گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

حواشی دیدار پیکان-استقلال؛ از پرچم ژاپن در ورزشگاه شهر قدس تا حضور پیکانی‌ ها با پرچم قرمز (عکس)

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

هواداران تیم فوتبال استقلال که در ورزشگاه شهدای شهر قدس حضور دارند برای رسیدن به جایگاه‌های دیگر اقدام عجیبی را انجام دادند.

طرفداری - دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و استقلال از ساعت 15:45 دقیقه در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار می‌شود و حدود 2 هزار نفر برای حمایت از دو تیم در استادیوم شهدای شهر قدس حضور دارند.

به نقل از فارس، تعدادی از طرفداران تیم استقلال که در زیر جایگاه ویژه نشسته‌اند برای رسیدن به سکوهای بهتر، خود را از روی فنس‌ها به جایگاه بغلی رسانده که البته با حضور مأموران نیروی انتظامی این حرکت تماشاگران بعد از دقایقی متوقف شد.

* جابر انصاری که به تازگی با پیکان قرارداد امضا کرده و از ناحیه رباط صلیبی آسیب دیده پیش از حرکت آبی‌پوشان به سمت استادیوم با بازیکنان و کادر فنی استقلال روبرو شد و هم تیمی‌های سابق برای وی آرزوی سلامتی کردند.

* با توجه به دهه فجر برای تماشاگران حاضر در ورزشگاه صوت‌های انقلابی پخش می‌شود.

* تماشاگران تیم فوتبال پیکان که زیر جایگاه خبرنگاران مستقر هستند با بوق و پرچم‌های قرمز در جایگاه خود مستقر شدند.

* تعدادی از هواداران استقلال روبروی جایگاه ویژه باز هم پرچم ژاپن به ورزشگاه آورده و آن را به دوربین‌ها نشان می‌دهند.

* اطراف استادیوم شهدای شهر قدس بسیار شلوغ است و تماشاگران مشغول تهیه بلیت برای حضور در ورزشگاه هستند.

* داوران مسابقه به همراه جلال مرادی و علی خسروی پیش از شروع بازی از کیفیت زمین چمن بازدید کرده و در کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

* پارکینگ‌های خبرنگاران و میهمانان ویژه امروز از یکدیگر تفکیک شده و خبرنگاران خودروهای خود را در جای دیگری از استادیوم پارک کرده‌اند.

منبع: طرفداری


addup.center