گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

دنی میلز پس از برد منچسترسیتی مقابل اورتون: اکنون فشارها به لیورپول منتقل شد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

سیتیزن ها با این پیروزی و البته با یک مسابقه بیشتر به صدر جدول لیگ برتر رسیدند.

طرفداری- دنی میلز، بازیکن سابق انگلیسی و کارشناس تلویزیون این کشور معتقد است که پیروزی منچسترسیتی مقابل اورتون موجب شد فشارها بابت قهرمانی تمام به لیورپول منتقل شود.

به نقل از اسکای اسپورتس، میلز در این خصوص گفت:

لیورپول لغزش کوچکی در مسابقات اخیرش داشته و فعلا شرایط این گونه است و اکنون فشار از روی منچسترسیتی کاسته شده است. تا چند هفته پیش لیورپول 9 امتیاز جلو بود و با وجود اینکه منچسترسیتی شکست هایی داشت ولی خود را به صدر رساند و اکنون همه فشار روی لیورپول است.

وی اضافه کرد:

منچسترسیتی قبلا نیز در این جایگاه بوده و کار خود را با قهرمانی تمام کرده است. آنها در سال های اخیر چند بار فاتح لیگ برتر شده اند. لیورپول نزدیک به 30 سال است در حال تلاش برای قهرمانی است و کارشان سخت تر از منچسترسیتی است. آیا می توانند این کار را انجام دهند؟ این شاید به باور و اعتقاد برگردد. کلوپ قبلا در آلمان قهرمان شده ولی خیلی از بازیکنان فعلی اش چنین چیزی را تجربه نکرده اند. در واقع پپ گواردیولا از تیمش می خواهد که فوتبال بازی کند. با وجود اینکه منچسترسیتی چند شکست کسب کرد ولی گواردیولا همچنان به سبک فوتبال خود اصرار داشت و مهم نبود چه می شود زیرا می دانست نتایج می آیند. لیورپول از این نعمت در تیمش برخوردار نیست.

منبع: طرفداری


addup.center