گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

دروگبا: لوکاکو هنوز جوان است و روند پیشرفت را طی می‌کند؛ فوتبال تنها دیوانه‌وار حمله کردن نیست

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

اسطوره چلسی اعتقاد دارد که لوکاکو هنوز در ابتدای راه قرار دارد و از فرم کنونی هم بهتر خواهد شد.

طرفداری- بر اساس گفته‌های دیدیه دروگبا، روملو لوکاکو هنوز هم جا برای پیشرفت و بهتر شدن دارد.

به گزارش Omnisport، لوکاکو که در مقطعی از فصل جاری برای 9 بازی پیاپی موفق به گلزنی نشده بود، با بریس در بازی مقابل کریستال پالاس، ساوتهمپتون و پاری سن ژرمن، به فرم ایده آل بازگشته است. دروگبا باور دارد هم تیمی سابقش هنوز می‌تواند بهتر شود. او در مورد مهاجم 25 ساله شیاطین سرخ گفت:

واقعا برایش خوشحالم چون یادم می‌آید چگونه کارش را با ما شروع کرد. آن زمان بچه بود و حالا روند پیشرفت را طی می‌کند ولی هنوز جوان است. به خاطر این که مدت زیادی است در این سطح بازی می‌کند، مردم جوان بودنش را فراموش می‌کنند. اما این بچه هنوز کم سن و سال است و با این حال گل‌های بسیار بسیار زیادی به ثمر رسانده است. هنوز هم جا برای بهتر شدن دارد. نیازی نیست زیاد بازی کنید، باید گل بزنید و این همان کاری است که او (مقابل پاری سن ژرمن) انجام داد. مردم به حرف زدن ادامه می‌دهند ولی این پسر به گلزنی ادامه می‌دهد. شاید مهاجم محبوب شما نباشد ولی در حال ارائه عملکرد خوبی است. 

مهاجم سابق ساحل عاج ضمن تمجید از تاکتیک‌های اوله گونار سولسشر، اضافه کرد که در پارک دو پرنس مشخص شد که فوتبال سراسر هجومی همیشه بهترین رویکرد نیست. 

فکر می‌کنم پذیرش این نتیجه برای پاری سن ژرمن دشوار باشد ولی باید به منچستریونایتدی که باور خودش را از دست نداد، آفرین گفت. فوتبال فقط حمله کردن دیوانه‌وار نیست؛ فوتبال ورزشی تاکتیکی و فکری است. تیمی به پاریس می‌رود و با نیاز به پیروزی، مقابل تیمی بسیار خوب و همراه با بازیکنان مستعد قرار می‌گیرد. در این شرایط به یک راهبرد نیاز است و این همان چیزی است که سولسشر داشت و در نهایت به صعود تیمش منجر شد. 

پس از جدایی دروگبا، تنها دیگو کوستا توانست مهاجم مطمئنی برای چلسی باشد که او هم در نهایت از باشگاه جدا شد. در این سال‌ها، آلوارو موراتا، میچی باتشوایی و فرناندو تورس در پر کردن جای دروگبا ناکام بودند ولی خود این بازیکن می‌گوید که پیدا کردن جانشینی برای او در استمفوردبریج غیر ممکن نیست. او به شوخی گفت:

نه (غیر ممکن نیست)، فقط لازم است که شماره 11 را بر تن کنند! 

منبع: طرفداری


addup.center