده فرا رسیده است، الگری می‌ماند یا از یوونتوس جدا می‌شود؟ سوالی که پس از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا، ذهن بسیاری را درگیر خود کرده است و احتمالاً امروز پاسخ آن را می‌گیرند.

به طور معمول جلسه آندرا آنیلی و مکس الگری هر ساله در ماه ژوئن و پس از پایان فصل برگزار می‌شد، اما حالا این جلسه زودتر از پایان فصل برگزار می‌شود و قرار است امروز طرفین همدیگر را در تورین ملاقات کنند، جلسه ای که زودتر از زمان معین برگزار می‌شود، گمانه زنی در مورد جدایی احتمالی الگری را بیش از پیش مطرح می‌کند. شب گذشته آندرا آنیلی به همراه فابیو پاراتیچی در یک نشست خیریه در تورین حضور داشتند که گفته شد، مدیر یوونتوس از این فرصت استفاده کرده تا با پاراتیچی درباره وضعیت الگری هم صحبت کند. از یک طرف یکی از هواداران یوونتوس از آنیلی پرسیده که آیا الگری در یوونتوس می‌ماند و پاسخ رئیس باشگاه یوونتوس مثبت بوده است.

حالا باید ببینیم چه اتفاقاتی امروز خواهد افتاد، چیزی که به طور مشترک تمام رسانه‌ها در ایتالیا مدعی آن هستند، انقلابی است که الگری می‌خواهد در ترکیب یوونتوس به وجود بیارد. فروش دیبالا، خدیرا، کاستا و ساندرو از جمله این تغییرات مدنظر الگری است، البته برخی از منابع نوشته اند، کانسلو هم در لیست الگری جایی ندارد، اما آنچه که اسکای نوشته، نامی از کانسلو در خروجی‌های یوونتوس دیده نمی‌شود. الگری همچنین علاوه بر این خروجی‌ها، خواستار تمدید قرارداد با دستمزد سالیانه 10 میلیون یورو است، 2.5 میلیون یورو بیشتر از قرارداد فعلی او با یوونتوس. 

در طرف مقابل، لااستامپا می‌گوید، فضا برای جدایی الگری مهیا تر است، حذف از لیگ قهرمانان اروپا چیزی نیست که ندود و پاراتیچی بتوانند با آن کنار بیایند. مومبلانو هم همچنان می‌گوید احتمال ماندن الگری در یوونتوس 0 درصد است و جدایی او قطعی است، تنها در جلسه امروز، به الگری علام خواهد شد که باشگاه قصد ادامه همکاری با او را ندارد. مومبلانو معتقد است، پلن A آنیلی، گواردیولا خواهد بود و پلن B او، منصرف کردن کونته از حضور در اینتر، با این وجود، مشخص نیست که صحبت‌های مومبلانو تا چه اندازه اعتبار دارد، البته برخی می‌گویند او به منابعی در داخل باشگاه یوونتوس دسترسی دارد.

البته شب گذشته اسکای مدعی شده بود که در صورت جدایی مکس الگری، مائوریتسیو ساری سرمربی چلسی ومائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام دو گزینه مدنظر یوونتوس خواهد بود.

 

منبع: طرفداری